21

Re: Школу закінчив. Як далі розвиватися?

koala написав:

Якщо бажаєте - можу зробити review вашого коду.

Дякую, я не проти.

22

Re: Школу закінчив. Як далі розвиватися?

1. Git - засіб передусім для контролю версій коду. Він не призначений для обміну архівами (якщо ці архіви не обробляються кодом). Викладайте код у вигляді коду, а не в архіві.
2. Відступи. Відступи потрібні для покращення читаності коду; код з нерівними відступами виглядає неохайним і збиває читача.

namespace _3DEng
    {
          
  public partial class Form1 : Form

фігурна дужка має бути на початку рядка. Або в кінці попереднього. Або проголошення Form1 має бути зсунутим.

 private mesh meshCube = new mesh();// CUBE AS IT IS

проголошується всередині

 public void Lumination(float lum)

чи після неї? Щоб це зрозуміти, доводиться шукати всі фігурні дужки; а якщо розмістити проголошення mesh лівіше, це питання не виникне. І т.д.
Якщо зовсім ліньки, можете скористатися вирівнюванням, вбудованим зараз майже в усі редактори коду. Професіонали часто уникають цього, бо є ще купа прийомів вирівнювання, які так легко не кодуються - але початкові відступи треба витримувати.
2. Назви ідентифікаторів. Назви мають бути зрозумілими, витриманими в одному стилі і якомога точніше відповідати призначенню; якщо є Form1, то має бути і Form2? Чи ні? Може, MainForm? Чим відрізняються pen1 і pen2? foregroundPen і backgroundPen чи primaryPen і secondaryPen не будуть кращими? А може й penForeground та penBackground, бо далі йдуть
        float fElapsedTime = 0;
        float fTheta = 0;
де f явно позначає тип (float). Угорська нотація переважно не дуже шанується серед розробників, але це ваш код, вам вирішувати.
            int emptyspace=0;
            int IndexY = 0;
Різні стилі дуже збивають. Може, iEmptySpace та iIndexY? Чи emptySpace та indexY? А, до речі, чому саме Y? Бо функція призначена для Y? Але ж це так очевидно, що там усе про Y, можна просто писати index.
Прочитайте https://docs.microsoft.com/en-us/dotnet … onventions
3. Велосипеди. Якщо є бібліотечна функція (Math.Max) - краще використати її, а не писати власну реалізацію (якщо, звісно, це не навчальне завдання, де прямо вказано, що бібліотекою не можна користатися). Зверніть увагу на String.Split(), String.Substring() і String.Trim() - те, що ви намагаєтеся при аналізі файлу зробити купою функцій, робиться в 5 рядків. А якщо це все ще й запхати у метод vec3d.Parse() - то взагалі краса вийде.
4. Функції Vector_Add і подібні - вони ж відносяться не до Form1, а до vec3d, правильно? То й зробіть їх методами vec3d. Причому в C# для подібних методів спеціально існує концепція перевантажених операторів. Зможете замість

vec3d c=Vector_Add(a,b);

писати

vec3d c = a + b;

Гадаю, висловлених зауважень поки що цілком вистачить.

P.S. Тут якраз правильно писали про соціальні навички. "Я не проти" - дещо невдалий вираз у цій ситуації.

Подякували: bvn, SideShowBoBGOT, 0xDADA11C7, leofun014

23

Re: Школу закінчив. Як далі розвиватися?

Стосовно роботи в час навчання:
Це важко. Це як працювати на 2-х роботах. Якщо вибрали навчання, то навчайтесь, а робота буде завжди.
Паралельно працювати є сенс тільки коли нема інших варіантів.

Подякували: /KIT\, SideShowBoBGOT2

24

Re: Школу закінчив. Як далі розвиватися?

Найкраще навчання це розробка власних пет проєктів.

Подякували: bvn, leofun01, SideShowBoBGOT3

25

Re: Школу закінчив. Як далі розвиватися?

SideShowBoBGOT, по перше треба визначитись з якою метою йдете до вишу.
Якщо з метою отримання вищої освіти то це вже не в цій країні треба вчитись. Бо з введенням болонської системи оцінювання, при якій якщо "щось пукнув" то вже залік або "трояк", аби тільки "пукнув" щось приблизно схоже до теми. Навчання звелось нанівець.
Якщо просто диплом вищої освіти треба то можна і на заочну форму піти та працювати.
Але якщо працювати та вчитися то знання отримаєте як ось тут:

SideShowBoBGOT написав:

Я вчив c++ рік тому, але закинув через навчання( зупинився десь на ООП та багатопотоковому прошрамуванні), от почав вчити C#( уже другий тиждень, майже не виходячи на вулицю).

.
Отже якщо треба отримати освіту а не тільки диплом то треба вчитись на денній формі навчання, при нагоді в країні де не оцінюють знання по болонській системі (аби було).

Вища освіта то не тільки мови програмування або якісь інші специфічні напрями. На шляху до вищої освіти людина вивчає багато дисциплін. Іноді навіть вважає що деякі зайві, але така хибна уява проходить з часом. І приходить розуміння що то не був марно витрачений час.

В якості прикладу. Послідкуйте за манерою ведення діалогу своїх знайомих, та мабуть зрозумієте в кого вища освіта а в кого її немає (це не залежить від наявності паперу). Людину яка дійсно отримала вищу освіту дуже легко відрізнити від інших по манері ведення діалогу.

Подякували: SideShowBoBGOT1