Re: Сьогодні я дізнався
В українському супутнику Січ 30-2 сонячні батареї прикрутили не з сонячного боку
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → Сьогодні я дізнався
Сторінки Попередня 1 … 87 88 89 90 91 … 127 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
В українському супутнику Січ 30-2 сонячні батареї прикрутили не з сонячного боку
Сибарит (від назви давногрецької колонії Сібаріс, відомої багатством і розкішшю) — розбещений розкішшю і задоволеннями чоловік; людина, що любить розкіш і задоволення.
Українською ще називають «розкішник» (стосовно жінок — «розкішниця»).
На думку спелеологів підземна доба складається з 36 годин, кожні 12 з яких відводяться на роботу, особисті справи та сон.
На думку спелеологів підземна доба складається з 36 годин, кожні 12 з яких відводяться на роботу, особисті справи та сон.
шось забагато роботи
frz написав:На думку спелеологів підземна доба складається з 36 годин, кожні 12 з яких відводяться на роботу, особисті справи та сон.
шось забагато роботи
Так, але цікаво що під землею без сонячного світла нема прив'язки до звичної нам 24-годинної доби, якщо навмисне не слідкувати за годинником. Я це вже чув також з інших джерел.
можна захворіти одним й тим самим вірусом кілька раз підряд
можна захворіти одним й тим самим вірусом кілька раз підряд
Тим самим, то треба мати зовсім погану імунку. Якимось різновидом того самого без проблем. Грипом ж всі купу разів хворіють(насправді різними штампами гррипу)
Колись на виїзді зі Львова стояв пам'ятник, котрий в народі прозвали гільйотиною (справді схоже)
Одне старослов'янське прислів'я каже: «Хто не відомстить — за того Бог не відомстить», тому чим важча була помста, тим більша хвала була месникові.
звідтам -> https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0 … 0%B0%D0%BC
Ото ті помсти Ольги нагадують москалські історії про бої з Новгородом за об'єднання.
Цікаво чи не з неї скандинави свою Хель малювали.
На Київщині чоловік підключився до трансформатора, вирив в лісі землянку, сховав її під гіллям та майнив там крипту
Джерело
У зв'язку з приєднанням районів до територіальних громад суттєво побільшало населених пунктів з однаковою назвою.
Як такий-сякий воркераунд, можна вказувати назву старого району та/або поштовий індекс.
...що жирик здав плани кремля напасти на Україну завтра о 4:00:
Curt Richter провів експеримент над щурами, котрий полягав у тому, що якщо потопаючого щура витягнути з води, то наступного разу він буде плавати впродовж багатьох годин і навіть до декількох діб (матиме надію що його витягнуть знову).
Ґуґлиться "curt richter rat hope"
Не подобатися злим людям - то велика хвала (Августин)
На жаль, поки що не знайшов підтвердження цієї цитати саме в такому звучанні.
Фіолетовий відтінок не увійшов в колірну гамму більшості прапорів через свою історію. Справа в тому, що до середини XIX століття специфічний пігмент можна було отримати тільки шляхом видобутку і переробки молюсків ліванського узбережжя. Для того щоб отримати приблизно 70 грамів речовини, потрібно було використовувати близько десятка тисяч молюсків. Природно, цей процес був тривалим і дорогим.
У ті часи цей колір могли дозволити собі носити лише представники королівської знаті, так як коштував він дорожче золота. Річ з цим відтінком можна було надіти тільки на урочисту або траурну церемонію. Природно, ніхто не збирався витрачати такі гроші на фарбування прапора, який постійно вицвітав і вимагав заміни.
Пізніше хімікам вдалося створити штучний фіолетовий пігмент, що дозволило зробити його виробництво дешевшим. Лише в XX столітті стали масово випускати пурпурову тканину, але на той час у безлічі країн геральдика вже була прийнята кілька сотень років.
Незважаючи на вищевикладене, в колірній палітрі прапорів Домініки і Нікарагуа все-таки присутній фіолетовий відтінок, нехай і зовсім в невеликій кількості. На прапорі першої країни в цей колір забарвлений маленький папуга, а у другої в куточку трикутника зображена крихітна веселка, яка, природно, не обходиться без цього відтінку.