Про теги і розділи. Можна зробити розділи за напрямками: "Веб-програмумвання", "Системне програмування", "Розробка ігор" і т. д., а за мовами та технологіями - теги: "php", "c/c++", "javascript", "java", "mysql", "docker" і т. п.
Про функціонал. Чесно не до кінця зрозумів сутність обговорення функціоналу до вибору двигла. Таке як вирішили свій двигун писати чи що? Чи брати найбільш підходящий, а потім допилювати? А як після цього з оновленнями буде?
Я би взяв найпоширеніший двигун, а далі дивився б на плагіни чи моди, а далі вже можливо і своїми силами щось допиляти можна було б, але тільки в межах можливостей розширення двигла, без влізання в оригінальний код.
Але щодо слів і діла. Базікати можна довго, але якщо ніхто не збирається то робити, який сенс продовжувати базікати? Вже б мала виділитися якась ініціативна група з 2-5 осіб, що б почали систематизувати обговорення, та робити певні кроки до мети.
Я би, наприклад, опитав би місцеве "населення", хто який вклад готовий робити:
1) Робити безпосередньо технічну реалізацію
2) Вкладатися грошима
3) Модерувати та розвивати розділи
4) Активно дописувати на новому форумі
5) Принаймні відвідувати форум деякий час, перш ніж розчаруватися і звалити
За себе я вже казав про 5, також можливо 4 (якщо дійсно знайду для себе цікаву тему, в якій би я міг щось сказати), ну і за потреби 2 (але коли принаймні побачу, що щось рухається і справа дійсно встала за фінансуванням, але дуже багато не обіцяю - декількасот гривень, адже зараз армія в пріоритеті).