61

Re: Моє ЗНО

makhauser написав:
VTrim написав:
makhauser написав:

Треба менше укрбаш читати, бо то страшне створіння знавців гуморесок, а не цитатник

Я нічого подібного не читаю.

Де це Ви взяли "школота", тим більше "львівська школота" ?

Добре, що не читаєте, бо саме львівською школотою стають постійні читачі УкрБашу. Грубувато-націоналістичною, яка наїждає на інших за їхні гіпотези

За які такі гіпотези?

62

Re: Моє ЗНО

VTrim написав:
makhauser написав:
VTrim написав:

Я нічого подібного не читаю.

Де це Ви взяли "школота", тим більше "львівська школота" ?

Добре, що не читаєте, бо саме львівською школотою стають постійні читачі УкрБашу. Грубувато-націоналістичною, яка наїждає на інших за їхні гіпотези

За які такі гіпотези?

Іронічні

63

Re: Моє ЗНО

makhauser написав:

До чого французька в ІТ?

А чому ні, якщо вже на те пішло? Гонор французів у мовних питаннях відомий, тому припускаю існування питань, які описані набагато краще французькою, ніж англійською.

Більше того, навіть цей форум приваблював англомовних користувачів, які сиділи тут з гуглотранслейтом, коли 0xDADA11C7 виклав сюди якусь свою хакерську штуковину. А ще тут є стаття пана koala, яка розказує про досить просту річ, але в англомовному інтернеті подібну статтю дуже важко знайти. Тому навіть українську в деяких випадках добре було б знати.

Але якщо ввести якийсь «коефіцієнт корисності» для мови в IT, англійська поб’є всі інші мови разом взяті. Тому користь англійської я й не намагаюсь заперечити.

Тут я заперечую іншу річ, яку коротко можна виразити такою фразою: „Не знаєш англійської — геть із професії!. І заперечу я її власним досвідом. За рік роботи на теперішньому місці роботи англійська не допомогла мені ні разу. Більше того, вона не допомогла б нікому. Коли я уявляю на своєму місці людину, що не знає англійської, я розумію, що в мене немає перед нею ніяких переваг. Запитаєте, мені що, не потрібно читати документацію на англійській? Ні, до нашого самописного фреймворка документації не існує, точніше, є зовсім трохи російськомовної. Не найкрасивіший приклад, але твердження про абсолютну необхідність англійської для IT-професій спростовує.

З англійської взагалі зробили священну корову програмування. Математика, бачите, не потрібна, алгоритми не потрібні, але от незнання англійської перетворить ваш код в гівнокод незалежно від інших обставин (подібну думку і до цього треду доводилось чути).

Подякували: 0xDADA11C7, palyvoda, leofun013

64

Re: Моє ЗНО

Гонор французів у мовних питаннях відомий, тому припускаю існування питань, які описані набагато краще французькою, ніж англійською.

Найцікавіше, що французи геть не беруться з вашою впертістю доводити не-необхідність англійської у програмуванні...

Ні, до нашого самописного фреймворка документації не існує, точніше, є зовсім трохи російськомовної. Не найкрасивіший приклад, але твердження про абсолютну необхідність англійської для IT-професій спростовує.

Боюсь навіть запитувати, на підставі чого ви вважаєте ніби абсолютно через дупу поставлений бізнес-процес у вашій компанії щось комусь доводить або спростовує... це лише означає, що автори вашого продукту самі можуть називатись програмістами з велиииикою натяжкою, якщо код, з яким доводиться працювати не лише їм, не документували. Іронічно, що у відомих мені компаніях, де була подібна проблема, першою справою новим працівникам доручали все ж виправити проблему і задокументувати як слід існуючу кодову базу... але ж ні, у вас і це не так.
Перепрошую, але це виглядає радше як "відстрелив собі ногу аби спростувати що не можна бути кур'єром без ноги" чи ще щось в такому дусі - але точно не є ані взірцем для наслідування, ані взагалі чимось, на що варто орієнтуватись бодай одній живій душі.

65

Re: Моє ЗНО

Паф після 12 стільців хфранцузьку знає кожнісіньке.. Принаймні на рівні 'я не їв шість днів"

66 Востаннє редагувалося Djalin (04.07.2015 01:18:44)

Re: Моє ЗНО

БВзагалі я не вшарив сенсу дискусії, людина розповідає як пона погано/добре здала тестування?
ІМХО - воно яйця виїденого не варте.
Сперечаєтесь чи потрібна англійська? А нічого що майже всі мови програмування її містять - одиницями й нуликами не так зручно ж... Зрештою ніхто не програмує на латині... За інші мови не скажу - не вивчав це питання.

Що я впустив з поля зору?

67

Re: Моє ЗНО

Kaskade
Кому воно нужне, ви б ще на довжину пеніса жалілися/хизувалися нею.

Для програмування потрібне саме розуміння алгоритмів, якою мовою ви це здобудете - ваша справа. Щодо синтаксису мов програмування, який здебільшого містить англійські слова, так і природничі науки містять багато давньогрецьких слів і користуються давньогрецькою абеткою. Колись треба було знати латину для наукової діяльності, а нині вона потрібна лише лікарям. Англійську знати корисно (останні оновлення мов програмування, документація, глобальний ринок), але не обов'язково.

quez
Час англоложців спливає, бо попереду велика дрючба народів і такі виклики, яким вони не зможуть протистояти.     Ота любов до англійської через поверхневе знання програмування, стокгольмський синдром (10 год вчили від школи до бурси) і зупинка розвитку в 90-х роках, тому вони розповідатимуть про дорогі сервери, знання англійської і в оновленні версії ПХП вони бачать новітні технології. Хоча ми з вами знаємо, що існують мови зі сталими стандартами, що ПХП хай це і зручний засіб, але існують навіть компілятори 80-х років куди просунутіше (це як магазин застосунків у вінді).

Подякували: quez, Chemist-i, palyvoda, leofun014

68

Re: Моє ЗНО

quez написав:

Тут я заперечую іншу річ, яку коротко можна виразити такою фразою: „Не знаєш англійської — геть із професії!. І заперечу я її власним досвідом. За рік роботи на теперішньому місці роботи англійська не допомогла мені ні разу. Блійської перетворить ваш код в гівнокод незалежно від інших обставин (подібну думку і до цього треду доводилось чути).

Принаймні, докладно виразили свою позицію. Разом із тим, сфера ІТ надто велика, десь обов'язко мати С1/С2, а десь можна обійтись 1С (гра слів літер). Звичайно, не необхідно. Проте вона зайвою не буде, аж ніяк. І відкриє більший простір дій, що теж важливо. В малих компаніях допускається незнання, великим та іентернаціональним потрібее рівень, так як переписка, документація й таке інше.

Подякували: quez1

69

Re: Моє ЗНО

існують навіть компілятори 80-х років куди просунутіше

Як добре вони почуваються на новому залізі/сучасних ОС?

70

Re: Моє ЗНО

Добре почуваються, або мають повністю сумісних нащадків - Оберони, Ади, КоммонЛіспи, СмаллТалки