1

Тема: Збереження даних з програми

Всім привіт. Ось тут вирішую таку цікаву задачку, потрібно організувати свій записник, такий собі органайзер, в який можна добавляти таски, описи до них, по категоріях їх розподіляти, ставити дедлайни, визначати приорітетність і ін. Я зупинився на тому, як правильно зберегти ці всі дані, щоб при кожному відкритті програми не було все з початку. Ну на перший погляд все просто, зберегти дані в файл якийсь або в бд, але суть не в цьому.
У мене проблема із організацією структури програми. Як на вашу думку краще зробити - кожен окремий таск - це об'єкт класу Task, чи створити один об'єкт і в нього записувати всі дані? Мені потім всі ті дані потрібно достати з бд і відновити всі об'єкти. Знайшов модуль cPickle, він ніби і дає можливість зберекти всі створені об'єкти, змінні, це автоматично звільняє від потреби юзати бд, але цей варіант не зовсім підходить мені. Можливо хтось щось порадить цікаве?

2

Re: Збереження даних з програми

Це суто прикладне питання, яке залежить виключно від того, що і як ви робите. Почніть робити щось одне - в процесі побачите, як краще, і відрефакторите. А тут надто загальний опис, щоб робити конкретні поради.

3

Re: Збереження даних з програми

navchalkin написав:

Як на вашу думку краще зробити - кожен окремий таск - це об'єкт класу Task, чи створити один об'єкт і в нього записувати всі дані?

різні таски мають різні значення атрибутів, по них повинні працювати фільтри, вони можуть виводиться в різнихз послідовностях, мати різні теги і т.п.

от скажи - як це буду зручніше робити - коли таск це об’єкт класу Таск, чи коли таск е елемент списку якогось атрибуту об’єкта ТаскЛіст ?