341

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

frz написав:

Блютуз жере енергію настільки, що доведеться посеред мітингу раптом кидати все і заряджати. Те ж щодо клави.

Які пробували?

Подякували: leofun011

342

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

frz написав:

Якщо бездротова мишка, то лише радіо-мишка, але ні в якому випадку не блютуз. Радіо-мишка працює на одній батарейці рік і більше. Блютуз жере енергію настільки, що доведеться посеред мітингу раптом кидати все і заряджати. Те ж щодо клави.

Ем.. блутуц є підмножиною радіо. Чи я щось не правильно розумію ?
І саме блутуц розроблявся як енерго економний. Мабуть, у вас джерело живлення має малу ємність, саме цим виробники блутуц пристроїв часто створюють проблеми для користувачів.

Якщо для вас важливо не заряджати периферію посеред мітингу, то беріть з проводами.

343 Востаннє редагувалося frz (04.12.2021 21:36:09)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

Почитайте огляди і не чіпляйтеся до слів. В нових блютуз мишей заряду вистачає на 2-5 тижнів; а оскільки вони ще й часто мають вбудоване незнімне джерело живлення, то з часом заряду вистачатиме на ще менше часу через деградацію акумулятора; ок тоді беремо лише зі знімним джерелом живлення і якимсь стандартним, нехай AA чи AAA які теоретично завжди є під рукою, але все одно 2-5 тижнів; ну ок знайдіть якусь супер економну модель, але все одно це буде не 1+ рік як в радіо-мишках (клава відповідно буде жерти ще більше). Технічно блютуз це теж радіохвиля, але суть в тому що радіомишка не детектиться в пошуку блютуз пристроїв; так як це не мій напрямок, то детальніше визначення не можу сказати.

344 Востаннє редагувалося HetmanNet (04.12.2021 22:10:22)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

leofun01 написав:

І саме блутуц розроблявся як енерго економний.

Так, але не з першого покоління bluetooth то стало відповідати заявленому.

leofun01 написав:

Мабуть, у вас джерело живлення має малу ємність, саме цим виробники блутуц пристроїв часто створюють проблеми для користувачів.

Не зовсім, там часто проблема в тому що часто основою є чіпи старих поколінь чи які не досить енергоекономні (китайські за три копійки).
Бо зустрічав мишки з вбудованим акумулятором яких при сорока годинному робочому тижні вистачає на пару тижнів заряду, і ті яких на три місяці.
З батарейками аналогічно, у одних одна дві на рік йде, а у інших одна дві пачки на рік.
Проблема в тому, що виробники з появою нової бази не поспішають оновлювати її у своїй продукції і ще рокам штампують на старій те саме і з новим дизайном.

Подякували: leofun011

345 Востаннє редагувалося ReAl (04.12.2021 22:00:25)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

frz написав:

Почитайте огляди і не чіпляйтеся до слів. В нових блютуз мишей заряду вистачає на 2-5 тижнів; а оскільки вони ще й часто мають вбудоване незнімне джерело живлення, то з часом заряду вистачатиме на ще менше часу через деградацію акумулятора; ок тоді беремо лише зі знімним джерелом живлення і якимсь стандартним, нехай AA чи AAA які теоретично завжди є під рукою, але все одно 2-5 тижнів; ну ок знайдіть якусь супер економну модель, але все одно це буде не 1+ рік як в радіо-мишках (клава відповідно буде жерти ще більше). Технічно блютуз це теж радіохвиля, але суть в тому що радіомишка не детектиться в пошуку блютуз пристроїв; так як це не мій напрямок, то детальніше визначення не можу сказати.

"(клава відповідно буде жерти ще більше)"
Дивно. У мене був колись комплект, саме "радіо" в сенсі звичайного радіоканалу без всих оцих DSP по купі піднесних чи freq hopping і т.д., як в 802.11 (wifi) та 802.15 (BT). Несна. амплітудна модуляція, ..., здається, в 433 МГц.
Живлення ААА.
Так клавіатура жила якраз рік.
А мишці ж на килимочок світити треба, то основне споживання і було.
Більше місяця не жила з моїм тодішнім режимом (переважно принципові схеми і плати).

Подякували: leofun011

346 Востаннє редагувалося HetmanNet (05.12.2021 11:03:32)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

ReAl написав:
frz написав:

Почитайте огляди і не чіпляйтеся до слів. В нових блютуз мишей заряду вистачає на 2-5 тижнів; а оскільки вони ще й часто мають вбудоване незнімне джерело живлення, то з часом заряду вистачатиме на ще менше часу через деградацію акумулятора; ок тоді беремо лише зі знімним джерелом живлення і якимсь стандартним, нехай AA чи AAA які теоретично завжди є під рукою, але все одно 2-5 тижнів; ну ок знайдіть якусь супер економну модель, але все одно це буде не 1+ рік як в радіо-мишках (клава відповідно буде жерти ще більше). Технічно блютуз це теж радіохвиля, але суть в тому що радіомишка не детектиться в пошуку блютуз пристроїв; так як це не мій напрямок, то детальніше визначення не можу сказати.

"(клава відповідно буде жерти ще більше)"
Дивно. У мене був колись комплект, саме "радіо" в сенсі звичайного радіоканалу без всих оцих DSP по купі піднесних і т.д., як в 802.11 та 802.15. Несна. амплітудна модуляція, ..., здається, в 433 МГц.
Живлення ААА.
Так клавіатура жила якраз рік.
А мишці ж на килимочок світити треба, то основне споживання і було.
Більше місяця не жила з моїм тодішнім режимом (переважно принципові схеми і плати).

У мене був комплект від chicony, то там мишка на одному комплекті батарейок жила десь дев'ять місяців, а клавіатура більше ніж півтора роки, там був якийсь модуль з GFSK на частоті 2,4GHz.

Подякували: leofun011

347

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

Не пам'ятаю, чого я вирішив, що там була АМ, але там було щось зовсім примітивне.
І різниця клави і мишки була дуже велика. Хоча це могло бути пов'язане зі специфікою використання, мишка майже постійно бігала.

348

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

Що ж до впливу девайсів на роботу, то принаймні з навушниками - звісно що приємніше мати можливість відсунутися час від часу подалі від екрану, тому просто докупив довший шнур.

Бездротові поки що не зустрів такі, щоб можна було назвати надійними, маю на увазі обов'язково з мікрофоном.

Якщо є непереборна потреба вештатися в помешканні далі від комп'ютера під час мітингів, то один час практикував використання мобілки натомість.

349 Востаннє редагувалося HetmanNet (05.12.2021 11:37:35)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

ReAl написав:

Не пам'ятаю, чого я вирішив, що там була АМ, але там було щось зовсім примітивне.
І різниця клави і мишки була дуже велика. Хоча це могло бути пов'язане зі специфікою використання, мишка майже постійно бігала.

В chicony було щось типу NRF24L01+, який ніби не складний у використанні, але сам по собі не такий вже простий по будові та принципу роботи.
Здається частоти і модуляція у NRF24L01+ аналогічні до bluetooth, тому можна умовно сказати що фізичний і канальний рівні у них ідентичні, мережевий, транспортний та сеансовий шари те що саме їх різнить. Мені здається, проблема не в технології, а у її невмінні використати.

Скажу чесно, людей в embedded які добре знають bluetooth не так багато, а використовує його до біса люду, тому не важко здогадатися що все зводиться до прокляття "працює, не чіпай". Що призводить до того, що девайс жре більше ніж мав чи робить зайву роботу.

Виробники переферії не придають якоїсь особливої уваги, ну може окрім apple та sony, бо на технологічній периферії багато не заробиш, а якщо вкладати відповідні ресурси то не то що не заробиш, а й в мінус підеш, а твої юзери не такі як у apple, тож не оцінять твого простого зовні щура за $60, тому при нових розробках нових девайсів у хід йдуть чіпи бозна якої давності щоб не розробляти заново, і прошивки до них бозна якої кривезни які використовують не правильні режими, ігнорують можливості протоколу і т.д. бо на біса витрачатися на дорожчого спеціаліста, воно ж працює.

Тож високий поріг входження в технологію та небажання в то вкладатися роблять невдалі девайси bluetooth, а вдалі люди тижнями шукають на барахолках роки після того як їх виробляли, бо ці вдалі часто були не створенні як продукт, а саме як частина маркетингу.

Подякували: leofun01, ReAl2

350 Востаннє редагувалося HetmanNet (05.12.2021 11:33:55)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

frz написав:

Бездротові поки що не зустрів такі, щоб можна було назвати надійними, маю на увазі обов'язково з мікрофоном.

Такі є, але тобі їх ціна навряд сподобається, бо вона буде в районі $300-500 (це в США), і не якихось супер спеціалізованих на звуці чи дизайні компаній, а таких як dell та sony.

351 Востаннє редагувалося Torbins (06.12.2021 11:48:17)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

FakiNyan написав:

Чи має вигляд робочого столу та тип/якість периферії, як от мишка, або клавіатура, якийсь вплив на працездатність та бажання вчитись, або створювати якісь застосунки (в психологічному плані).

Наприклад, в мене от клавіатура, котрій більше 10 років. Купував за 100 гривнів з копійками, і вона працює. Але я помітив, що в сфері програміздів та ґеймерів нарід часто має якісь круті клавіатури, котрі коштують 100+ долярів.

І от в мене після придбання столу з'явилась думка - можливо варто оновити свою периферію (мишку та клавіатуру), аби вони хоча б були бездротові, бо з цими дротами трохи незручно, але чи варто брати до уваги щось інше, окрім відсутності дротів?

Якщо у вашої клави немає якихось технічних проблем, типу пропуску букв чи залипання клавіш, і її робота вас влаштовує, то міняти немає сенсу. Дорогі клави собі купують кіберспортсмени і ті, хто хоче бути на них схожим, бо там є можливість натиснути одразу багато кнопок, низькі затримки, підсвітка і багато налаштувань, типу макросів. Також дорогі клави беруть люди, яким треба набирати тонни тексту щодня, і їм важливо як натискаються клавіші, як вони розташовані, можливість заміни стертих ковпачків на клавішах. Якщо ви не відноситесь до перерахованих вище осіб, то якихось відчутних переваг від дорогої клави не отримаєте. Я свою механіку купував виключно через те, що старенька Chicony мала затертий вигляд і мені хотілось спробувати щось нове. В роботі для мене вони однакові.
До речі, дорогі механічні або оптичні клави рідко бувають безпровідними, бо у них тяжкий металічний корпус, потужний контролер з купою функцій та яскрава підсвітка. Те саме з мишами, плюс там ще дуже важливо мати мінімальну затримку, а передача сигналу по радіо збільшує затримки.

Подякували: leofun011

352 Востаннє редагувалося HetmanNet (06.12.2021 13:19:50)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

FakiNyan написав:

Чи має вигляд робочого столу та тип/якість периферії, як от мишка, або клавіатура, якийсь вплив на працездатність та бажання вчитись, або створювати якісь застосунки (в психологічному плані).

Коли як. Відчуття комфорту має вплив, якщо вам не комфортно бо клавіатура підглючує, дуже брудна, повитиралися написи без яких вам часом не зручно, стіл замалий і весь час забити, викликає дискомфорт в ліктях через висоту, і т.д. то так має вплив і відбиває бажання.
Наприклад, помітив, що розмір столу для мене важливий, наприклад за столом приблизно 180*80 виходить дуже зручно і тому легше починаю роботу.

FakiNyan написав:

Наприклад, в мене от клавіатура, котрій більше 10 років.

Зараз моїй клавіатурі аналогічно, хоча користуюся нею останні пару років, до того лежала новенькою у коробці.

FakiNyan написав:

Але я помітив, що в сфері програміздів та ґеймерів нарід часто має якісь круті клавіатури, котрі коштують 100+ долярів.

Декому справді вони важливі (ті хто швидко чи багато друкує, з суглобами проблема і т.д.), часом комусь естетичне задоволення, але для більшості то понти.

Наприклад, один програміст придбав навушники Marshall, які дійсно для нього то естетичне задоволення, який може розповідати про них годинами, то в слід за ним придбало ще з п'яток, але яким в них весь час щось не подобається. Чому? Бо їх купують люди ті що шарять, а їм хочеться виділятися так само як ті хто шарить, але ніфіга не вийшло, бо не навушники вказують що шариш.

FakiNyan написав:

І от в мене після придбання столу з'явилась думка - можливо варто оновити свою периферію (мишку та клавіатуру), аби вони хоча б були бездротові, бо з цими дротами трохи незручно, але чи варто брати до уваги щось інше, окрім відсутності дротів?

Бери лише те що справді привертає твою увагу: тобто шукай подібну до тих що маєш, але які мають відмінності в тих речах які тебе турбують (дратують дроти, то візьми максимально схожі, але без дротів).

Подякували: FakiNyan1

353

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

Мінімалізм
https://drive.google.com/file/d/1xYwBlC … share_link

354 Востаннє редагувалося Firefox is dead (15.03.2023 08:58:55)

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

конфіг кидати не буду, адже там є такі участки коду...

жахливий жах (тут код)

пробував через цикл робити, але трішки не розумію як, та й так непогано працює :D

    awful.key({modkey}, "1", function() goToC(1) end,
              {description="go to 1", group="awesome"}),
    awful.key({modkey}, "2", function() goToC(2) end,
              {description="go to 2", group="awesome"}),
    awful.key({modkey}, "3", function() goToC(3) end,
              {description="go to 3", group="awesome"}),
    awful.key({modkey}, "4", function() goToC(4) end,
              {description="go to 4", group="awesome"}),
    awful.key({modkey}, "5", function() goToC(5) end,
              {description="go to 5", group="awesome"}),
    awful.key({modkey}, "6", function() goToC(6) end,
              {description="go to 6", group="awesome"}),
    awful.key({modkey}, "7", function() goToC(7) end,
              {description="go to 7", group="awesome"}),
    awful.key({modkey}, "8", function() goToC(8) end,
              {description="go to 8", group="awesome"}),
    awful.key({modkey}, "9", function() goToC(9) end,
              {description="go to 9", group="awesome"}),
18+ (щаслива дівчинка) (тут фото робочого столу)

про що це ви подумали  :)  :[
присутній індикатор мови (клік змінює мову), розділювачі, звук (ліва кнопка миші звук 0%, права - відновлення до попереднього значення, коліщатко - відкриття Gui управління звуком, крутіння коліщатком піднімання/опускання рівня звуку) , індекатор батареї (нажимання - яскравість 0, на коліщатко мишки - режим сну, крутіння коліщатком піднімання/опускання яскравості), індикатор часу, в найправішому куточку 1 піксель займає "приховати/розкрити" всі вікна

трей ще не доробив щоб його туди додавати, віджет для wifi теж в розробці...

також присутня невелика кількість програм (напевно)
доступні - php, lua, python (2 & 3), Golang, C++, C, Ruby, JS (Node.js), Java

в пошуку: як забіндити переключалку мови на CapsLock (на даний момент R_Shift)

https://i.ibb.co/vswXQJX/2023-02-24-21-27-1.png

Подякували: Chemist-i, bebyk2

355

Re: Як виглядає Ваш робочий стіл ?

Awesine?