1

Тема: Фонове зображення Button

Добрий день, панове! Допоможіть будь ласка. Недавно почав освоювати програмування під android і зіткнувся із проблемою: є потреба зробити кнопку із заокругленими кутами і зображенням в якості фону. Якщо з простою заливкою проблем взагалі немає - створив drawable і прописав його як background, то з кнопкою фоном якої є зображення мої криві руки справитися не можуть. Може хто знає як вирішити таку задачку бо я вже весь гугол перерив, а на форумах нашого "брата" української не розуміють.

2

Re: Фонове зображення Button

Яке середовище? Андроїд студіо?

може це допоможе?
https://www.mkyong.com/android/android- … n-example/
https://www.mkyong.com/android/android- … r-example/

Подякували: Volodymyr, Devdak2

3

Re: Фонове зображення Button

Дякую. Трішки помалював в inkscape, добавив всю цю мазню в ресурси і вийшло. Я звик до веб-розробки, а там можна з фоновим зображенням кнопки робити все що завгодно. Довго шукав спосіб як використати мінімум зображень та, мабуть, хай буде так, а то ще рік писатиму програму :D

4

Re: Фонове зображення Button

Хочу додати також, що із мого досвіду відомо, що деякий код не працює одночасно на всіх версіях андроїд - використання деякого коду потребує вищої версії андроїд.
На ринку популярні 4 і 6 версія андроїду. Тож для них випускають основну масу програм, а також пишуть вихідні коди. Якщо Ви зустріли в інтернеті код, який у Вас не запрацював, можливо, він призначений для пізнішої версії андроїд. А деякі блогери, яких Ви можете знайти, шукаючи уроки по андроїду, дають вихідні коди, які працюють а андроїд 6+.  Я зтикався з такими проблемами, що в мене спокійно компілювалася програма (export to apk), але при запуску вона вилітала, або під час роботи. Програма встановлюється, але старіші версії андроїду не можуть розшифрувати новіший xml. Якщо у Вас таке ж буде колись, а я впевнений, що буде, то знайте, що деякі коди призначені суто для нових версій андроїд.

Подякували: Volodymyr1