21

Re: ton blockchain && dapps

221VOLT написав:

і це хтозна куди виносити
221VOLT написав:
adziri написав:

Зрештою, має ж хоча б щось бути в чому ви розбираєтеся? Напишіть про те у чому розбираєтеся.
От же ж робіть "движуху".


та я бачу, що моя хата, як завжди, скраю --
або самостійно закатаєш рукави та розберешся,
або так і залишусь тупим незнайком,
бо ніхто не підкаже))

Прихований текст

mr. ReAl, будь-ласка, не сприймайте все підряд на свій рахунок!

те, що десь у якомусь зі своїх повідомлень я стверджував,
що українці переклад роблять з великим запізненням --
було без жодної думки про вас,
то був коментар стосовно новин та постів (українською) про біткоін та алгоритми його роботи

будь-ласка, або закрийте цю тему,
або пишіть по-темі, відповідно до конкретних запитань, про алгоритми, без дурного флуду!
дякую!

«або самостійно закатаєш рукави та розберешся,» та так і відбувається. Але після цього треба або  «Напишіть про те у чому розбираєтеся» ©adziri, або не лаяти Вікіпедію за її стан по темі, яка тебе цікавить.

Щодо «на свій рахунок» — у мене така реакція на такі коментарі незалежно від того, чи «на мій рахунок» вони , чи ні. Можете вважати, що всі порожні розмови про «все погано» — «на мій рахунок». Бо я відразу починаю думати, «чи можу я покращити ситуацію», а не «так-так, хтось так нічого і не зробив».

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

22

Re: ton blockchain && dapps

221VOLT написав:
Прихований текст

згідно різних статистик, українців менше за росіян всього-навсього в 3-6 разів...
так чому російських хлопців, "які роблять якусь корисну движуху" -- в сотні та тисячі разів більше, ніж таких же українців?
чому не в 3-6 рази(ів)?

Прихований текст

Я скажу більше: українців в десятки разів більше, ніж естонців. Ну, і де наші українські проекти рівня Skype?

23

Re: ton blockchain && dapps

Прихований текст
P.Y. написав:

де наші українські проекти рівня Skype?

WhatsApp ?

24 Востаннє редагувалося 221VOLT (17.11.2019 15:07:11)

Re: ton blockchain && dapps

...