1 981

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:

Казати про "африканські імена" - це десь те саме, що й про "європейські імена".

Тут я не згоден, історія державностей в європі і система централізованої державної освіти майже постирала внутрішньо державні відмінності. В той час як в більшості країн Африки поза межами великих міст кожне село, це окремий народ. Так що "європейські імена", це десь на рівні імена однієї з провінцій Конго.

1 982

Re: Сьогодні я дізнався

ім'я з кліком (англійською)

1 983

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Африканські імена містять знак оклику який вимовляється за допомогою клацання язиком.

Щось тут все навиворіт сформульовано.

Мають звуки, які створюються клацанням язиком. І які на письмі стали передаватися знаком оклику.

1 984

Re: Сьогодні я дізнався

створено смарт-годинник, який працює на слизовій цвілі, тому користувач повинен регулярно годувати його сумішшю води та вівса (англійською)

1 985

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:
створено смарт-годинник, який працює на слизовій цвілі, тому користувач повинен регулярно годувати його сумішшю води та вівса (англійською)

Припускаю як почне смердіти від того годинника через деякий час :D

Подякували: PeSePol1

1 986

Re: Сьогодні я дізнався

за попередніми даними, науковцям вперше вдалося отримати більше енергії за допомогою термоядерного синтезу, ніж було витрачено енергії на сам процес (англійською)

1 987

Re: Сьогодні я дізнався

Тільки сьогодні? Всі новини про це вже з тиждень говорять.

1 988

Re: Сьогодні я дізнався

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/c25c3755afcca13b3f1ae1c41f08b68c.png

1 989 Востаннє редагувалося koala (21.12.2022 09:49:05)

Re: Сьогодні я дізнався

Unicode Character U+1F925 зображає особу з довгим носом, відсилання до Піноккіо

1 990

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав
frz написав:

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/c25c3755afcca13b3f1ae1c41f08b68c.png

Українські ІТвці не люблять працювати на уряд Норвегії.

1 991

Re: Сьогодні я дізнався

Пишуть, що це гівно, швидше за все, згенероване chatGPT.

1 992

Re: Сьогодні я дізнався

Неможливість подорожей у часі була доведена за допомогою шампанського і надувних кульок.

1 993 Востаннє редагувалося dot (29.12.2022 06:38:32)

Re: Сьогодні я дізнався

Petrixor.

Подякували: bebyk1

1 994

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Неможливість подорожей у часі була доведена за допомогою шампанського і надувних кульок.

А що, можна поставити експеримент? Мені здається, навіть уявний не виходить, це філософське питання, а не фізичне.

1 995

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:
frz написав:

Неможливість подорожей у часі була доведена за допомогою шампанського і надувних кульок.

А що, можна поставити експеримент? Мені здається, навіть уявний не виходить, це філософське питання, а не фізичне.

А в Гокінга вийшло.

1 996 Востаннє редагувалося koala (29.12.2022 11:08:12)

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:
koala написав:
frz написав:

Неможливість подорожей у часі була доведена за допомогою шампанського і надувних кульок.

А що, можна поставити експеримент? Мені здається, навіть уявний не виходить, це філософське питання, а не фізичне.

А в Гокінга вийшло.

А, це про вечірку для мандрівників у часі? Це лише доводить, що мандрівники в часі не зацікавлені в подібних вечірках, а не заперечує факт їхнього існування. Якщо я влаштую вечірку для президентів США і ніхто не прийде, то хіба це означатиме, що президентів США не існує, а тим більше, що в принципі неможливо стати президентом США?

Подякували: Tarpan87, leofun01, ostap34PHP3

1 997

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:
frz написав:
koala написав:

А що, можна поставити експеримент? Мені здається, навіть уявний не виходить, це філософське питання, а не фізичне.

А в Гокінга вийшло.

А, це про вечірку для мандрівників у часі? Це лише доводить, що мандрівники в часі не зацікавлені в подібних вечірках, а не заперечує факт їхнього існування. Якщо я влаштую вечірку для президентів США і ніхто не прийде, то хіба це означатиме, що президентів США не існує, а тим більше, що в принципі неможливо стати президентом США?

Але ви не зробили експеримент, натомість лише про нього говорите.

1 998

Re: Сьогодні я дізнався

Гаразд. Оголошую вечірку в офісі для президента США на сьогодні. Буде кава і крекери.

Подякували: Tarpan871

1 999

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:

Гаразд. Оголошую вечірку в офісі для президента США на сьогодні. Буде кава і крекери.

Чекатимемо на звіт.

2 000

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:
koala написав:

Гаразд. Оголошую вечірку в офісі для президента США на сьогодні. Буде кава і крекери.

Чекатимемо на звіт.

Не прийшов. Мабуть, не варто було крекери до його приходу з'їдати. Якщо хочете, дослідіть залежність приходу президента США від наявності крекерів.

Подякували: Yola, ostap34PHP, leofun013