2 421

Re: Сьогодні я дізнався

Droid 77 написав:
frz написав:
Droid 77 написав:

Нафіга то робити?
Маю на увазі, саме нафіга емуляцію.

Можна вручну встановити і сконфігурувати, це довго. Можна докером з готового імеджа, це теж в принципі варіант. А можна ось так простим скриптом.

Це звісно лише для тестування. Мені ось було дуже потрібно, бо якраз писав інтеграцію з ftp.

Це хибний напрям, який веде до деградації.

Ви цими діями спонукаїте недо-менеджерів до хибних дій.

Вручну це класно. Це надає досвід. А от використовувати пакети значення яких не усвідомлюєш -- це диверсія особистості.

Використовую vsftpd там де це потрібно (і не використовую там де це непотрібно).

2 422

Re: Сьогодні я дізнався

В Україні діє Реєстр лудоманів. Людям, внесеним до реєстру, буде відмовлено при спробі грати в азартні ігри чи брати кредити. Потрапити до реєстру можна або самостійно заповнивши заяву (від 6 місяців до 3 років, це 99% реєстру), або за заявою рідних (за певних умов, на кшталт боргу у 100 прожиткових мінімумів чи несплати аліментів 3 чи більше місяців, до 6 місяців), чи за рішенням суду.

2 423

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:

В Україні діє Реєстр лудоманів. Людям, внесеним до реєстру, буде відмовлено при спробі грати в азартні ігри чи брати кредити. Потрапити до реєстру можна або самостійно заповнивши заяву (від 6 місяців до 3 років, це 99% реєстру), або за заявою рідних (за певних умов, на кшталт боргу у 100 прожиткових мінімумів чи несплати аліментів 3 чи більше місяців, до 6 місяців), чи за рішенням суду.

А чи існує в Україні реєстр фут-фетишистів? Для знайомого питаю

Подякували: Tarpan871

2 424

Re: Сьогодні я дізнався

https://www.npmjs.com/package/shittier

Тулза для перетворення коду в менш читабельний.

Чув що таке популярно серед програмістів з екзотичного субконтиненту, аби стати незамінним на проекті.

2 425

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:
koala написав:

В Україні діє Реєстр лудоманів. Людям, внесеним до реєстру, буде відмовлено при спробі грати в азартні ігри чи брати кредити. Потрапити до реєстру можна або самостійно заповнивши заяву (від 6 місяців до 3 років, це 99% реєстру), або за заявою рідних (за певних умов, на кшталт боргу у 100 прожиткових мінімумів чи несплати аліментів 3 чи більше місяців, до 6 місяців), чи за рішенням суду.

А чи існує в Україні реєстр фут-фетишистів? Для знайомого питаю

Ну, оскільки 99% реєстру лудоманів заповнюється за заявами самих лудоманів, ніхто не заважає вашому знайомому створити такий реєстр і опублікувати його. За власною заявою.

Подякували: FakiNyan1

2 426

Re: Сьогодні я дізнався

Науковці пропонують використовувати старі покинуті шахти в якості гравітаційних батарей. Бетонні блоки будуть піднімати по одному на висоту 100 м в час коли енергія дешева, наприклад вдень від сонця. Вночі блоки будуть опускатися і крутити генератор.

2 427

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Науковці пропонують використовувати старі покинуті шахти в якості гравітаційних батарей. Бетонні блоки будуть піднімати по одному на висоту 100 м в час коли енергія дешева, наприклад вдень від сонця. Вночі блоки будуть опускатися і крутити генератор.

Чому науковці, якщо це явно інженерне рішення?
І чому в шахтах, які ще й підтримувати треба, воду викачувати і т.д.?
До речі, про збереження енергії в шахтах і воду... https://youtu.be/iGGOjD_OtAM

Подякували: leofun011

2 428

Re: Сьогодні я дізнався

Культ манго в Китаї

https://en.wikipedia.org/wiki/Mango_cult

2 429

Re: Сьогодні я дізнався

В Антарктиді працює два банкомати.

2 430 Востаннє редагувалося plusxx (07.03.2024 15:48:04)

Re: Сьогодні я дізнався

Сьогодні я дізнався про дійсно крутий україномовний ютуб канал https://youtu.be/6Tz70vqRrs0

Подякували: ReAl, P.Y., flatliner3

2 431

Re: Сьогодні я дізнався

Дізнався про ось таких паразитичних створінь. Найромантичніша історія про гельмінтів, яку мені доводилось читати. У чомусь навіть можна їм позаздрити...

2 432 Востаннє редагувалося frz (15.03.2024 00:31:03)

Re: Сьогодні я дізнався

У Франції в грі "камінь-ножиці-папір" говорять "ші-фу-мі" - з того що я почув і зрозумів з фільму, бо французька вимова це щось з чимось.

(для порівняння, в Києві: "ю-зе-фа", у Львові: "чу-ва-чі")

2 433

Re: Сьогодні я дізнався

Дізнався більше про очі морського гребінця (раніше лише чув, що вони в нього є)

відео (ютюб), англ. мова, очі морських гребінців
Подякували: leofun011

2 434

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

У Франції в грі "камінь-ножиці-папір" говорять "ші-фу-мі" - з того що я почув і зрозумів з фільму, бо французька вимова це щось з чимось.

(для порівняння, в Києві: "ю-зе-фа", у Львові: "чу-ва-чі")

А в Житомирі було ку-чма-лох

Подякували: Tarpan871

2 435

Re: Сьогодні я дізнався

дізнався, що в Рубі є варення з назвою text, а в ньому кляса з назвою Soundex.
Так от це взагалі алгоритм такий, який дозволяє виправляти неправильно написані англіцькі слова за тим, наскільки подібно вони звучать до інших слів. Наприклад, contnt перетвориться на content, бо contnt звучить подібно до content.

Подякували: Tarpan871

2 436

Re: Сьогодні я дізнався

Дізнався, що поняття "інфоцигани" активно просувалося росіянцями перед повномасштабним вторгненням задля зачистки інфопростору для лише правильних про-державницьких інфлюенсерів.

2 437

Re: Сьогодні я дізнався

2 438

Re: Сьогодні я дізнався

На початку 2СВ радіо вже використовувалося в арміях, однак Франція вирішила чомусь заборонити цю технологію у війську і натомість використовувала бігунів. Результат всім відомий - окупація.

2 439

Re: Сьогодні я дізнався

Гадаю, що французи наїлися Першої Світової. Втрати Франції у Першій Світовій (солдат) вбитими - 1,150,000, у Другій Світовій - 210,000. Щитом європи не захотіли бути і передали цей почесне звання совкам та британцям.

2 440

Re: Сьогодні я дізнався

Мер Колумбійської столиці Богота через посуху закликав пари ходити в душ разом, або ж не митися взагалі, якщо ніде не планують виходити
https://www.theguardian.com/world/2024/ … -rationing