1 481 Востаннє редагувалося mamkin haker (24.01.2022 19:10:13)

Re: Сьогодні я дізнався

якщо створювати репозиторій в github за допомогою MS Visual Studio 2019 то вітка буде називатись master :D
якщо ж через Github Desktop то main

все ясно корпорація добра :D

1 482

Re: Сьогодні я дізнався

mamkin haker написав:

якщо створювати репозиторій в github за допомогою MS Visual Studio 2019 то вітка буде називатись master :D
якщо ж через Github Desktop то main

все ясно корпорація добра :D

2019 року і в Github ще було master

1 483

Re: Сьогодні я дізнався

так він ж обновлявся...

1 484

Re: Сьогодні я дізнався

Відповідь для mamkin haker
mamkin haker написав:

якщо створювати репозиторій в github за допомогою MS Visual Studio 2019 то вітка буде називатись master :D
якщо ж через Github Desktop то main

все ясно корпорація добра :D

Залишити master - такою була вимога спільноти розробників, які підтримують продукти MS (VS, ...).
Github Desktop користує лаштунки самого Git'а. Якщо користувач вибрав main, то буде main.

Подякували: mamkin haker1

1 485

Re: Сьогодні я дізнався

Ціла держава Тувалу готується до переїзду через затоплення території.

1 486

Re: Сьогодні я дізнався

науковці за участю Гарвардського університету синтезували біологічного робота у формі "пакмана", котрий здатний розмножуватися (English)

1 487

Re: Сьогодні я дізнався

в Британії завойовують популярність міні-офіси, котрі можна встановити у власному саду

1 488

Re: Сьогодні я дізнався

Японська традиція вирішення побутових проблем після стихійних лих (ґуґл транслейт), ліл - всюди б так

У Японії часто трапляються стихійні лиха. І мешканці залишаються без своїх будинків. Доводиться жити в уцілілих шкільних спортзалах, збірно-щитових будинках тощо.
Буває, що й у наметових містечках.

За заведеною традицією, у таких випадках голова місцевої адміністрації має із дружиною тимчасово переселитися до зони лиха. І повинен вибрати найгірше місце (якщо стоїть вибір між мотелем та наметом, він має перебратися до намету). Туди має перебратися необхідний мінімум чиновників.

І сидить бідолаха япона Хокім з дружиною в наметі. У спальному мішку сплять. Дружина газовий балон притягне, локшину варить. Хокім, сидячи верхи на перевернутому відрі, наради з МНС проводить. А довкола краса: свіже повітря, океан.

І чи довго йому на відрі сидіти? Доки не буде вирішено питання з останнім постраждалим. Сенсей залишає наметове містечко останнім.

У Японії питання постраждалих вирішуються дуже швидко. І річ не в якійсь японській ефективності. Просто у стародавні часи хтось мудро вирішив: на місце лиха посилати чиновника обов'язково разом із дружиною.

Тому що сам чиновник, один, може довго у наметі жити: саке притягне, почне шашлики смажити, подруг підтягне, рибалку влаштує. Влаштує собі відпустку на природі. Відтягнеться на славу. Це вже як прийнято (думається, багато хто б не відмовився тиждень-другий пожити в наметі біля океану).

А ось дружина не дасть такого щастя. Вона свого чоловіка з потрохами з'їсть: набридло в наметі стирчати, діти чекають, швидше закінчуй справи, додому треба. І чиновник, зітхаючи, швидко вирішує питання.

Дуже мудра людина жила в давнину. Він знав, що посилати одного чиновника — марно. Тільки із дружиною. Добре знав життя та людей.

1 489

Re: Сьогодні я дізнався

В звичайних школах Англії інформатику учням викладають щодня.

1 490

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Японська традиція вирішення побутових проблем після стихійних лих

Я б був обережним із такими текстиками. Скажімо, сенсей - це вчитель, а не керівник, а "Хокім" японською взагалі неможливо вимовити, тільки Хокіму.

Подякували: leofun011

1 491

Re: Сьогодні я дізнався

І шо? Мені все одно сподобалося.

1 492

Re: Сьогодні я дізнався

Мені не вдалося знайти інформацію англійською. А мережею багато дурні про Японію блукає. Одна історія з 9000 чиновників чого варта.

Подякували: 0xDADA11C7, ReAl2

1 493

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

І шо? Мені все одно сподобалося.

Прихований текст

вся суть віруючих

Подякували: leofun011

1 494

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:
frz написав:

І шо? Мені все одно сподобалося.

Прихований текст

вся суть віруючих

Ну не треба так - всі хочуть обманюватися, я теж не виключення - мені приємно, коли баба каже, що любить тебе, хоча насправді я і баба чудово розуміємо, що це в кращому випадку сексуальний потяг або вдячність за те, що вона більше не живе в тому лайні, в якому жила.

Подякували: mamkin haker, leofun012

1 495

Re: Сьогодні я дізнався

0xDADA11C7 написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

І шо? Мені все одно сподобалося.

Прихований текст

вся суть віруючих

Ну не треба так - всі хочуть обманюватися, я теж не виключення - мені приємно, коли баба каже, що любить тебе, хоча насправді я і баба чудово розуміємо, що це в кращому випадку сексуальний потяг або вдячність за те, що вона більше не живе в тому лайні, в якому жила.

у вас сексуальний потяг до бабів?  %)

1 496

Re: Сьогодні я дізнався

так

3. розм. Взагалі жінка. Баби вхопили осавулиху попід руки та й повели по селі (Нечуй-Левицький, II, 1956, 191); — Добре, коли баба стає козаком, гірше, як козак стає бабою! (Петро Панч, Гомон. Україна, 1954, 376).

1 497

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:

Мені не вдалося знайти інформацію англійською. А мережею багато дурні про Японію блукає. Одна історія з 9000 чиновників чого варта.

І більшість тої дурні російською і від всієї цієї дурні добряче тхне ще радянською комбінацією зверхності-зневаги до із заздрістю до (Японії, США, "Європи", …).
Що такі речі, що зверхні «есаулом был ударен в ухо, отчего вскоре и помер» — дві сторони однієї медалі, матеріал той же по всій товщині.
(саме про Японію багато дурниць і англійською, кажуть, але там інші теми і інша тональність)

Подякували: leofun011

1 498

Re: Сьогодні я дізнався

Rust не підтримує унарний плюс.

Подякували: leofun01, HetmanNet2

1 499

Re: Сьогодні я дізнався

Дізнався про фільм Threads (1984), в якому описано атомну війну, літо без літа, спосіб життя залишків суспільства що вижили після цих подій.

1 500

Re: Сьогодні я дізнався

Що буду писати шейпер.
Для вихідного трафіку.
congestion control, зменшення конфліктів в ефірі.