41

Re: Вибори

Чесно кажучи, не зрозумів зовсім суті цього голосування. Напевне в нас не дуже багато часу, щоб проводити все по порядку: заявки від кандидатів, якісь програми, а вже потім вибори. Але ж судячи з пункту "свій варіант"... Ці люди, що є у списку - вони хоча б в курсі, що їх обирають? Дружина Replace? Ви серйозно?

Формально вона має всі права на цей форум, але ж мова йде про того, хто керуватиме процесом збереження форуму і подальшим його розвитком. Навіть, якщо дружина захоче зберегти за собой права на домен, але буде за те, щоб форум продовжив існування, навряд чи вона сама збирається керувати цим форумом... хіба що вона призначить керуючого і всі вибори на цьому й скінчаться. Але ж на даному етапі нам більше потрібна людина яка буде як раз і спілкуватися з дружиною, або контролювати цей процес (тобто за результатами спілкування іншої людини вирішувати чи переходити до іншої стратегії збереження форум... оті пункти, що я писав 1-2-3).

А якщо є інші бажаючі, що ще не прокинулися і не подали свою кандидатуру? Коротше, я ще почекаю день-другий, доки ще хтось відпишеться, окрім коали, а потім вже проголосую за нього.

Подякували: Regen, leofun012

42 Востаннє редагувалося flatliner (21.05.2020 03:33:00)

Re: Вибори

Оу, виявляється я не в тому порядку теми читаю... Соррі, що понаписував неактуальних меседжів. Зараз дочитаю і буду щось вирішувати...

PS: А таки ситуація близька до того, що я написав. З'ясувалося лише одне питання - чи зацікавлена дружина Replace у подальшому існуванні форуму. Це добре, що зацікавлена. Це дійсно гарна пам'ять про достойну людину.

Тож залишаються питання, а чи всі названі в голосуванні в курсі, що їх обирають? І чи всі бажаючі відображені в голосуванні?

43

Re: Вибори

я думаю можна уже вважати новим адміном пана koala

Подякували: Q-bart, 0xDADA11C7, leofun01, Eff1c4

44

Re: Вибори

Regen написав:

я думаю можна уже вважати новим адміном пана koala

виконувачем обов'язки

45

Re: Вибори

iovchynnikov написав:

зробити хоч невеличке self-disclosure...
Хотілося би знати хто ви, які ваші плани на форум, чи маєте час та навички на їх реалізацію і т.д.

#хтоя.
Я радий, що лідирує koala, бо найближчі 2 місяці в мене взагалі не буде часу займатися форумом.
А потім я би ввів страшну диктатуру.

Є речі, які я би хотів зробити не залежно від того, хто буде адміном:

  • Привести сторінки форуму до валідного стану. Бо те що маємо зараз, це трохи соромно.

  • Переробити CSS, щоб форум можна було нормально переглядати на малих екранах.

  • Завершити переклад компонентів/плагінів форуму. Вам того не видно, але в адмінці перемішано 3 мови.

  • Перевірити чи використовується хешування, там де воно має використовуватися. І якщо його десь нема, то як мінімум винести це на обговорення (у випадку зхвалення - додати його).

Але все це буде в далекому майбутньому, якщо взагалі буде.

Подякували: flatliner, Regen, 221VOLT, ostap34PHP, PRY, ch0r_t6

46

Re: Вибори

leofun01 написав:

Є речі, які я би хотів зробити не залежно від того, хто буде адміном:

  • Привести сторінки форуму до валідного стану. Бо те що маємо зараз, це трохи соромно.

  • Переробити CSS, щоб форум можна було нормально переглядати на малих екранах.

  • Завершити переклад компонентів/плагінів форуму. Вам того не видно, але в адмінці перемішано 3 мови.

  • Перевірити чи використовується хешування, там де воно має використовуватися. І якщо його десь нема, то як мінімум винести це на обговорення (у випадку зхвалення - додати його).

Це - щоб полоскотати собі его програміста? Жоден з цих пунктів, не веде до розвитку формуму/спільноти. Форум можна вважати живим/успішним/активним/any лише коли тут є люди: цікаві, професійні, активні (не студіки).
Стан адмінки - взагалі не актуально, хоч есперанто, головне, щоб адміни розуміли і були ефективні.
Форум - Інструмент, не ціль. Суть, не форма.

Це - те, що мені важливо, тому підтримую koala

Прихований текст

Якщо хтось це прочитав, як початок холівару і хоче щось заперечувати - welcome, але я відписувати не буду. Лише моя думка

47

Re: Вибори

Q-bart написав:

взагалі не актуально, хоч есперанто, головне, щоб адміни розуміли і були ефективні.

а шо це таке? немає різниці, яка мова, главноє, шоб понімалі друх друха?

Подякували: flatliner, leofun012

48

Re: Вибори

Всього 29 голосів. Зацікавленість дуже висока. А скільки взагалі є активних форумчан?

49

Re: Вибори

Але тема, адаптована для мобільних пристроїв, потрібна.

Подякували: Q-bart, Regen, 0xDADA11C7, FakiNyan, 221VOLT, leofun01, bebyk7

50

Re: Вибори

Я б хотів ще тему з AJAX'ом, емоджи та onion адресу(для тора)

Подякували: 221VOLT, ch0r_t2

51

Re: Вибори

0xDADA11C7 написав:

Я б хотів ще тему з AJAX'ом, емоджи та onion адресу(для тора)

навіщо вам тор? ви і так вже купу інфи про себе опублікували

52

Re: Вибори

0xDADA11C7 написав:

onion адресу(для тора)

Це не складно, я піднімав на своєму vps. Проблема в іншому, десь вже обговорювалося в інтернетах - малюнки типу аватарок і емоджі все одно тягнуться як і раніше. Тобто потрібно скерувати повністю весь трафік через tor на рівні файрвола наприклад, а для цього потрібне вже дзеркало сервера, бо на тому ж сервері до кінця анонімізуватися на вдасться. Або ж з мене такий недосконалий налаштовувач...

53

Re: Вибори

Емодзі бридкі. Навіщо вони? І що для них потрібно додатково, окрім технічних можливостей браузера їх відображати?

Подякували: leofun011

54

Re: Вибори

FakiNyan написав:
0xDADA11C7 написав:

... та onion адресу(для тора)

навіщо вам тор? ви і так вже купу інфи про себе опублікували

onion адреса може стимулювати розвиток форуму за рахунок нових користувачів, які тільки там і сидять.
Кількість інфи про себе тут ні до чого.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT, /KIT\3

55

Re: Вибори

leofun01 написав:
FakiNyan написав:
0xDADA11C7 написав:

... та onion адресу(для тора)

навіщо вам тор? ви і так вже купу інфи про себе опублікували

onion адреса може стимулювати розвиток форуму за рахунок нових користувачів, які тільки там і сидять.
Кількість інфи про себе тут ні до чого.

та там півтори людини сидить

Прихований текст

ви отримали мого листа на університетську пошту?

56

Re: Вибори

Прихований текст

AJAX не потрібен.

57

Re: Вибори

P.Y. написав:

Емодзі бридкі. Навіщо вони? І що для них потрібно додатково, окрім технічних можливостей браузера їх відображати?

Потрібно лише змінити тип кодування поля в БД та кодування підключення, для їх коректного запису та виводу.

58

Re: Вибори

З AJAX'ом не все так просто. В мене є чітка позиція стосовно його використання:

  1. Сайт має залишатись повністю функціональним, коли користувач виключив виконання скриптів.

  2. Сайт повинен мати API.

  3. AJAX має оптимізувати роботу сайту і мінімізувати навантаження на сервер за рахунок використання API.

Подякували: P.Y., javascriptIsLife, ch0r_t3

59

Re: Вибори

leofun01 написав:

З AJAX'ом не все так просто. В мене є чітка позиція стосовно його використання:

  1. Сайт має залишатись повністю функціональним, коли користувач виключив виконання скриптів.

  2. Сайт повинен мати API.

  3. AJAX має оптимізувати роботу сайту і мінімізувати навантаження на сервер за рахунок використання API.

а про ux ви подумали?

60

Re: Вибори

Я б ще сказав зробити сповіщення під час відповіді/цитування користувача.