21

Re: Дистр для wardriving

frz написав:

Тепер бачу. Файл-менеджер Dolphin не може стартувати, бо він не executable. Поки що не наґуґлив, як саме це побороти. В загальному це робиться так:

chmod +x /somedirectory/somefile

Й як по вашому, це можна називати "stable" ?

22

Re: Дистр для wardriving

Який саме дистрибутив?
Ось який в мене:

Ubuntu 18.04.4 LTS

Не бачив нічого подібного в себе.

Як вам сказати, критерій "стабільності" дистрибутиву для мене особисто не має нічого спільного із помилкою файл-менеджера. Це в віндовсі є (чи колись був, не знаю як зараз) Explorer, котрий там "по дефолту" і його збій впливає на цілу систему. В лінуксі нічого подібного нема, бо збій якогось там файл-менеджера не впливає на решту роботи. Як воркераунд пропоную просто встановити інший файл-менеджер, а з цим розібратися пізніше.

Чи встановити інший дистрибутив, щоб там не було такої помилки. Вибір за вами. Я свій вибір зробив на користь лубунти і задоволений.

23

Re: Дистр для wardriving

frz написав:

Який саме дистрибутив?
Ось який в мене:

Ubuntu 18.04.4 LTS

Не бачив нічого подібного в себе.
Це в віндовсі є (чи колись був, не знаю як зараз) Explorer, котрий там "по дефолту" і його збій впливає на цілу систему. В лінуксі нічого подібного нема, бо збій якогось там файл-менеджера не впливає на решту роботи.

о це ви пане динозавр, якщьо не бачили вінди на NT 4.0 та її нащадків.Там хоча декстоп та файломенджер одна й сама частина, але їх збій не може нашкодити у принципі.

24

Re: Дистр для wardriving

cheappi386 написав:
bebyk написав:
cheappi386 написав:

А взагалі є щось , що після інсталяції буде просто працювати ? На довбобунті якийсь треш с пакетними менеджером, неможливо нічого інсталювати лізуть еррори про якусь не сумістність пакетів.

Я такі речі в Убунті "полагодив" тим, що встановив Дебіян. Задоволений.

гарний жарт, на скрині вище тей самий "дебіян" в якого "зкоробки" не зміг стартанути стандартний для плазми файлменджер... Й це дуже лайняний тренд, бо як у 2010 на 5750 в опенсусі через sh з першої спроби став проприєтарний драйвер.А у 2020му у сраною опенсусі навіть кеди невзмозі стартанути з коробки у віртуалбокс...

Встановіть Gentoo.

25

Re: Дистр для wardriving

VirtualBoks nepotrjibnyj.

Подякували: plusxx1

26

Re: Дистр для wardriving

dot написав:

VirtualBoks nepotrjibnyj.

Потрібний, але на Вінді можна створити контейнер Убунти чи Дебіяна і там працювати. Я так собі Рубі середовище на Він10 розгортав.

27

Re: Дистр для wardriving

dot написав:

VirtualBoks nepotrjibnyj.

Комусь потрібен, іншим ні, фор хум хау.

28

Re: Дистр для wardriving

reverse2500 написав:
pluszz написав:

А взагалі на віртуалбоксі можна поставити щось без графічного середовища.Весь софт для бадання wifi  і так консольний.

Весь софт консольний це жесть
От як ви уявляєте pdf читати з графікою та таблицями?
І браузер в консолі lynx
Ну то на всякий випадок апокаліпсису

Людина хоча ламати wifi aircrack-ng  консольний хоча я от ніколи не пробував доступатись до фізичного wifi з VB невпевнений що так можна.

29 Востаннє редагувалося frz (19.07.2020 20:57:34)

Re: Дистр для wardriving

Якщо є usb-wifi донґл, то теоретично можна налаштувати доступ з гостьової операційки напряму (сам не пробував). Чому саме usb - бо в Virtualbox є таке поняття як форвардування usb. Тоді, якщо цей донґл ще не зайнятий основною операційкою, то може щось вдасться.

А от до вбудованої в материнку картки wifi, або ж до pci wifi може не бути доступу.

Подякували: plusxx1

30

Re: Дистр для wardriving

pluszz написав:
reverse2500 написав:
pluszz написав:

А взагалі на віртуалбоксі можна поставити щось без графічного середовища.Весь софт для бадання wifi  і так консольний.

Весь софт консольний це жесть
От як ви уявляєте pdf читати з графікою та таблицями?
І браузер в консолі lynx
Ну то на всякий випадок апокаліпсису

Людина хоча ламати wifi aircrack-ng  консольний хоча я от ніколи не пробував доступатись до фізичного wifi з VB невпевнений що так можна.

USB девайс прокидуются без проблем.

PS: хто пробував "Fedora 32 Security Lab" ?

31

Re: Дистр для wardriving

pluszz написав:

Людина хоча ламати wifi aircrack-ng  консольний хоча я от ніколи не пробував доступатись до фізичного wifi з VB невпевнений що так можна.

в VB потрібно поставити Extension, розширення для роботи з залізом і додатковими функціями, але в віндовсі це просто, взяв і скачав. а в світі Unix, це можуть бути окремі пакти щось типу:

1. Virtual_box_XXXX.xxx
2. Virtual_Box_Extension_XXX.xxx

і це два різних пакети, або дивитись з якими вони параметрами скомпільовані

Подякували: plusxx1

32

Re: Дистр для wardriving

бгг поки gentoo скачаєтся взагалі посивіти можна, й нема жодного торенту.Відбиті червоноокі наркомани ...

33 Востаннє редагувалося frz (28.07.2020 21:47:54)

Re: Дистр для wardriving

майже оффтоп

Я би особисто для себе не приймав пораду щодо gentoo. В мене таке враження, що це вже екстрім. Ну хіба що є доволі багато вільного часу.

Це можна порівняти з добуванням залізної руди, щоб у результаті виготовити молоток (це лише про металеву частину, бо щоб виготовити дерев'яну ручку, спочатку відповідно потрібно посадити дерево і дочекатися поки воно виросте).

Інакше ніяк - бо ж молоток мусить бути точно саме під цю руку. Під іншу руку для цієї ж людини - такий же індивідуальний процес. Видобуті іншою людиною матеріали для виготовлення молотка використовувати не можна - несек'юрно ж.

34

Re: Дистр для wardriving

не знав що між ubuntu та kubuntu така прірва, останнє навіть інсталятор не запускається

35

Re: Дистр для wardriving

cheappi386 написав:

не знав що між ubuntu та kubuntu така прірва, останнє навіть інсталятор не запускається

Завжди ставлю класичну убунту, далі встановлюю потрібний десктоп. Інші збірки можуть бути виготовлені невідомо ким...

36 Востаннє редагувалося plusxx (29.07.2020 16:24:16)

Re: Дистр для wardriving

parrot os

37

Re: Дистр для wardriving

наче mint більш менше по людському виглядає з усього зоопарку

38

Re: Дистр для wardriving

cheappi386 написав:

наче mint більш менше по людському виглядає з усього зоопарку

по людському це як? щоб було звичне для школяриків та  домогосподарок?

39

Re: Дистр для wardriving

FakiNyan написав:
cheappi386 написав:

наче mint більш менше по людському виглядає з усього зоопарку

по людському це як? щоб було звичне для школяриків та  домогосподарок?

по вашому це зветься - "все працювати з коробки".

40

Re: Дистр для wardriving

Все працює з коробки ви про що. Для wardriving з коробки все працює на Kali, Parrot та інших подібних системах. Найбільше софта з легкою установкою в Аrch aбо його похідні, бо там є AUR.