81

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Так, до речі, якщо хтось матиме бажання, то додавайтесь у стімі - wander.

Подякували: leofun011

82

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Потицяв я ось це на робочому аккаунті стіма свіженький Starfield, що ж багів предостатньо, а лицьова анімація взагалі мєм..

Прихований текст

https://i.ibb.co/9q4Gfdc/image.png

На моїй 6900ХТ у 2K видає ~40fps на ультра налаштуваннях. Як на мене, її рейтинг трохи завищений, Кіберпанк у свій час розкритикували, а тут фанати пісяються від щастя.

Прихований текст

https://i.ibb.co/wMmpTTs/image.png

Мабуть, собі купляти Starfield поки не буду, 1700 грн це задохуя..

Подякували: leofun01, plusxx2

83

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Що тут говорити. Паскудство написане прикворукими програмістами. Oblivion в космосі. Впевнений що більшість оглядів просто куплені.

84

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

javascriptIsLife написав:

Що тут говорити. Паскудство написане прикворукими програмістами. Oblivion в космосі. Впевнений що більшість оглядів просто куплені.

Найсмішніше, що Тодд Говард заявив: "Starfield - це некст-ген гра, тому вам просто треба оновити залізо" :D
Здається Тодд трошки забув, що некст-ген був 3 роки тому )))

85

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

next-gen, тобто наступне покоління - це поняття, що постійно змінюється.

86 Востаннє редагувалося wander (08.09.2023 15:42:03)

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

koala написав:

next-gen, тобто наступне покоління - це поняття, що постійно змінюється.

Так, покоління змінюються, але next-gen має пряму прив'язку до консолей, адже само вони мають чіткий поділ на генерації (7, 8, 9). Останній next-gen - це були консолі 9 покоління Xbox Series X та PlayStation 5, які вже стали current-gen, оскільки вийшли 3 роки тому, тому не дуже зрозуміло до чого тут next-gen та оновлення заліза. Адже на цьому "next-gen" гра йде дай боже у 20 фпс. Звісно, це ПК версія, яка має багато налаштувань, але я не дуже розумію чому такий фпс. То й же Кіберпанк видає ~30 фпс з path-tracing'ом і зрозуміло чому, трасування шляхів є важким для відеокарти, а от чому Starfield видає лише 40 фпс не дуже зрозуміло, адже Starfield не має підтримки ні трасування променів, ні трасування шляхів.

Прихований текст

Indie game company, please understand. Its hard for them to implement features like FOV setting, clearly ray tracing and HDR is too much for them.

87 Востаннє редагувалося wander (30.09.2023 13:17:46)

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Минулого тижня у Cyberpunk 2077 вийшло нове доповнення 2.0, яке окрім багатьох змін та виправлень також привнесло в гру українську локалізацію. А цього тижня вийшло доповнення "Ілюзія свободи" теж з українською локалізацією і без російської озвучки, що не може не тішити. Тому можу сміло рекомендувати як гру, так і доповнення до покупки.

Щодо срачів навколо локалізації

Так, локалізація не без дещо сумнівних рішень та байрактарщини, але все ще дуже хороша. Зрештою, "вибивання" з розробників заповітного «так» на додавання української, особливо у 3А проєктах, та власне сам переклад, це праця багатьох людей й заслуговує нашої підтримки. Правда CDPR трохи зіпсували враження своїми вибаченнями перед росіянцями за українську локалізацію, що я вважаю зашкварним рішенням, але вже як є. Проте "наші" студії теж не далеко втекли, у Stalker 2 все ще зазначена російська локалізація тексту з субтитрами і це після всього, що хароші рускіє зробили компанії (і не тільки), нічому нас, блять, життя не вчить.

Трохи пізніше додам ще свої враження від доповнення, коли пройду його повністю. Зараз я десь на половині, але мені вже дуже подобається. Окремо хочеться відзначити великодки залишені розробниками з покликаннями на нас, це і графіті Криму, і вірш Кавказ.

Подякували: leofun01, plusxx2