61

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Torbins написав:

Я зараз граю в Marvel's Guardians of the Galaxy. Це наполовину пригодницький фільм з комп'ютерною графікою. Я маю на увазі, що якогось складного ігрового процесу там немає, зате атмосфера зроблена дуже круто. Члени команди практично не замовкають, весь час обговорюючи світ навколо та свої стосунки. Спостерігати за усім цим дуже цікаво.

Кончений Марвел зіпсував ціле десятиліття кінематографу, а тепер ще й лізе зіпсувати відеоігри. Жах.  :(

Подякували: ch0r_t1

62

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

bebyk написав:
Torbins написав:

Я зараз граю в Marvel's Guardians of the Galaxy. Це наполовину пригодницький фільм з комп'ютерною графікою. Я маю на увазі, що якогось складного ігрового процесу там немає, зате атмосфера зроблена дуже круто. Члени команди практично не замовкають, весь час обговорюючи світ навколо та свої стосунки. Спостерігати за усім цим дуже цікаво.

Кончений Марвел зіпсував ціле десятиліття кінематографу, а тепер ще й лізе зіпсувати відеоігри. Жах.  :(

норм марвел, веселі кіношки робе

Прихований текст

але дюна краща за весь марвел

63

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Не маю часу на ігри, вже навіть колись улюблений старкрафт не вмикаю, та що казати - і тетріс чи змійку на телефоні теж ні...

Використовую часом гру "Весела курочка" (побачив в мультику про свинку Пеппу) аби терміново зібрати дітей навколо себе; там неймовірно примітивна суть, але чомусь поки що дієво.

Можливо вдасться запустити старкрафт в ці вихідні, але для цього доведеться годинку не доспати.

64

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

FakiNyan написав:
bebyk написав:
Torbins написав:

Я зараз граю в Marvel's Guardians of the Galaxy. Це наполовину пригодницький фільм з комп'ютерною графікою. Я маю на увазі, що якогось складного ігрового процесу там немає, зате атмосфера зроблена дуже круто. Члени команди практично не замовкають, весь час обговорюючи світ навколо та свої стосунки. Спостерігати за усім цим дуже цікаво.

Кончений Марвел зіпсував ціле десятиліття кінематографу, а тепер ще й лізе зіпсувати відеоігри. Жах.  :(

норм марвел, веселі кіношки робе

Прихований текст

але дюна краща за весь марвел

Мені не подобаються кловуни в маскарадних костюмах, вибачте. І без Марвелу Зеленського вистачає.

Подякували: ch0r_t1

65

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

bebyk написав:
Torbins написав:

Я зараз граю в Marvel's Guardians of the Galaxy. Це наполовину пригодницький фільм з комп'ютерною графікою. Я маю на увазі, що якогось складного ігрового процесу там немає, зате атмосфера зроблена дуже круто. Члени команди практично не замовкають, весь час обговорюючи світ навколо та свої стосунки. Спостерігати за усім цим дуже цікаво.

Кончений Марвел зіпсував ціле десятиліття кінематографу, а тепер ще й лізе зіпсувати відеоігри. Жах.  :(

А як дісней спаскудив ЗВ, жах бере що ці фріки зроблять з ремейком котору.

66

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Opus Magnum - будувати "молекули" з алхімічних елементів. Що особливо приємно - є українська мова.
https://replace.org.ua/uploads/images/931/e33cc922bc14bded451c4f42f7baec04.jpg

Подякували: 0xDADA11C7, ch0r_t, mamkin haker, leofun014

67

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

А ще там можна Gifки робити :)
https://s10.gifyu.com/images/Opus-Magnum---PLYMOVIVDNIK-200G-259-53-2022-01-16-13-34-19.gif
Так, дуже неефективно, потім дороблю

Подякували: mamkin haker, 0xDADA11C7, FakiNyan3

68

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

koala написав:

А ще там можна Gifки робити :)
https://s10.gifyu.com/images/Opus-Magnum---PLYMOVIVDNIK-200G-259-53-2022-01-16-13-34-19.gif
Так, дуже неефективно, потім дороблю

у вас айк'ю 200, чи шо? звідки ви знаєте математику, різні мови програмування, ще й мабуть і фізику, і ще до цього всього хімію?

69 Востаннє редагувалося mamkin haker (24.01.2022 17:27:25)

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

FakiNyan написав:

у вас айк'ю 200, чи шо? звідки ви знаєте математику, різні мови програмування, ще й мабуть і фізику, і ще до цього всього хімію?

там підказки є хехе, і то не хімія, а скоріше алхімія

70

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

FakiNyan написав:

у вас айк'ю 200, чи шо? звідки ви знаєте математику, різні мови програмування, ще й мабуть і фізику, і ще до цього всього хімію?

Читаю багато.

mamkin haker написав:
FakiNyan написав:

у вас айк'ю 200, чи шо? звідки ви знаєте математику, різні мови програмування, ще й мабуть і фізику, і ще до цього всього хімію?

там підказки є хехе, і то не хімія, а скоріше алхімія

У грі це прямим текстом алхімія. До речі, у них же є ігри про "хімію". Того ж штибу, правда. Тобто до реальної хімії жодного стосунку, лише малюнки схожі.

mamkin haker написав:

плутаю обертання в ліво і обертання в право

Так, якщо ставити маніпулятор згори від предметів, то обертання за годинниковою стрілкою рухає їх ліворуч. Просто треба відійти від "право-ліво" і думати в "за годинником - проти годинника".

Подякували: FakiNyan1

71

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

https://www.youtube.com/watch?v=L7WMWgQXZSY

Грати безкоштовно без реєстрації без смс 18+ українська релігійна гомоеротика в пеклі (до речі, чоловічку можна додати анального хвостика та кляпа в налаштуваннях)

Подякували: leofun011

72 Востаннє редагувалося frz (01.05.2022 23:54:33)

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Хто хоче спробувати старкрафт в браузері - ось будь ласка лінк https://coates.it/starcraft/
Пробую перший рівень. Є "людські" крузаки, літачки, робочі кожної раси в моїй команді. Є 50 мінералів. Поруч ворожі літаючі зерґи. Незрозуміло що потрібно зробити. Валити літаючих зерґів? Пробував, з першого разу обламався. Шукати що є цікавого на карті? Ну є мінерали і вільні гейзери, але ж командного центру нема, а 50 мінералів в кожній расі замало для нього. В правому нижньому кутку є якась синя "ціль", незрозуміло яке її призначення, завів всю свою команду туди, нічого не сталося, атакувати її теж не виходить. Мабуть треба пробувати знову валити літаючих зерґів. Але вони вже просунуті, вміють плюватися фіолетовим і моїм крузакам гаплик. Або шукати що ще цікавого є на карті. Трохи ще спробую і досить, задовільнив свою ностальгію ну й добре.

Upd: Виявилося все елементарно, відвів свою команду подалі, тоді літачками почав виманювати літаючих зерґів по одному до своїх, де й успішно позабивав їх, а літаючі зерґи котрі стріляють лише по наземних цілях - безпорадно пробували втікати від літачка, перемога за декілька хвилин; не надто цікаво але ж це лише перший рівень. Поки що мені досить як на задоволення ностальгії.

73

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Нещодавно у стім вийшла beat 'em up гра, як сильно б'є по ностальгії. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge ніби телепортує тебе в дитинство, коли трайхардив черепах ще на SEGA. Хоч це і нова гра, але дух старої школи збережено на всі 100%. Загалом рекомендую, а ще там чудовий кооператив.

74

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

wander написав:

Нещодавно у стім вийшла beat 'em up гра, як сильно б'є по ностальгії. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge ніби телепортує тебе в дитинство, коли трайхардив черепах ще на SEGA. Хоч це і нова гра, але дух старої школи збережено на всі 100%. Загалом рекомендую, а ще там чудовий кооператив.

Я в дитинстві Сеґи не мав, а мав Денді -- і мені дуже подобалася 8-бітна гра в Черепашок, де дієш у у двох різних режимах (платформер, вид зверху а-ля RPGM). Коли згодом спробував пограти у цю, що ви навели, здалася надто легкою і нудною.

Подякували: wander1

75

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Оцю мав на увазі: https://www.retrogames.cz/play_015-NES.php

76 Востаннє редагувалося wander (04.07.2022 12:44:59)

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

bebyk написав:
wander написав:

Нещодавно у стім вийшла beat 'em up гра, як сильно б'є по ностальгії. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge ніби телепортує тебе в дитинство, коли трайхардив черепах ще на SEGA. Хоч це і нова гра, але дух старої школи збережено на всі 100%. Загалом рекомендую, а ще там чудовий кооператив.

Я в дитинстві Сеґи не мав, а мав Денді -- і мені дуже подобалася 8-бітна гра в Черепашок, де дієш у у двох різних режимах (платформер, вид зверху а-ля RPGM). Коли згодом спробував пограти у цю, що ви навели, здалася надто легкою і нудною.

Так, на Денді теж трайхардив (правда не на своїй). Пам'ятаю часи, коли завалювались натовпом до когось з друзів (у кого була приставка) і грали в TMNT. Хороші були часи..

А, чи пробували ви найвищу складність? Це додає деякого змагальницького духу, як в старі добрі. А ще, дуже раджу спробувати пограти з кимось в кооперативі, тоді повною мірою відчувається гра. Все ж, ігри такого штибу, робилися саме під можливість гри з друзями. Я, от так одразу і не можу назвати якусь з недавніх ігор, де можна було б комфортно пограти в кооперативі (без тупих лагів і десінків).

Прихований текст

Хіба що SoR4, яка теж відносно недавно вийшла, але це теж beat 'em up :)

Подякували: bebyk1

77

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

Тихенько завидую. Як люди знаходять час на забавки ?
Мені для того щоб побавитись, треба або з роботи звільнитись, або сном пожертвувати. Мене такі варіанти не влаштовують.

Подякували: flatliner, fed_lviv2

78

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

leofun01 написав:

Тихенько завидую. Як люди знаходять час на забавки ?
Мені для того щоб побавитись, треба або з роботи звільнитись, або сном пожертвувати. Мене такі варіанти не влаштовують.

Хочете сказати, що у вас зовсім немає вільного часу? Робота - сон, сон - робота? Так і до вигоряння, як рукою сягнути. Так, робота має бути приємною і приносити задоволення, але для виконання цих пунктів, її також має бути в міру. І це правило можна застосувати не лише для роботи. Я вважаю, що після плідного робочого дня, відволіктися та перемкнутися на щось інше – це більш ніж заслужена винагорода. Винагорода, вона ж мотиваційна властивість стимулу, яка банально необхідна для виживання. Внутрішньозумовленою винагородою, може бути будь-що: перегляд фільму чи серіалу, прочитання книги або й проходження якоїсь гри. І це ще один, але не останній за важливістю пункт, додаткового отримання задоволення, такого необхідного нашому мозку відчуття, для створення позитивного емоційного фону. Щоб не скочуватися в алкоголізм (чи чого гірше), як альтернативи і як механізм проти появи депресії.

Я теж останнім часом рідко у щось грав. Хіба що, з'являлось щось нове, у що хотілось пограти або навпаки, згадувалось щось добре забуте старе, що хотілось перепройти. До речі, нещодавно відкрив для себе ще один спосіб отримання внутрішнього задоволення у грі, окрім як її проходження (правда дещо спірного). Кілька днів тому, вирішив перепройти Devil May Cry, а саме DmC 2013 року. Це, свого часу була для мене перша гра з серії DMC, тому ностальгія не заставила себе чекати. І от, вчора я успішно пройшов її на середній складності і вирішив потрайхардити важчу складність. Проте, перед черговим проходженням сюжетних місій на SSS ранг з новою складністю, дуже вже хотілось мені відкрити деякі навички персонажа, але на які мені не діставало кілька скіл поінтів. У ґрінд мені не хотілося скочуватися, тому з думкою: я що не програміст-хацкєр? Я скачав cheat engine :D
Але майже одразу все пішло не за планом. Скіл поінти, на відміну від червоних сфер (ще однієї внутрішньої валюти), ніяк не хотіли перезаписуватись. Якщо червоні сфери перезаписувались cheat engine'ом легко, прям як у старі добрі, то от скіл поінти повертались у попереднє значення і не хотіли змінюватися. І це прозвучало, як особистий виклик. Трохи покоперсавшись, я виявив, що це значення перевіряється на те, чи рівне воно нулю і якщо ні, то воно звідкись бралося (напевно зі збережених файлів гри) і перезаписувало саме те правильне значення, а не те яке я хотів собі накрутити. І робилась ця перевірка, кожного разу, коли перемальовувався UI, що якось виглядає дивно, а головне навіщо? Всі спроби змінити якось цю умову (тобто змінити opcode), не дали жодних бажаних результатів. Або це я не зрозумів як це правильно робити, або cheat engine не дуже для цього пристосований. Але, потицявши ще якийсь час, мені вдалося оверфловнути те "правильне" значення (трошечки поламавши гру), але зате тепер у мене скіл поінтів стільки, що навіть не влізає в UI. Внутрішній хацкєр був задоволений.

Подякували: leofun011

79

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

wander написав:

Хочете сказати, що у вас зовсім немає вільного часу? Робота - сон, сон - робота?

Так склалось. Весь свій час я намагаюсь покрити роботою і навчаням (що теж перетворилося в роботу).

wander написав:

.. винагорода .. стимул.. необхідна для виживання.

Моє виживаня зараз залежить від кількох конкретних людей. І винагорода (емоційна, біохімічна) в моїй ситуації взагалі не впливає на будь-що.

wander написав:

... механізм проти появи депресії.

Для мене робота це також спосіб зайняти себе, щоб не думати про те в якій сраці в якому стані я знаходжусь.

wander написав:

У ґрінд мені не хотілося скочуватися, тому з думкою: я що не програміст-хацкєр? Я скачав cheat engine :D
...
Внутрішній хацкєр був задоволений.

Ги.. *JOKINGLY* Ви мені триґернули ностальгічний приступ.

Подякували: wander1

80

Re: Ігри. & Ігро-Новини. В що граєте, що порадите? Яка гра в списку?

leofun01 написав:

Тихенько завидую. Як люди знаходять час на забавки ?
Мені для того щоб побавитись, треба або з роботи звільнитись, або сном пожертвувати. Мене такі варіанти не влаштовують.

Ліл, треба було ставати девопсом.  *CRAZY*

Подякували: leofun011