21

Re: Чому локальний string не знищується по закінченню функції

bebyk написав:
lucas-kane написав:

А результат на виході спів падає з умовою задачі?

Так, коли по одній функції на printf, то й з копіюванням усе видає коректно. Тому й уточнюю.  :)

У всякому разі дякую за детальне пояснення, це мені не зайве.

А коли 2 разом в одному printf(саме це ви питаєте) не зважаючи на те, що результат дублюється. Вихідні дані хоч трохи подібні до умови?

22

Re: Чому локальний string не знищується по закінченню функції

Для одночасного виводу краще прибрати спільний буфер. Не передавати його параметром функції latinize а повертати конкретний результат. Якось так

Подякували: bebyk1

23

Re: Чому локальний string не знищується по закінченню функції

lucas-kane написав:
bebyk написав:
lucas-kane написав:

А результат на виході спів падає з умовою задачі?

Так, коли по одній функції на printf, то й з копіюванням усе видає коректно. Тому й уточнюю.  :)

У всякому разі дякую за детальне пояснення, це мені не зайве.

А коли 2 разом в одному printf(саме це ви питаєте) не зважаючи на те, що результат дублюється. Вихідні дані хоч трохи подібні до умови?

Так, вихідні дані дублюють останній випадок, але коректно.

pig latin will be atinlay atinlay

От коли робити з додаванням замість копіювання, то починаються каруселі з повторенням усіх попередніх випадків, причому в основній функції теж.

thing to keep in mind is that
hingtay hingtayotay hingtayotayeepkay hingtayotayeepkayniay hingtayotayeepkayniayindmay hingtayotayeepkayniayindmaysiay hingtayotayeepkayniayindmaysiayhattay 
pig latin will be hingtayotayeepkayniayindmaysiayhattayigpayatinlay hingtayotayeepkayniayindmaysiayhattayigpayatinlay

Я власне тому копіювання й був використав ще відпочатку як вирішував цю задачку без функцій string.h, ще до того як створив тему.

24

Re: Чому локальний string не знищується по закінченню функції

char* latinize(char *word, char *latinized);

подумай що тут не так