141

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
FakiNyan написав:

угу, так вам інші нації і поступляться місцем.

А територією, де ми нині живемо, нам поступилися чи ми все-таки воюємо на сході?

І запевняю, що ця загроза зі сходу не зникне, поки РФ не стане демократичною (що малоймовірно). Будемо як ізраїльтяни у перманентному стані протистояння. Зате чорнозем!

Тож ідея перекочувати кудись з нормальними сусідами не видається такою вже поганою.  :)

Але ж ви усвідомлюєте, що така ідея працюватиме лише доти, доки тут залишатимуться люди, котрі будуть стримувати москалів? Бо якшо ніхто цього не робитиме, то москалі займуть територію, а потім буде як з гітлером, подумають - "ого, ми так швидко і без проблем захопили таку здорову територію, може ми так і з іншими країнами зробимо?"

142

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

І це вже будуть проблеми інших країн.

Подякували: ch0r_t1

143

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Vo_Vik написав:

І це вже будуть проблеми інших країн.

В мене ідея взагалі така - уявімо, що є погані хлопці, котрі хочуть захопити території інших хлопців, та зробити їхнє життя поганим. Чим більше територій захоплюють погані хлопці, тим сильнішими вони стають, і так, як вони погані, вони захочуть захопити ще територій. Якщо хороші хлопці постійно тікатимуть на інші території - це посилюватиме поганих хлопців, і зрештою у нас будуть дуже сильні погані хлопці, та лише остання територія, на котрій зможуть жити хороші хлопці.

В межах людського життя цього не станеться, тому хитрожопі хороші хлопці можуть тікати на інші території, і жити там. Найкращим варіянтом тут є - зібратись з усіма хорошими хлопцями, і наваляти поганим, але на жаль, допоки одні хороші хлопці вже боряться проти поганих, решта хороших хлопців знаходяться далеко, і не відчувають ніяких негативних наслідків від дій поганих хлопців, тому й вважають, що нічого робити не треба.

Ми це бачимо як локально, в Україні, коли в Києві розповідають, що вони не бачать війни, так і глобально, коли країни займаються своїми справами, допоки Україна боронить себе та решту європи від москалів.

От тому мені і не подобається ідея втечі від своїх проблем.

144

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

Але ж ви усвідомлюєте, що така ідея працюватиме лише доти, доки тут залишатимуться люди, котрі будуть стримувати москалів? Бо якшо ніхто цього не робитиме, то москалі займуть територію, а потім буде як з гітлером, подумають - "ого, ми так швидко і без проблем захопили таку здорову територію, може ми так і з іншими країнами зробимо?"

Про яку ідею йдеться? Я говорив про ситуацію, коли "всі" українці раз -- і переїхали до іншого регіону, навіть материка, навіть планети. У такому разі українцям не буде діла до того, що відбувається в колишньому місці проживання.

А якщо відповісти на ваше передбачення, то пропоную зразу ж і пригадати, що в результаті стало з Гітлером.

145

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
FakiNyan написав:

Але ж ви усвідомлюєте, що така ідея працюватиме лише доти, доки тут залишатимуться люди, котрі будуть стримувати москалів? Бо якшо ніхто цього не робитиме, то москалі займуть територію, а потім буде як з гітлером, подумають - "ого, ми так швидко і без проблем захопили таку здорову територію, може ми так і з іншими країнами зробимо?"

Про яку ідею йдеться? Я говорив про ситуацію, коли "всі" українці раз -- і переїхали до іншого регіону, навіть материка, навіть планети. У такому разі українцям не буде діла до того, що відбувається в колишньому місці проживання.

А якщо відповісти на ваше передбачення, то пропоную зразу ж і пригадати, що в результаті стало з Гітлером.

то пропоную зразу ж і пригадати, що в результаті стало з Гітлером.

це ви хочете сказати, шо погані хлопці не будуть робити поганих речей, аби їх не спіткала доля Гітлера? Чи що погані хлопці все одно будуть покарані?

146

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Коли погані хлопці достануть достатню кількість інших поганих хлопців, то ті дивним чином перетворяться на добрих на кілька років і підуть їм валяти. От і головне підібрати момент коли це станеться і мати достатньо позитивного іміджу в тих добрих хлопців, що переможуть.

147

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

це ви хочете сказати, шо погані хлопці не будуть робити поганих речей, аби їх не спіткала доля Гітлера? Чи що погані хлопці все одно будуть покарані?

Путін буде робити все в межах одірваної влади, щоби ввійти в історію в ролі не меншій, аніж Сталін. Річ не в тім.

На сильного завжди знайдеться сильніший. А РФ не така вже й сильна, щоби тягатися з НАТО.

Ви й самі подивіться, де РФ створювала військові конфілкти: у країнах, котрі націлювалися на євроінтеграцію, а не євроінтегровані. Саме тому й створюють, бо коли країна євроінтегрується, то остаточно виходе зі сфери впливу РФ.

148

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
FakiNyan написав:

це ви хочете сказати, шо погані хлопці не будуть робити поганих речей, аби їх не спіткала доля Гітлера? Чи що погані хлопці все одно будуть покарані?

Путін буде робити все в межах одірваної влади, щоби ввійти в історію в ролі не меншій, аніж Сталін. Річ не в тім.

На сильного завжди знайдеться сильніший. А РФ не така вже й сильна, щоби тягатися з НАТО.

Ви й самі подивіться, де РФ створювала військові конфілкти: у країнах, котрі націлювалися на євроінтеграцію, а не євроінтегровані. Саме тому й створюють, бо коли країна євроінтегрується, то остаточно виходе зі сфери впливу РФ.

Тобто, ви говорите - мона тікати, бо знайдеться хтось інший, хто за нас поборе московію, і вона не буде брунькуватись, і нас ніколи не спіткає доля отих хороших хлопців, що кожного разу тікали від поганців подалі, доки вже місця не залишилось, і хороші хлопці зостались один на один з розжирівшими поганцями?

149

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

Тобто, ви говорите - мона тікати, бо знайдеться хтось інший, хто за нас поборе московію, і вона не буде брунькуватись, і нас ніколи не спіткає доля отих хороших хлопців, що кожного разу тікали від поганців подалі, доки вже місця не залишилось, і хороші хлопці зостались один на один з розжирівшими поганцями?

Хлопці, які тікали від поганих, створили державу, котра нині №1 у світі. Що цікаво, саме завдяки цій державі союзники побороли Гітлера, хоча ті втікачі у своєму хатаскрайному стилі морозилися до останнього.

А місце буде завжди. Ви якось надто обмежуєте себе територією суші на нашій планеті. У майбутньому ми колонізуватимемо морські глибни й інші планети. Гадаю, ми саме на порозі нової колоніальної доби.

Подякували: cheappi3861

150

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
FakiNyan написав:

Тобто, ви говорите - мона тікати, бо знайдеться хтось інший, хто за нас поборе московію, і вона не буде брунькуватись, і нас ніколи не спіткає доля отих хороших хлопців, що кожного разу тікали від поганців подалі, доки вже місця не залишилось, і хороші хлопці зостались один на один з розжирівшими поганцями?

Хлопці, які тікали від поганих, створили державу, котра нині №1 у світі. Що цікаво, саме завдяки цій державі союзники побороли Гітлера, хоча ті втікачі у своєму хатаскрайному стилі морозилися до останнього.

А місце буде завжди. Ви якось надто обмежуєте себе територією суші на нашій планеті. У майбутньому ми колонізуватимемо морські глибни й інші планети. Гадаю, ми саме на порозі нової колоніальної доби.

То шо, гайда на дно, подалі від москалів?

151

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

То шо, гайда на дно, подалі від москалів?

Я ні до чого не закликав, а тільки відповідав на ситуацію, яку ви запропонували ("ай-ай-ай, шо ж буде якшо всі поїдуть"). Мені в Україні норм.

Якщо мені звісно запропонують канадійський паспорт, то не відмовлюся. Але поки ніхто не пропонує.  :D

152

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:
FakiNyan написав:

То шо, гайда на дно, подалі від москалів?

Я ні до чого не закликав, а тільки відповідав на ситуацію, яку ви запропонували ("ай-ай-ай, шо ж буде якшо всі поїдуть"). Мені в Україні норм.

Якщо мені звісно запропонують канадійський паспорт, то не відмовлюся. Але поки ніхто не пропонує.  :D

Ну оті ваші відповіді геть фантастичні. Вважати, що в українців ниньки є можливість створити свою гамерику, то просто смішно.
Хоча, і думки про те, що москалі захоплять світ, якщо українці повтікають, теж трохи фантастичні. В будь-якому разі, незалежно від того, що собі думаєте ви, або я, завжди будуть ті, що емігрують, і ті, що залишаються попри всі негаразди.

153

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

Факі, питання в тому, що виборці виглядає не зацікавлені в тому, щоб іммігрували ті що раніше емігрував. Бо навіть через всього 5 років повернення назад не є поверненням а новою імміграцією стосовно тих перешкод які очікують людину. Починаючи з питання громадянства про яке я писав раніше.

154

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:

В будь-якому разі, незалежно від того, що собі думаєте ви, або я, завжди будуть ті, що емігрують, і ті, що залишаються попри всі негаразди.

Ну ось. Я лише не розумію, чому дратуватися на одних чи інших, коли для себе ви вже вирішили позицію.

Як на мене, обидві названі групи молодці, бо знайшли/шукають своє місце в житті.

Питання викликають лише ті, хто ні риба ні м'ясо, самі не знають чого хочуть.

155

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

FakiNyan написав:
bebyk написав:
FakiNyan написав:

Тобто, ви говорите - мона тікати, бо знайдеться хтось інший, хто за нас поборе московію, і вона не буде брунькуватись, і нас ніколи не спіткає доля отих хороших хлопців, що кожного разу тікали від поганців подалі, доки вже місця не залишилось, і хороші хлопці зостались один на один з розжирівшими поганцями?

Хлопці, які тікали від поганих, створили державу, котра нині №1 у світі. Що цікаво, саме завдяки цій державі союзники побороли Гітлера, хоча ті втікачі у своєму хатаскрайному стилі морозилися до останнього.

А місце буде завжди. Ви якось надто обмежуєте себе територією суші на нашій планеті. У майбутньому ми колонізуватимемо морські глибни й інші планети. Гадаю, ми саме на порозі нової колоніальної доби.

То шо, гайда на дно, подалі від москалів?

Добре, на дно. Москалі мають тут перевагу: більше територіальних вод (у т.ч.,  широкі пласкі мілководні моря, придатні для заселення в першу чергу) , прямі виходи до океанів — але поки що їм і суходолу вистачає. Якщо ми хочемо заснувати українську донну колонію десь посеред Атлантики, то, мабуть, треба розвивати відповідні технології — підводні човни будувати, системи глибоководного життєзабезпечення, і т.д. — просто переїхати в більш розвинуту країну буде недостатньо, навіть якщо там і розвиватимуть ті технології, робити українську колонію для нас вони не будуть.

Це ж стосується освоєння інших планет. Пілотовану космонавтику мають насьогодні три держави: Росія, США, Китай. Україна, попри належність до космічних держав, скоріш продовжує експлуатувати залишок радянської ракетобудівної промисловості, ніж створює щось нове (втім, як і Росія, якій, проте, більший шматок цього спадку дістався). Хочемо на інші планети? Добре, тоді треба наздоганяти лідерів. Рано чи пізно власні пілотовані польоти (а не тільки «дядьку, покатайте на шатлі/союзі») стануть доступними і для менш розвинутих країн — якщо нас цікавлять інші планети, то треба подбати про те, щоб потрапити в цю хвилю. А, так, ми ж чогось без космодрома — думали, що участі в міжнародних проектах (таких, як «Морський старт») буде достатньо, а воно ось як...

156

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:

Що цікаво, саме завдяки цій державі союзники побороли Гітлера, хоча ті втікачі у своєму хатаскрайному стилі морозилися до останнього.

Ну так це ж стандартний спосіб усіх перемогти: дочекайся, поки всі решта учасників взаємно ослаблять одні одних, після чого виходь на поле бою й спокійно бий калік і збирай бонуси за них.

157 Востаннє редагувалося cheappi386 (17.09.2021 21:01:33)

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

bebyk написав:

Якщо мені звісно запропонують канадійський паспорт, то не відмовлюся. Але поки ніхто не пропонує.  :D

А чи ви намагалися? Здавали IELTS для балів, реєструвалися на їх міграційному ресурсі ? То може вам би й запропонували.
PS: треба були це до корони робити, зараз канадійці перекрутили всі міграційні процеси, мабуть чекають що буде після грошових принтерів...

158

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

https://dev.ua/news/max-polyakov ну що панови "націоналісти", не мовчить, давайте свої коментарі

159

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

cheappi386 написав:

https://dev.ua/news/max-polyakov ну що панови "націоналісти", не мовчить, давайте свої коментарі

Там нічого відповідати. "Раби" належать господарю, а найманий працівник, поготів контрактер -- це вільна пташка, куди хоче, туди і йде.

Я працював у продуктових магазинах компаніях, великої різниці з аутсорсом нема. Продукт усе одно належить не тобі, а власнику. Якби я хотів створювати "своє", то контриб'ютив би в опенсорс, котрий належить спільноті. Однак останнє то зазвичай волонтерство у вільний час, а по рахунках платити треба.  :D

Щодо цієї статті на ДОУ, то звичайний піар на хайпі, у коментах люди написали, що хіба цей Поляков у своїх компаніях ставиться до програмістів як до рабів (трекінг часу по картках та інші радощі рабовласника).

П.С. Я не "націоналіст".

160

Re: Іспанія запрошує до себе жити фрилансерів

cheappi386 написав:

https://dev.ua/news/max-polyakov ну що панови "націоналісти", не мовчить, давайте свої коментарі

Добре що в лапках) а то я вже хотів кидатись на амбразуру.