61

Re: Хто тямить у моніторах?

frz написав:

Якщо й є такі клієнти, то треба щоб усі учасники користувалися саме ними

Конкретно щодо відмітки імені, то гадаю байдуже, треба просто «гіперлінкувати» унікальне псевдо в каналі до користувача з цим псевдом.

frz написав:

Та й сучасний додаток не вирішує проблеми з тим що хтось може відповісти поки я не в онлайні, тоді я пропущу потрібне повідомлення і маю всі шанси ніколи про нього вже не дізнатися.

Так, тут ваші запити відрізняються від моїх: я навіть написане за мою присутніть на конфі не все читаю, а ще перечитувати те сміття, поки я був офлайн? Лол.

А хто відповідає вам, коли побачив, що ви офлайн, той напевно недосвідчений або нерозумний користувач IRC.

Чесно кажучи, гадав, ви передусім почнете розмову про авдіо- та відеозв'язок на Дискорді, бо це реальна перевага над IRC. Але воно видно вам так же треба, як і мені.  :)

62

Re: Хто тямить у моніторах?

FakiNyan написав:
Arete написав:
FakiNyan написав:

https://hotline.ua/computer-monitory/de … -210-azze/
Вони з кривим екраном, але матриця VA

Rtings "каже" що dell-s3422dwg хороший монітор, можна брати -> https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/s3422dwg (я б собі взяв).
Для мене VA матриця навпаки плюс - кращий контраст і кращий чорний.
Також на мою думку плоский 34" монітор занадто 'довгий', і кривий буде більш зручним.

Сам користуюсь 32" кривим монітором Dell з VA матрицею, трохи простішим ніж тей що за посиланням. В цілому все влаштовує.

А як щодо змазування тексту під час скролу? Кого не питав, і де не читав, кажуть, що для програмістів краще саме ips, бо робота відбувається з текстом в основному.

Нічого не можу сказати про такий ефект, впершу чую. В себе або не помічаю або ж він відсутній.
Читання тексту під час скролу О_О? Це взагалі як? Навіщо?

63

Re: Хто тямить у моніторах?

Arete написав:
FakiNyan написав:
Arete написав:

Rtings "каже" що dell-s3422dwg хороший монітор, можна брати -> https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/s3422dwg (я б собі взяв).
Для мене VA матриця навпаки плюс - кращий контраст і кращий чорний.
Також на мою думку плоский 34" монітор занадто 'довгий', і кривий буде більш зручним.

Сам користуюсь 32" кривим монітором Dell з VA матрицею, трохи простішим ніж тей що за посиланням. В цілому все влаштовує.

А як щодо змазування тексту під час скролу? Кого не питав, і де не читав, кажуть, що для програмістів краще саме ips, бо робота відбувається з текстом в основному.

Нічого не можу сказати про такий ефект, впершу чую. В себе або не помічаю або ж він відсутній.
Читання тексту під час скролу О_О? Це взагалі як? Навіщо?

наприклад, коли у вас багато коду, і ви шукаєте якусь його частину, або просто переглядаєте, аби швидко зрозуміти, шо воно робе.

Подякували: bebyk1

64

Re: Хто тямить у моніторах?

Arete написав:

Читання тексту під час скролу О_О? Це взагалі як? Навіщо?

Неповіриш, воно дуже треба.. то навичка яка з'являється з часом.. то своєрідний нечіткий ctrl+f, коли ніби знаєш, але не знаєш точного написання за що можна зачепитися..

Подякували: bebyk1

65

Re: Хто тямить у моніторах?

bebyk написав:

перечитувати те сміття, поки я був офлайн

Але ж цінний дописувач у відповідь саме на моє питання може прокинутися лише коли я вже сплю.

66

Re: Хто тямить у моніторах?

Ну-ну https://www.testufo.com/framerates-text … mp;count=2

67

Re: Хто тямить у моніторах?

У вас все норм показується там ?

68

Re: Хто тямить у моніторах?

Неповіриш, воно дуже треба.. то навичка яка з'являється з часом.. то своєрідний нечіткий ctrl+f, коли ніби знаєш, але не знаєш точного написання за що можна зачепитися..

"Я візуально пам'ятаю як виглядає той шматок коду з форматуванням і відступами і шукаю його за допомогою скролу" і "читання коду під час скролу" це зовсім інші речі. Виловлювати форматування і певні слова під час прокручування коду звісно можна, але читати і розуміти код - ні.

У вас все норм показується там ?

Норм. Я про те що кейс "читати код під час скролу" - маячня. Ви все прочитали поки текст скролився? Норм зрозуміли "шо Аліса робе"?

Подякували: mamkin haker1

69

Re: Хто тямить у моніторах?

Arete написав:

Неповіриш, воно дуже треба.. то навичка яка з'являється з часом.. то своєрідний нечіткий ctrl+f, коли ніби знаєш, але не знаєш точного написання за що можна зачепитися..

"Я візуально пам'ятаю як виглядає той шматок коду з форматуванням і відступами і шукаю його за допомогою скролу" і "читання коду під час скролу" це зовсім інші речі. Виловлювати форматування і певні слова під час прокручування коду звісно можна, але читати і розуміти код - ні.

У вас все норм показується там ?

Норм. Я про те що кейс "читати код під час скролу" - маячня. Ви все прочитали поки текст скролився? Норм зрозуміли "шо Аліса робе"?

перегляд тексту під час скролу дозволяє помітити якісь речі, як от ключові слова, назви функцій і т.д.

Подякували: bebyk1

70

Re: Хто тямить у моніторах?

Прихований текст

Давайте вже хоча би розмір діагоналі виміряний в бананах, бо бачу що надто зосередилися на другорядних критеріях )

71

Re: Хто тямить у моніторах?

Нажаль ця тема, як і всі інші теми на форумі, загажена офтопом, дякуючи вам зокрема. Але якщо ви прочитаєте трохи більше ніж два останніх повідомлення то зрозумієте що йдется про діагональ в 34 дюйми.

72

Re: Хто тямить у моніторах?

Прихований текст

Пішов міряти діагональ свого вікна в бананах.

73

Re: Хто тямить у моніторах?

Придбав собі дуже широкого моніка, зветься HP X34. Оглядів на нього не дуже було, тому трохи ризикував, але по параметрам все ніби файно.
Вже встановив, налагодив, і маю одну проблєму - мій ноутбук з лінуксом чогось не хоче транслювати 60 герцову картинку на монітора (через HDMI). Пробував 50 герц - теж не хоче, а от 40 герц запрацювало.
З чим то може бути пов'язано? Ноут Thinkpad E580 з Intel UHD Graphics 620 на борту.
Помилка, котру показував xrandr

screen 0: 5360x1440 1414x380 mm  96.25dpi
crtc 0:    1920x1080  60.03 +0+0 "eDP1"
crtc 1: 3440x1440_60.00  60.00 +1920+0 "HDMI1"
xrandr: Configure crtc 1 failed
crtc 0: disable
crtc 1: disable
crtc 2: disable
crtc 3: disable
screen 0: revert
crtc 0: revert
crtc 1: revert
crtc 2: revert
crtc 3: revert

p.s. так, як на ньому більше пікселів, у мене текст меншим показується, то якось можна виправити?

74

Re: Хто тямить у моніторах?

FakiNyan написав:

Intel UHD Graphics 620

Скоріш за все інтеґрована карта не тягне більше. У мене Radeon Vega теж більше 60 не витягує, хоча монітор може показувати набагато швидше.

FakiNyan написав:

p.s. так, як на ньому більше пікселів, у мене текст меншим показується, то якось можна виправити?

Має зарадити масштабування. У ґномі тут:

https://i.postimg.cc/QCpj3T7H/Screenshot-from-2021-12-24-19-16-49.png

На інших стільницях, гадаю, теж має бути дещо подібне.

Також у ґномі можна розблокувати можливсть масштабувати на 125% та інші проміжні. Колись робив це, можете пошукати команду.

Можна також масштабувати окремо шрифт у Tweaks:

https://i.postimg.cc/90NYcDjH/Screenshot-from-2021-12-24-19-21-22.png

Подякували: FakiNyan1

75

Re: Хто тямить у моніторах?

В мене не ґном, то я масштабував через xrandr, --scale 0.75x0.75 виглядало як раз так, як треба. Зараз на Віндус зайшов, то зробив масштабування 1.25x1.25 і теж гарно показується все, але на лінуксі воно ще трохи заблюрено, а на віндовсі чітко показується.
Інтегрована відюха мала б тягнути 4к 60гц
https://www.techcenturion.com/intel-uhd-graphics-620

76

Re: Хто тямить у моніторах?

погрався трохи в гру єдну - фортнайт, і мушу сказати, вона набагато гарніше виглядає на цьому моніку, суто візуально. Єдина проблєма - з такими налаштуваннями в мене в середньому 40 фпс, то я їх скрутив на менші, аби більше фпс було.
Як ви знаєте, то в цьому моніку, що я придбав, максимальна кількість кадрів в секунду - 165 (чи якось так, 165герц). Я грав на 144, і мушу визнати, що гра відчувається набагато краще, ніж на старому моніку. Я вже кілька разів переміг, бо і грається краще, і задоволення більше отримую.

Також запустив відео на ютубі в 4к, співвідношення сторін котрого співпадає з цим монітором - 21:9, і це було просто кайфово. Я просто дивився на картинку і отримував задоволення від того, настільки то все красиво виглядало. Це, швидше за все, стосується не тільки самої матриці, щільність пікселів котрої більша ніж на старому моніторі, але й тих багатьох герц, котрі показують плавнішу картинку.

Також увімкнув режим HDR в Windows, і воно додає стільки яскравості, що спочатку аж сліпить, але потім я бачу, що завдяки більш яскравішому білому я можу бачити більший спектр яскравості, від найтемнішого, до того мегаяскравого.

Розумію, що IPS матриця монітора за 14к гривнів не зможе потягатись з якимись OLED матрицями дорогих телевізорів, але я порівнюю зі своїм попереднім монітором AOC, котрий так само мав IPS матрицю, але мав максимум оновлення десь 60герц, і коштував десь 7к гривнів років десь 4 тому.

До речі, я цього старого монітора буду продавати, звісно, дешевше, так що якщо комусь треба 27 дюймовий full hd монітор - свистіть.

77 Востаннє редагувалося ReAl (25.12.2021 14:43:46)

Re: Хто тямить у моніторах?

FakiNyan написав:

Придбав собі дуже широкого моніка, зветься HP X34. Оглядів на нього не дуже було, тому трохи ризикував, але по параметрам все ніби файно.
Вже встановив, налагодив, і маю одну проблєму - мій ноутбук з лінуксом чогось не хоче транслювати 60 герцову картинку на монітора (через HDMI). Пробував 50 герц - теж не хоче, а от 40 герц запрацювало.

Теоретично HDMI як такий, саме інтерфейс, мав би витягнути 60 гц (340 Mpix/s  / 3440 pix/line / 1440 lines = 68 Hz, мінус запас на службові).
То 50-60 мабуть дійсно не тягне саме відеокарта.

А для більшого навіть щоб крізь кабель пропхати треба DisplayPort і то дивитися версії.

Подякували: FakiNyan, leofun012

78 Востаннє редагувалося HetmanNet (27.12.2021 12:53:19)

Re: Хто тямить у моніторах?

FakiNyan написав:

З чим то може бути пов'язано? Ноут Thinkpad E580 з Intel UHD Graphics 620 на борту.

Бо у Intel UHD Graphics 620 max digital resolution складає 4096 x 2304 @ 60, а HP X34 має роздільну здатність 3440 x 1440 тож щоб вивести на два монітори (HP X34 + FullHD) при 60Hz треба max digital resolution 3440 х 2520 (якщо монітор над монітором) або 5360 х 1440 (якщо монітори поряд з боку один від одного), що як розумієте виходить за можливості Intel UHD Graphics 620.

Подякували: leofun011

79

Re: Хто тямить у моніторах?

3050 max resolution 7680x4320, то має бути нормас.

80

Re: Хто тямить у моніторах?

Intel UHD 620 має древній HDMI 1.4. Високу роздільну здатність цей інтерфейс не витягне, хоч головою об монітор бийтеся.

Подякували: bebyk, FakiNyan, Arete, leofun014