21 Востаннє редагувалося frz (24.11.2021 19:00:22)

Re: ваші дії на випадок війни?

FakiNyan
На жаль чи на щастя, в моєму оточенні нема з ким вести культурну війну.
Точніше, з явними рашистами, яких я мав нещастя знати в Києві, я припинив спілкування.

Є старша родичка, котра попри всі останні події, продовжує любити деякі старі радянські фільми - не знаю як ефективно цьому протидіяти, зважаючи що під час карантину ми можемо максимум перетнутися на декілька хвилин на вулиці.

Сидіти на форумах у пошуках малоросів, аби доносити до них українську державницьку позицію - річ дуже потрібна, однак вкрай невдячна, і тут я думаю що натомість потрібні безробітні ентузіасти.

22

Re: ваші дії на випадок війни?

Вакцинацію, вважаю, потрібно зробити обов'язково. Під час безпосередніх бойових дій над головою буде вже зовсім не до того. А опинитися в польовому госпіталі з апаратом штучного дихання без постійного електропостачання через навіювання антиваксерів із корінням з запоребрика - такий собі варіант.

23

Re: ваші дії на випадок війни?

Та майже всі українські генерали навчалися за поребриком, а ви - антиваксери, антиваксери.

24

Re: ваші дії на випадок війни?

Та вже ні. Вже 30 років за поребриком не вчаться. Ті що вчились в більшості вже на пенсії.

Подякували: Torbins1

25

Re: ваші дії на випадок війни?

що таке поребрик?
виклика пояснювальну бригаду!
це? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0 … 0%B8%D0%BA

26

Re: ваші дії на випадок війни?

mamkin haker написав:

що таке поребрик?
виклика пояснювальну бригаду!
це? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0 … 0%B8%D0%BA

З розморозкою вас!
Так наші північно-східні сусіди називають бордюр.
Не пригадую дослівно історію, але в 2014 році "іхтамнєти" спалилися, коли зганяли цивільних з дороги використовуючи фрази "бєґом за парєбрік".

27

Re: ваші дії на випадок війни?

До кордону з Польщею зі Львова недалеко. А в нас безвіз.  *PARDON*

28

Re: ваші дії на випадок війни?

frz написав:
mamkin haker написав:

що таке поребрик?
виклика пояснювальну бригаду!
це? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0 … 0%B8%D0%BA

З розморозкою вас!
Так наші північно-східні сусіди називають бордюр.
Не пригадую дослівно історію, але в 2014 році "іхтамнєти" спалилися, коли зганяли цивільних з дороги використовуючи фрази "бєґом за парєбрік".

"навчалися за поребриком" а як тоді це?

29

Re: ваші дії на випадок війни?

mamkin haker написав:

що таке поребрик?
виклика пояснювальну бригаду!
це? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0 … 0%B8%D0%BA

Оце

Подякували: mamkin haker1

30

Re: ваші дії на випадок війни?

Основна проблема у світі це те що до Росії відносяться як до країни. Проте сама назва "Фередарія" каже що це союз. Якщо у Москві роблять помилку, то за це мусять відповідати усі республіки союзу та усі народи. Вони звуться "русскими" і їх вважають поганими а такого ж народа нема. Чому за дії Москви повинні відповідати навіть китайці (тобто якути)? Називають "русскими" і українців, незважаючи на війну. І до війни називали іще частіше... Україні не треба приєднуватися до Росії по одній причині. Злочин зробить Москва, а бомбу збросять на Україну. Це умовно (але не виключаючи). Поки що ми опинимося під санціями. І ніхто не скаже, що ми українці, бо нема такого народу "русские", а так називають багатьох, так  простіше.
Я уявляю сценарій так. Якщо сьогодні уже російське військо просто переїде кордон, то їх ніхто не чекатиме і вони займуть територію. По кому будуть стріляти захисники України? По загарбникам, попадаючи мимоходом українським будинкам? Чи одразу по будинкам, де загарбники розмістять міномети? Да простіше зразу здатися, зберігши хоч якусь інфраструктуру, заводи, лікарні, обладнання, бізнес. Тож якщо російське військо просто пропустять крізь кордон, то воно одразу і переможе. Стрільби очевидно просто не буде.
Якщо Україна не стягне найближчим часом 100 тисяч військових до кордонів, то Росія у будь-який зручний момент просто заїде, як у Крим, без стрільби... і все

31 Востаннє редагувалося frz (24.11.2021 21:37:58)

Re: ваші дії на випадок війни?

у будь-який зручний момент просто заїде, як у Крим, без стрільби... і все

Забуваєте, що в нас вже близько 400 тисяч ветеранів, котрі пройшли бої і дуже добре пам'ятають, як саме живе "мирняк" під окупацією орків. Тож "заїде - і все" - це у фантазіях прибічників запоребриківського "міра". Просто зміною прапора все не закінчиться, почнеться терор з катуванням кожного "не такого" на підвалах. Тож зустрінуть орків гідно, а там залежить від того наскільки оперативно підкинуть більше джавелінів, байрактарів; чи відімкнуть одразу свіфт запоребрику, чи розбомблять трубу північного потоку-2, чи заборонять транзит товарів в Європу...

32

Re: ваші дії на випадок війни?

Українська армія зараз налічує щось 260 тисяч персоналу. Плюс всякі нацгвардії і тд, що не входять до складу зброєних сил. Як думаєте вони всі в Закарпатті сидять чи що?

33

Re: ваші дії на випадок війни?

Після вакцинації терміново полікувати всі зуби, навіть такі нюанси котрі в звичайний час можна б було відкласти "до кращих часів". Під час авіаційного нападу, коли скрутить від болю, лікувати просто не буде де.

34

Re: ваші дії на випадок війни?

Народ ви москальських мультиків передивились чи що?

Подякували: mamkin haker, fed_lviv2

35

Re: ваші дії на випадок війни?

Vo_Vik написав:

Народ ви москальських мультиків передивились чи що?

Я нє, а шо?

36 Востаннє редагувалося mamkin haker (24.11.2021 21:44:51)

Re: ваші дії на випадок війни?

Прихований текст

Московщина :D
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d2/2017_Ukraine_ZSU.png/1024px-2017_Ukraine_ZSU.png

37 Востаннє редагувалося mamkin haker (24.11.2021 21:49:08)

Re: ваші дії на випадок війни?

Vo_Vik написав:

Народ ви москальських мультиків передивились чи що?

це іде промивка мізків через новини
https://replace.org.ua/post/166692/#p166692

38

Re: ваші дії на випадок війни?

Ні, заїде і все це не у фантазіях і я не казав, що усім стане легше. Я реаліст. Я так бачу сценарій. На їх місці я б заїхав сьогодні, бо по-перше сьогодні в Україну ще не завезені геном-ліки, українці ще не вакциновані, хвиля коронавірусу ще не спала, війська біля кордонів наче нема, а військ країн-партнерів теж... Далі - гірше (зі сторони Москви). Це дуже гарний сценарій, бо як бачимо Крим і Донбас досі не повернули. Не повернуть ніколи і іншу частину України, що буде так захоплена. Припускаю, що вони не заїхали тому, що вони розігрують певний спектакль для чогось. Можливо це план Росії приєднатися до ЄС через Україну таким чином, як це хотів Путін після приходу до влади. і саме через цей спектакль Україна досі не в ЄС, бо є ж причини через які Росію не пустили в ЄС і ці причини ті ж, що і в Україні. Зрештою, іншого логічного пояснення чому вони беруть Україну частинами нема.
Мирняк живе не під окупацією орків, а у центрі спектаклю. Подивіться відеокамери Криму. Там нема спектаклю і живуть так же, як у Києві

39

Re: ваші дії на випадок війни?

Подивіться відеокамери Криму. Там нема спектаклю і живуть так же, як у Києві

Ага, ага - "так же", тільки жодна цивілізована платіжна система там не працює, фрілансери вимушені юзати vpn/проксі і їздити в умовний Ростов щоб відкрити банківський рахунок. Ну це з точки зору програміста, а взагалі там дуже багато відмінностей.

40 Востаннє редагувалося mamkin haker (24.11.2021 22:02:27)

Re: ваші дії на випадок війни?

antoanon709 написав:
полотно тексту згорнув

Ні, заїде і все це не у фантазіях і я не казав, що усім стане легше. Я реаліст. Я так бачу сценарій. На їх місці я б заїхав сьогодні, бо по-перше сьогодні в Україну ще не завезені геном-ліки, українці ще не вакциновані, хвиля коронавірусу ще не спала, війська біля кордонів наче нема, а військ країн-партнерів теж... Далі - гірше (зі сторони Москви). Це дуже гарний сценарій, бо як бачимо Крим і Донбас досі не повернули. Не повернуть ніколи і іншу частину України, що буде так захоплена. Припускаю, що вони не заїхали тому, що вони розігрують певний спектакль для чогось. Можливо це план Росії приєднатися до ЄС через Україну таким чином, як це хотів Путін після приходу до влади. і саме через цей спектакль Україна досі не в ЄС, бо є ж причини через які Росію не пустили в ЄС і ці причини ті ж, що і в Україні. Зрештою, іншого логічного пояснення чому вони беруть Україну частинами нема.
Мирняк живе не під окупацією орків, а у центрі спектаклю. Подивіться відеокамери Криму. Там нема спектаклю і живуть так же, як у Києві

Наша поведінка "продиктована" великою кількістю різноманітних факторів.  Всі їх враховує наш мозок і лишень маленьку долю цих вакторів надаємо ми(людина), але звісно ми всі впевнені що ми міркуємо "тверезо" і що ми всі такі реалісти =_=

Подякували: antoanon7091