21

Re: Допоможіть з Файлами на С

stovbanolexandr написав:

Тоді в чому взагалі заключається суть цього форуму?

Я вам вже допоміг з одним завданням. Ви навіть не натиснули позначку "дякую" за це. :D

Утім навіть якби натиснули, то зараз би не допоміг, бо з ОП-поста не бачу жодних натяків на те, що ви ліпше зрозуміли С після моєї допомоги. Чи бодай спробували зрозуміти.

Зате швиденько написали ліпший код після грубих зауваг користувача 0xDADA11C7. Мушу визнати, що ці освітні методи ефективніші, хоч сам я не люблю грубощів.

Як зазначив користувач FakiNyan, якщо ви справді хочете навчитися програмувати Сішкою, то раджу розібратися з самими основами. Можу порекомендувати інтерактивний курс Sololearn, я там опанував базу С, як і інших мов програмування, котрі мене цікавили.

Прихований текст

Цікаво, це на укранських факах КН такі завдання дають?

Подякували: 0xDADA11C71

22

Re: Допоможіть з Файлами на С

bebyk написав:

Мушу визнати, що ці освітні методи ефективніші, хоч сам я не люблю грубощів.

Ці освітні методи ехвективні лише на психічно хворих та невмотивованих людях. Студенти саме такі, інші тут майже не з'являються.

Подякували: bebyk, FakiNyan2

23

Re: Допоможіть з Файлами на С

0xDADA11C7 написав:
bebyk написав:

Мушу визнати, що ці освітні методи ефективніші, хоч сам я не люблю грубощів.

Ці освітні методи ехвективні лише на психічно хворих та невмотивованих людях. Студенти саме такі, інші тут майже не з'являються.

так і є
це як полегшена версія армії, тебе або зацькують до суїциду, або ти станеш сильнішим

Подякували: leofun011