121

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

Може вже як в C++ репозиторій зробити для паперів-пропозицій (щодо змін і внесення features) з їх кодифікацією і можливістю правок для подальшого розгляду комітетом...

122

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

Все десь так і буде, але лише після того, як я оберу рушій. Маркдавун, нічна тема та мобільна версія будуть в будь-якому разі, а от викидати "зайві" пару тисяч долярів у майбутньому на допилювання проєкту якось не хочеться, тому поки пробую встановлювати різні рушії та працювати з ними.

Сьогодні я встановив на Nginx рушій форуму PhpBB, який все це підтримує, але не підтримує показ однієї теми в різних розділах, ну або підтримує, але показ теми у всіх розділах, а не в якихось обраних. Технічно, я можу прокачати власні вебмакакерські здатності - переписати щось там у форматі бази та щось там у php коді. В принципі, я нічого страшного тут не бачу, але... тоді я докочуся до такого ж жалюгідного стану, бо оновити форум неможливо через різний формат бази - треба починати з початку все з новою версією.

Подякували: ch0r_t, bebyk, leofun013

123

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

З SEO на Реплейсі жах, навіть попри це дещо звідси видається в результатах ґуґуля. У всякому разі Реплейс можна використати для того, щоб набити вислідних посилань для нової платформи.

Щодо кантЄнту PY, то ґуґіль беззмістовні полотна не любить. Полюбляє структуроване підзаголовками, списками, форматуванням, а ще картинки. Найсеошніший тут кантЄнт -- це статті.

Подякували: 0xDADA11C7, ch0r_t2

124

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

bebyk написав:

З SEO на Реплейсі жах, навіть попри це дещо звідси видається в результатах ґуґуля. У всякому разі Реплейс можна використати для того, щоб набити вислідних посилань для нової платформи.

Я сподіваюся для цього вікіпедію використати.

bebyk написав:

Щодо кантЄнту PY, то ґуґіль беззмістовні полотна не любить. Полюбляє структуроване підзаголовками, списками, форматуванням, а ще картинки. Найсеошніший тут кантЄнт -- це статті.

Вам видніше, я не фахівець з SEO. Але я нещодавно стикався з тим, що гугля заіндексувала машинно згенерований текст та видала мені "оце" за моїм запитом, тому я подумав, що PY в 100 разів кращий контент генерує.

125

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

bebyk написав:

Полюбляє структуроване підзаголовками, списками, форматуванням, а ще картинки.

Якщо я свою колишню дружину видресирував до байтойобства, то змусити P.Y. робити підзаголовки зі списками - легко  :D

Подякували: bebyk, leofun012

126 Востаннє редагувалося bebyk (06.01.2022 19:37:29)

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

0xDADA11C7 написав:
bebyk написав:

З SEO на Реплейсі жах, навіть попри це дещо звідси видається в результатах ґуґуля. У всякому разі Реплейс можна використати для того, щоб набити вислідних посилань для нової платформи.

Я сподіваюся для цього вікіпедію використати.

bebyk написав:

Щодо кантЄнту PY, то ґуґіль беззмістовні полотна не любить. Полюбляє структуроване підзаголовками, списками, форматуванням, а ще картинки. Найсеошніший тут кантЄнт -- це статті.

Вам видніше, я не фахівець з SEO. Але я нещодавно стикався з тим, що гугля заіндексувала машинно згенерований текст та видала мені "оце" за моїм запитом, тому я подумав, що PY в 100 разів кращий контент генерує.

Ваша правда, позаяк працював на 100% в англосегменті, все забуваю, що кацапи з кивського офісу ґуґля ніяк не допоможуть своєму пошуковому виродку відрізняти нормальну мову від машинного перекладу з кацапської. Хоча коли я писав важковагові тексті відбірною українською, вони все ж здебільшого переборювали машинно перекладене лайно.

У вікіпедії не вислідні посилання (себто там зовнішні посилання з теґом nofollow). Вікіпедія авжеж може додати живих переходів на платформу, але "пошукової ваги" не додасть.

Подякували: 0xDADA11C71

127

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

bebyk написав:

Додам: редит справді глючне лайно. Мав на увазі, що систему кармочки треба зберегти (як тут подяки), бо це стимулює (особисто мене і, гадаю, всіх інших марнославних користувачів).

Вже десь писав — якщо плюсуваннях[/мінусування] взагалі є, воно має бути розбитим на два лічильники, «тематичний» рейтинг і «флудовий». Подяка за код/розбір чужого коду/... і подяка за прикольну картинку чи відео то дві різні подяки.
Розділено може бути просто по розділу форуму.
При цьому різні такі приколи в «тематичних темах» мають прирівнюватися до флуду, на який багатий цей форум, і вирізатися. Кому дуже хочеться виразити свої емоції з приводу чийогось коду, обходьтеся смайликами (хоча як на мене, то у тематичних розділах і вони не надто потрібні).

Подякували: FakiNyan, leofun01, ch0r_t3

128 Востаннє редагувалося FakiNyan (06.01.2022 21:28:27)

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

ReAl написав:
bebyk написав:

Додам: редит справді глючне лайно. Мав на увазі, що систему кармочки треба зберегти (як тут подяки), бо це стимулює (особисто мене і, гадаю, всіх інших марнославних користувачів).

Вже десь писав — якщо плюсуваннях[/мінусування] взагалі є, воно має бути розбитим на два лічильники, «тематичний» рейтинг і «флудовий». Подяка за код/розбір чужого коду/... і подяка за прикольну картинку чи відео то дві різні подяки.
Розділено може бути просто по розділу форуму.
При цьому різні такі приколи в «тематичних темах» мають прирівнюватися до флуду, на який багатий цей форум, і вирізатися. Кому дуже хочеться виразити свої емоції з приводу чийогось коду, обходьтеся смайликами (хоча як на мене, то у тематичних розділах і вони не надто потрібні).

Ні смайлики, ні "дотепні" коментарі геть не треба. Взагалі, так само, як у нас є правила та методичка по створенню теми та запитування запитань - має й бути методичка по відповідям. У відповідях не повинно бути образ, або насмішок, лише відповідь по темі, а як не маєш, що сказати, то гуляй далі, а не суй свої нікому непотрібні 5 копійок.
Ще ці правила мають містити деякі чи то етичні норми, чи щось інше, суть котрих в тому, що навіть якщо код гівняний, треба знайти хоч щось гарне в ньому, і почати з цього. Наприклад:

Ви добре порозпихували код по хвункціям, це значно краще, ніж мати весь код в одній хвункції. Але над назвами змінних можна було б попрацювати. Я б назвав змінну "а" = bebra, а функцію B - toSniff, тоді б код виглядав так - toSniff(bebra). Такий код набагато легше читати, і відразу зрозуміло, що в ньому відбувається.

Ще додам, що якщо прийшла дитина, котра звикла, що мамця їй сраку підтирає, і вона навіть не намагається написати свій код та розібратись в питанні, то тут має бути якийсь шаблон відповіді, і бажано для цього мати якусь одну кнопку, котра б вставляля цю відповідь відразу в поле з текстом. А то зараз кожного разу щось своє пишемо.

p.s. якщо треба, я можу написати userscript'а, котрий би додавав таку кнопку в список інструментів над текстовим полем, або нехай от матусин гакер це напише, він же ж як раз розбирається з JS'ом.

Подякували: wander, 0xDADA11C72

129

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

ReAl написав:

Вже десь писав — якщо плюсуваннях[/мінусування] взагалі є, воно має бути розбитим на два лічильники, «тематичний» рейтинг і «флудовий». Подяка за код/розбір чужого коду/... і подяка за прикольну картинку чи відео то дві різні подяки.

Флудові питання мають обговорюватися в окремих розділах, де можливості уподобати взагалі не має бути. Деякі відповіді не є ані технічними, ані флудовими, як от моя відповідь тупому дегенератам  "Хто ви такі, що вимагаєте від програмістів вирішити вашу задачу? Ви щось натомість пропонуєте їм? Ідіть геть - горілки нема.". Це відповідь по суті питання, але не є "відповіддю", бо і відповідати не варто. Тобто питання по несправжній репутації це питання 1)офтопу 2)відповідям дегенератам 3)можливістю лайкати в нетематичних темах. І так, навіть в цьому разі, найбільшу повагу має заслуговувати той, хто пише статті(не обов'язково навіть на форумі) та робить(та підтримує) проєкти (безвідносно скільки вони уподобайок збирають), а не той, хто допомагає студентам. Так, на реплейсі є дописувач, який своєю допомогою студентам заслуговує на повагу (koala), але він практично єдиний такий і це не єдина його корисна діяльність.

FakiNyan написав:

Ще додам, що якщо прийшла дитина, котра звикла, що мамця їй сраку підтирає, і вона навіть не намагається написати свій код та розібратись в питанні, то тут має бути якийсь шаблон відповіді, і бажано для цього мати якусь одну кнопку, котра б вставляля цю відповідь відразу в поле з текстом. А то зараз кожного разу щось своє пишемо.

Треба в якогось митця буде замовити малюночок на тему(в того ж Франкотика, ліл), взагалі - бойові малюночки це окрема тема.

130

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

Actually no, they don't. People browse to Google, Twitter, Facebook, YouTube, Netflix, 9gag. They use JS. A lot. All the time. And they don't give a crap. Geeks and techies, on the other hand, avoid these types of websites, and tend to block JS. So in the end, it only depends on who you plan to reach. If you want a forum for geek communities, then a raw PHP/HTML base will do better. If you want regular people to use your forum and have a cool experience, then you'll put JS. In the end, it's just that simple. My guess is that Flarum intends to be used by regular people. And I can see why that's a wise choice, because regular people are a way bigger target than just techies and geeks.

Така думка, погоджуюсь з нею, але... в такому разі доведеться писати окрему "надбудову" над флерамом, тобто фактично окремий рушій форуму для ґіків, що теж непогано. Принаймні це не підтримка хворку хворуму з множинними категоріями, якого ніхто не підтримуватиме, окрім тебе. Можливо, вийде зробити якось напів-надбудову, напів-розширення, це я вже перевірю "в бою". Зараз потрібно зробити зміст видимим для перегляду без JavaScript, бо нічого не видно, окрім "This site is best viewed in a modern browser with JavaScript enabled.". Тобто, технічно, зміст існує без JS і його індексують пошукові машини, але його не видно. Погана з мене веб-макака, але яка вже є.

131

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

0xDADA11C7 написав:
bebyk написав:

Полюбляє структуроване підзаголовками, списками, форматуванням, а ще картинки.

Якщо я свою колишню дружину видресирував до байтойобства, то змусити P.Y. робити підзаголовки зі списками - легко  :D

Зараз образимоте чоловіка, і пошле він все куди подалі. Бачите, що людина чутлива.

132

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

Навіщо взагалі допомагати баранам-студентам? Ось поясніть мені. Я розумію, коли приходить людина з питанням виду "пробувала те, не знаю як це, підкажіть..". Тут допомогти можна і треба. Але навіщо допомагати придурку, який кидає завдання, як псовi "Дано Х та У знайдіть Й !!!", копіюючи просто із задачника на форум, з форума викладачу. Йому не цікаво це програмування від слова зовсім. Потім такий ідіот завдяки добрим людям закінчить свій універ і працюватиме десь на хлібній посаді. Створюючи дірявий софт для банків чи ще що. Хай йдуть у Польщу полуницю збирати, раз не можуть базу вивчити, там із них більше користі буде, і не будуть забирати місця у талановитих.

Подякували: 0xDADA11C71

133

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

Я питання ставив по цьому, абсолютно згідний з вами.

134

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

Є маленький шанс, що людина просто не вміє формулювати свої думки або ж хибно вважає, що, "скорочуючи" питання, економить час та/або зусилля. Іноді трапляється.
Ну а так є ж текст про все погано...

135

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

koala написав:

Є маленький шанс, що людина просто не вміє формулювати свої думки

Мені тут люди цілком правильно закидають гру в диванного психіятра, натомість ви пропонуєте затулити очі на очевидну неповагу до спільноти(хай і неусвідомлену) людиною, яка жодним чином до спільноти не стосується та яка від спільноти щось вимагає. Треба ставити питання по таким дегенератам окремо, можливо всіх початківців тримати в загоні(де порушень взагалі не буде, просто чистилище якесь, ліл), можливо тримати в спільноті штатного професійного психіятра, щоби він надавав допомогу учасникам спільноти(людина чомусь вважає що вміє прграмувати мовою С, хоча це не так), з початківцями включно. Навть в такому разі Террі Девіса між нами нема, який би робив щось корисне, хай і некомерційне, прославляв своїми розробками спільноту у віках, тому спільноті було б вигідно взяти на себе його лікування.

136

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

Гм.. Не розумію, чому у вас так з цього горить?
Я б, напевне, міг зрозуміти, якби кожного дня створювалось з десяток таких тем, проте такого немає, це по-перше.
По-друге, спільна про яку ви говорите є публічною в інтернеті, а отже будь-хто може зайти сюди і написати тут будь-що (звісно, якщо це не суперечить правилам форуму). Тупі питання можна просто ігнорувати, як-от це роблю я (не відповідаю в тих темах, де не бачу сенсу). Якщо вас трігерить на кожне таке питання, то вам би теж до психіятра звернутись.
По-третє, іноді в ході обговорення якогось банального питання (які зазвичай задають саме початківці), випливає цікава, корисна інформація. Хоча й на нашому форумі таке буває дуже рідко.
По-четверте, погоджуюсь з вищесказаним паном Коалою.

Подякували: fed_lviv, leofun012

137

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

Ще одна деталь. Стиль спілкування, прийнятий на форумі, у сучасному, особливо молодіжному середовищі вважається вкрай неввічливим і навіть агресивним. Зараз заведено спілкуватися короткими реченнями, без дотримання правил пунктуації, і не вказувати на помилки. А, ну і панібратство. Люди, що вперше опинилися на форумі, почуваються через це дуже невпевнено і роблять ще більше помилок.

Подякували: 0xDADA11C7, FakiNyan, mamkin haker3

138

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

koala написав:

Ще одна деталь. Стиль спілкування, прийнятий на форумі, у сучасному, особливо молодіжному середовищі вважається вкрай неввічливим і навіть агресивним. Зараз заведено спілкуватися короткими реченнями, без дотримання правил пунктуації, і не вказувати на помилки. А, ну і панібратство. Люди, що вперше опинилися на форумі, почуваються через це дуже невпевнено і роблять ще більше помилок.

Навпаки. Мене як типу-молодь відлякував передусім якийсь рагуль з ведмедиком Тедді на аві, котрий не знав навіть де ставити пробіли, проте встигав насерити в кожній активній темі. Це тривало тижнями, його не банили, хоча користі від нього по програмуванню було нуль.

139

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

І ще трохи в захист «молоді»:

Ви давно на ФБ бували? Зайдіть у якусь політичну спільноту, подивіться як пенси та ваші однолітки пишуть. Отримав від такого багато позитивних емоцій (регочу з профанства й химерної безграмотності дописувачів).

140

Re: Питання щодо майбутнього цього форуму та спільноти програмістів загало

bebyk написав:
koala написав:

Ще одна деталь. Стиль спілкування, прийнятий на форумі, у сучасному, особливо молодіжному середовищі вважається вкрай неввічливим і навіть агресивним. Зараз заведено спілкуватися короткими реченнями, без дотримання правил пунктуації, і не вказувати на помилки. А, ну і панібратство. Люди, що вперше опинилися на форумі, почуваються через це дуже невпевнено і роблять ще більше помилок.

Навпаки. Мене як типу-молодь відлякував передусім якийсь рагуль з ведмедиком Тедді на аві, котрий не знав навіть де ставити пробіли, проте встигав насерити в кожній активній темі. Це тривало тижнями, його не банили, хоча користі від нього по програмуванню було нуль.

це ви про кого? бо в мене ави вимкнені

Пан koala просто ейджист. Всім зрозуміло, що вік далеко не завжди свідчить про мізки людини, особливо у нас.

Подякували: bebyk1