21

Re: Рушій іміджборди

bebyk написав:

На мій смак ось найкращий дизайн ББС: https://archive.guro.cx .

Вакабо-класика зі збільшеним шрифтом, гарною нічною темою й прикрученою лялькою.

Думав про Frameset на головній, але в вічані непорядок з темою для нього, мені облом лагодити CSS часів динозаврів.

Лишилося придумати назву. Не бажаю славаукраїнських вигадкок, лише число й ch, все як у людей. Однак я не сильний у кабалі, яке число варто вибрати?

1991

22

Re: Рушій іміджборди

FakiNyan написав:
bebyk написав:

На мій смак ось найкращий дизайн ББС: https://archive.guro.cx .

Вакабо-класика зі збільшеним шрифтом, гарною нічною темою й прикрученою лялькою.

Думав про Frameset на головній, але в вічані непорядок з темою для нього, мені облом лагодити CSS часів динозаврів.

Лишилося придумати назву. Не бажаю славаукраїнських вигадкок, лише число й ch, все як у людей. Однак я не сильний у кабалі, яке число варто вибрати?

1991

Розглядав як варіант 91ch, але все одно якось надто славно.

23

Re: Рушій іміджборди

bebyk написав:
FakiNyan написав:
bebyk написав:

На мій смак ось найкращий дизайн ББС: https://archive.guro.cx .

Вакабо-класика зі збільшеним шрифтом, гарною нічною темою й прикрученою лялькою.

Думав про Frameset на головній, але в вічані непорядок з темою для нього, мені облом лагодити CSS часів динозаврів.

Лишилося придумати назву. Не бажаю славаукраїнських вигадкок, лише число й ch, все як у людей. Однак я не сильний у кабалі, яке число варто вибрати?

1991

Розглядав як варіант 91ch, але все одно якось надто славно.

тоді 988

24

Re: Рушій іміджборди

FakiNyan написав:
bebyk написав:
FakiNyan написав:

1991

Розглядав як варіант 91ch, але все одно якось надто славно.

тоді 988

1488

25 Востаннє редагувалося dot (26.01.2022 17:35:46)

Re: Рушій іміджборди

bebyk написав:

Вакабо-класика зі збільшеним шрифтом, гарною нічною темою й прикрученою лялькою.

• Velykyj cryft bere na sobi zabohato uvahy. Ja pryxodju do docok tcytaty ne nazvy docok, a vmist.
• Te same pro nitcnu temu. Jaskravi (rogevo i fioletovi) kolory nitcnoji temy berutj na sobi zabohato uvahy. Ja pryxodju do docok tcytaty ne nazvy docok tcy fajliv, nomer posta itd, a vmist.
• Ljaljky nemaje, a pidkljutcaty dodatok ja ne xotju. Tobto vge nemaje peredpokaza vidpovidjiv.

V tsjomu planji tema fortcana «Tomorrow» dobre vytrymana, je rogevi i fioletovi, ale vony lyce do nazv nytok, a otge ne pestrjatj, a vsji kolory v xolodnomu tonji, a ne jaskravi.

26

Re: Рушій іміджборди

bebyk написав:

Лишилося придумати назву. Не бажаю славаукраїнських вигадкок, лише число й ch, все як у людей. Однак я не сильний у кабалі, яке число варто вибрати?

5

27

Re: Рушій іміджборди

dot написав:
bebyk написав:

Лишилося придумати назву. Не бажаю славаукраїнських вигадкок, лише число й ch, все як у людей. Однак я не сильний у кабалі, яке число варто вибрати?

5

https://5ch.net/

28 Востаннє редагувалося dot (26.01.2022 20:27:52)

Re: Рушій іміджборди

Treba prjam unikalne?

29

Re: Рушій іміджборди

dot написав:
bebyk написав:

Вакабо-класика зі збільшеним шрифтом, гарною нічною темою й прикрученою лялькою.

• Velykyj cryft bere na sobi zabohato uvahy. Ja pryxodju do docok tcytaty ne nazvy docok, a vmist.
• Te same pro nitcnu temu. Jaskravi (rogevo i fioletovi) kolory nitcnoji temy berutj na sobi zabohato uvahy. Ja pryxodju do docok tcytaty ne nazvy docok tcy fajliv, nomer posta itd, a vmist.
• Ljaljky nemaje, a pidkljutcaty dodatok ja ne xotju. Tobto vge nemaje peredpokaza vidpovidjiv.

V tsjomu planji tema fortcana «Tomorrow» dobre vytrymana, je rogevi i fioletovi, ale vony lyce do nazv nytok, a otge ne pestrjatj, a vsji kolory v xolodnomu tonji, a ne jaskravi.

До чого це все? Я не збираюся прибирати гівно-теми з 2000-их на кшталт Yotsuba, користуйся на здоров'я, а ляльку планую повісити на сервері.

30

Re: Рушій іміджборди

dot написав:

Treba prjam unikalne?

Можна.

Направду зараз дивлюся в бік варіанту Zch (не число, знаю), вибираю закінчення для домену (вільних не густо).

  • zch.today

  • zch.world

  • zch.digital

  • zch.quest

  • zch.co.za

31

Re: Рушій іміджборди

Спробував деякі цифри на головній. Красиво виглядають 5 і 9.

32 Востаннє редагувалося dot (26.01.2022 21:55:22)

Re: Рушій іміджборди

Можна.

Ne perevirjav na unikalnistj, ale e teg svojoho rodu tcyslo.

33

Re: Рушій іміджборди

dot написав:

Можна.

Ne perevirjav na unikalnistj, ale e teg svojoho rodu tcyslo.

Ech?

34 Востаннє редагувалося dot (26.01.2022 22:15:41)

Re: Рушій іміджборди

bebyk написав:

Ech?

Tak. Tiko e, zjvisno, mala. Ne pryhaduju, aby zapysuvaly velykoju.

35

Re: Рушій іміджборди

dot, там, виявляється, купа власних jQuery скриптів од самого вічану. Активізував їх — вони замінюють основні фішки ляльки.

Проблема dollchan'у, що ламає oekaki. Це негідно.

36

Re: Рушій іміджборди

oekaki

Sumno, ale rady spravedlyvostjy — duge rjidkovgyvana ctuka.

37

Re: Рушій іміджборди

bebyk написав:

jQuery

2022 ліл

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/61f1ca284a37c/me-vanilla-dom-jquery-do-you-remember-the-time-34086718.png

Подякували: bebyk, leofun012

38

Re: Рушій іміджборди

Вуаля: http://9ch.site/

Подякували: 0xDADA11C7, ch0r_t, leofun013

39

Re: Рушій іміджборди

bebyk
Ви б не могли розповісти яку мету ви переслудуєте створенням цієї бірди? Чим вам інші українські бірди з їхніми шизоадмінами не догодили? Чи буде бірда україномовною?

40

Re: Рушій іміджборди

0xDADA11C7 написав:

bebyk
Ви б не могли розповісти яку мету ви переслудуєте створенням цієї бірди? Чим вам інші українські бірди з їхніми шизоадмінами не догодили? Чи буде бірда україномовною?

Особисту мотивацію виклав ще в ОП-пості:

bebyk написав:

Серити на Реплейсі вже навіює нудьгу, тож на хвилі сезонного загострення, спричиненого Дадаїстом, вирішив і собі побавитися зі спільнотобілдингом.

Бавився та й набавився, хай живе. Різноманітність не шкодить.

Гадаю, можна придумати борді осібну тему, наприклад, «фортеця ІТ-нації». Або «лагідний пан'європеїзм», відповідно мати там дві мови (англійську та українську). Мови модерувати в усякому разі не планую: будете писати там українською, то буде там українська.

Подякували: 0xDADA11C71