1 021

Re: Росіяни почали наступ

Канадський тролінг проти запоребриківських дипломатів

https://www.unian.ua/world/kanadiyec-ma … 65787.html

1 022

Re: Росіяни почали наступ

fed_lviv написав:

50-65 метрів

це мішень, яка б затонула в перший день цієї війни. І з нею, імовірно, кілька десятків моряків. І все в обмін на кілька ракет з кораблів чи літаків.

fed_lviv написав:

Захист морської зони у межах економічної зони.

Захист від кого? Від турецьких рибалок? Якось дорогувато. Чи від Росії? Знов-таки, зручна мішень, яку б московити потопили б у перший же день. Чи в той день коли захотіли.

А щодо "Гетьмана Сагайдачного", то його і подібні треба було пустити на брухт чи на музей і на вивільнені кошти купити щось, що б підвищило нашу обороноздатність.

----

Можу припустити, що через самовпевненість росіян на початку війни, ці катери і фрегат могли б навіть якійсь рос. корабель потопити, але у них немає нестачі кораблів, у них надлишок, вони їх не використовують. Здебільшого працює авіація. Тому тих хто замовляв це треба судити і карати.

1 023 Востаннє редагувалося fed_lviv (03.12.2022 18:07:09)

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:

це мішень, яка б затонула в перший день цієї війни. І з нею, імовірно, кілька десятків моряків. І все в обмін на кілька ракет з кораблів чи літаків.

:o  Я звісно не провидець й давати 100% гарантії на живучість військової техніки під час війни не можу (й думаю, це не лише я, а будь-яка адекватна людина :)). Звісно, знищення певної бойової одиниці під час війни, можна сказати, це лише питання часу. Інша справа, ймовірність та витрачені на це час та ресурси. Й ось, якраз розміри та швидкість ракетних катерів однозначно підвищують шанс на живучість. Й тут таке питання - а чим саме, наш ворог, в перші дні війни, міг 100% гарантовано знищити ракетні катери (які саме ракети йому б давали ці гарантії)? :)

Захист від кого? ... Чи від Росії?...
Знов-таки, зручна мішень, яку б московити потопили б у перший же день. Чи в той день коли захотіли.

:o  Звісно, я проти шапкозакидання й висловлювань типу - "та там армія повне гівно, ми цих дурнів покладемо без проблем". Бо, по-перше - це знецінює роботу ЗСУ й всіх, хоч якось до них причасних людей, по-друге - призводить до недооцінки ворога, яка в свою чергу, може мати кепські наслідки. Але й вірити в супер спроможності ворога, також не варто!

Якби московитам так все легко давалося, то не було б їхніх стогонів. Й ось приклад, того самого СДК "Юрій Олефіренко" дуже яскравий. Все на що вони спромоглися - публікувати відео корвета "Вінниця", який вже дуууууже давно не при справах, й тішитися начебто перемозі :) А, ось "важкі матюки", від наших сусідів, щодо теми - "єдиний СДК vs весь ЧФ" це приємно :) Й це середній десантний корабель!!! Тому шанси в ракетного катера, значноооооооо більші.

Ну й саме головне - сильна армія (а вона, в свою чергу, має мати "гарне" озброєння), насамперед, має натякати ворогу, тричі подумати перед нападом. Й відповідно збільшує шанси, аби війна не розпочалася.

Yola написав:

А щодо "Гетьмана Сагайдачного", то його і подібні треба було пустити на брухт чи на музей і на вивільнені кошти купити щось, що б підвищило нашу обороноздатність.

Нуууу, тут питання, щоб дешевше вийшло - просто затопити чи на металобрухт? :) Бо з крейсером, ми догралися, що останні пропозиції були, типу - "ми його просто заберемо й самі розберемо на металобрухт, бо для вас то вийде досить витратно" :( Тому, "здача на металобрухт", не гарантувала б підвищення обороноздатності :)

Yola написав:

......але у них немає нестачі кораблів, у них надлишок, вони їх не використовують...

:o  :D 

Yola написав:

Тому тих хто замовляв це треба судити і карати.

:) Ну, Ваше право, мати таку думку. Переконувати, Вас у зворотному, я не буду  *YES*

Подякували: wander1

1 024

Re: Росіяни почали наступ

В Крим привезли пакувальний матеріал для евакуації музеїв.

Чутки з базару.

1 025

Re: Росіяни почали наступ

Казали на базарі шо зара шахіди не літають бо не витримують морозів.

1 026

Re: Росіяни почали наступ

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/2098c1e68780c3ad86a7c3b98e2877e3.jpg

1 027

Re: Росіяни почали наступ

Може, перейменувати тему у щось позитивніше? Типу "московитський корабель, пливи сам знаєш куди", "лічимо дні до перемоги" чи "новини з фронту"?

Подякували: flatliner1

1 028

Re: Росіяни почали наступ

koala написав:

Може, перейменувати тему у щось позитивніше? Типу "московитський корабель, пливи сам знаєш куди", "лічимо дні до перемоги" чи "новини з фронту"?

Не наполягаю саме на такій назві теми, але для мене ці події означають "нарешті запоребрик показав на весь світ своє справжнє обличчя".

1 029

Re: Росіяни почали наступ

Переглянув теми на Quora. Запоребриківських тролів чмирять всі кому не лінь, а потім банять. Разюча відмінність від передвоєнної картини.

1 030 Востаннє редагувалося Yola (05.12.2022 04:58:17)

Re: Росіяни почали наступ

fed_lviv написав:

100% гарантовано знищити ракетні катери (які саме ракети йому б давали ці гарантії

Про 100% не йдеться, звісно. А так, може Х-35 і там ще інші в них є.

fed_lviv написав:

Й ось приклад, того самого СДК "Юрій Олефіренко" дуже яскравий.

Чим він яскравий?

fed_lviv написав:

Тому, "здача на металобрухт", не гарантувала б підвищення обороноздатності :)

Гарантувала б, бо гроші на утримання корабля і моряків могли б піти на щось інше.

fed_lviv написав:
Yola написав:

......але у них немає нестачі кораблів, у них надлишок, вони їх не використовують...

:o  :D

Що? Вони їх не використовують, запускають ракети з літаків.

---

Яку на вашу думку користь у війні з Росією могли дати фрегати Ada? І яку ракетні катери?

1 031 Востаннє редагувалося koala (05.12.2022 11:03:57)

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:

Про 100% не йдеться, звісно. А так, може Х-35 і там ще інші в них є.

І що ж завадило москалям це зробити? Втрачені лише катери в Азовському морі, причому більше захоплені, ніж знищені, а знищені - скажімо, Лубни - артилерією. В Одесі все ціле.

Yola написав:

Яку на вашу думку користь у війні з Росією могли дати фрегати Ada? І яку ракетні катери?

Корвети. Ада - це корвети, чому ви так боїтеся цього слова? Турки на Ada ставлять Гарпуни; якщо нам не дадуть корабельної модифікації, можемо свої Нептуни причепити. І на ракетні катери - теж. А що роблять Нептуни - спитайте в екіпажу (вже підводного) крейсера Москва.

Подякували: wander1

1 032

Re: Росіяни почали наступ

А взагалі ця позиція кролика перед удавом - "ой, вони сильніші, треба лапки скласти і померти" - гарантовано програшна. Особливо на морі, де один вдалий постріл може вирішити результат битви.
Останні 3000 років процвітають цивілізації, що мають потужний торговельний флот, бо об'єми морської торгівлі значно більші за суходільну, зернова угода як доказ. А торгові кораблі й порти треба захищати, і бажано якнайдалі від власних берегів. У нас є вихід до моря і порти - значить, мусимо мати флот.

Подякували: flatliner, wander2

1 033

Re: Росіяни почали наступ

tsn.ua (Оксана Музиченко) написав:

Шамани із Бурятії будуть "боротися" із HIMARS: у Ростові вже облаштовують халабуди для обрядів

https://tsn.ua/ato/shamani-iz-buryatiyi … 16404.html

1 034

Re: Росіяни почали наступ

(чутки)

В типографію запоребриківської Тульської області поступило замовлення на друк продуктових талонів.

1 035

Re: Росіяни почали наступ

Запоребриківщина перед війною поділила українців на 4 групи, перша підлягала ліквідації - йдеться у звіті Лондонського Королівського Інституту Об'єднаних служб (RUSI)

Поділ розробили для придушення опору населення. За планом, українців мали розділити так:

▪️перша група – ті, кого треба ліквідувати фізично;
▪️друга - ті, кого треба пригнічувати і утискувати;
▪️третя – нейтральні громадяни, яких можна схилити до співпраці;
▪️четверта – потенційні колаборанти.

1 036 Востаннє редагувалося Yola (05.12.2022 13:34:50)

Re: Росіяни почали наступ

koala написав:

...

Що в Одесі ціле?

Я не знаю різниці між фрегатами і корветами. Добре, називатиму корветами.

Які плюси і мінуси в Гарпунів чи Нептунів на корветах у порівнянні з Гарпунами чи Нептунами на березі? Те саме по катерах, якщо є різниця з корветами.

Де саме і від кого нам треба було захищати торговий флот?

І жодним чином я не вважаю, що нам треба було підняти лапки.

1 037

Re: Росіяни почали наступ

Хто в курсі, чому саме зараз людям так важливо слухати цього виконавця? )) Часто зустрічаються меми саме з цим іменем )
https://replace.org.ua/uploads/images/9801/89f93e83149a36ad1a9a4beff59487ae.jpeg

1 038

Re: Росіяни почали наступ

Відповідно до чуток, в Молдові впала запоребриківська ракета.

1 039

Re: Росіяни почали наступ

нарешті з'ясовано, що воно таке - електрохарчування

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/8f11da9170ac46b3fb07ce78f8cd94ea.jpeg

1 040

Re: Росіяни почали наступ

leofun01 написав:

Тобі за це 15 рублів дали чи як ?

Чи як.

офтоп

Виходить лось на галявину, а там їжачок бігає з одного боку на інший і регоче.
- Їжак, ти чого регочеш?
- А спробуй сам, побачиш.
Лось намотує туди-сюди сотні метрів, весь в піні.
- Шось не зрозумів, з чого тут сміятися.
- Ой, а що - тобі травичка животик не лоскоче?...