1 241 Востаннє редагувалося frz (11.03.2023 00:33:22)

Re: Росіяни почали наступ

Хроніки з дурдому "веселка" написав:

В Україні сьогодні розпочали генетичні експерименти зі створення нації. Щоб бандерівці ніколи не закінчувалися, в Києві почали кріоконсервувати сперму солдатів ЗСУ. Вони заморожують чоловіче сім'я і зберігають, щоб їхні дружини могли народжувати в разі смерті бійця. На фронті зараз найкращий генофонд країни, тому будь-який військовий ЗСУ може прийти здати зразок і безкоштовно його законсервувати. Після цього група науковців відбере кращих із кращих. І за допомогою штучного запліднення буде виведена ціла армія відбірних укрів із підвищеним рівнем русофобії.

ґуґлити "кріоконсервувати сперму солдатів ЗСУ"

1 242 Востаннє редагувалося plusxx (13.03.2023 09:32:20)

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:
Хроніки з дурдому "веселка" написав:

В Україні сьогодні розпочали генетичні експерименти зі створення нації. Щоб бандерівці ніколи не закінчувалися, в Києві почали кріоконсервувати сперму солдатів ЗСУ. Вони заморожують чоловіче сім'я і зберігають, щоб їхні дружини могли народжувати в разі смерті бійця. На фронті зараз найкращий генофонд країни, тому будь-який військовий ЗСУ може прийти здати зразок і безкоштовно його законсервувати. Після цього група науковців відбере кращих із кращих. І за допомогою штучного запліднення буде виведена ціла армія відбірних укрів із підвищеним рівнем русофобії.

А може ліпше  клонування.

1 243

Re: Росіяни почали наступ

bebyk

Прочитав, але не зрозумів чим мова Скаліцкі чи Вільчинського живіша ніж у Жадана? Що ви маєте на увазі під словом "живіша"?

1 244

Re: Росіяни почали наступ

Оголошення про продаж танка

Мова незрозуміла, але дружня - варто використати ґуґл транслейт

https://m.autoplius.lt/skelbimai/kita-t … l#/gallery

1 245

Re: Росіяни почали наступ

https://ic.pics.сайт-злодій/gorlis_gorsky/65672736/1956773/1956773_600.jpg

1 246

Re: Росіяни почали наступ

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/c8f4d019f8c4cbda5520952fdd521d3b.jpg

1 247

Re: Росіяни почали наступ

прем'єр міністр Італії виступає в парламенті цієї країни у відповідь на заклики пацифістів припинити підтримку України (субтитри англійською) ще й музику підібрали на фоні відповідну

1 248 Востаннє редагувалося Yola (24.03.2023 23:51:30)

Re: Росіяни почали наступ

Це тут я не міг довести, що замовлення корвету був злочин? Ну, послухайте Т. Чмута, може він зможе - https://youtu.be/56PCwxm-zf4?t=846 (там менше 10 сек. слухати).

1 249

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:
прем'єр міністр Італії виступає в парламенті цієї країни у відповідь на заклики пацифістів припинити підтримку України (субтитри англійською) ще й музику підібрали на фоні відповідну
з українськими субтитрами і без музики на фоні

1 250 Востаннє редагувалося frz (25.03.2023 11:33:53)

Re: Росіяни почали наступ

(тиць)

https://i.postimg.cc/dZYrMTc5/In-Collage-20230325-073554824.jpg

1 251 Востаннє редагувалося fed_lviv (26.03.2023 00:30:44)

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:

Це тут я не міг довести, що замовлення корвету був злочин? Ну, послухайте Т. Чмута, може він зможе - https://youtu.be/56PCwxm-zf4?t=846 (там менше 10 сек. слухати).

Ні, не зміг :) Позицію Чмута Тараса, щодо корвета, я чув багато разів, але моя думка (й не лише моя ;) ), що раніше, що тепер, була та залишається тією ж самою.

fed_lviv написав:

Контракт на будівництво двох корветів типу "Ada" був укладений в 2020 році ("1 там + 1 тут"). Оскільки на той час, було вже давно зрозуміло, що фрегат "Гетьман Сагайдачний" вже віджив своє (а ось запланований ремонт та виділені на це кошти й подальше ... :( однозначно "заслуговують" на розслідування).
...
От якби цей контракт був укладений після 24 лютого 2022 року, тоді я б цілком погодився з твердженням, щодо "треба судити".
...
корвет/корвети (Чорне море) + ракетні катери (Чорне море + Азовське море) гарно б додали бойового потенціалу ВМC, особисто для мене це факт. Бо наявність "зайвих" (хоч тут ще варто подумати, як краще написати - "хоч якихось" чи все ж таки - "зайвих" :() та розосереджених протикорабельних ракет, на початку повномасштабного вторгнення було б плюсом. А, якщо врахувати що ці ракети (Harpoon/Naval Strike Missile) вже тривалий час, як виготовляються серійно (тобто вже пройшли не один етап вдосконалення, як мінімум від "дитячих хвороб"), то геть "смачно стає" :) Ну й зрозуміло, що при потребі, протикорабельна ракета морського базування, може "підійти ближче" до противника

А, ось "вічно живий" проект 58250 - то дійсно ... Чи "вічно молодий" крейсер ... (крейсер "Аврора" - Кучма :) ). "Основа москітного флоту" у вигляді МБАК/ДШК :( ...

Yola, якщо вже почали надавати посилання на Тараса Чмута, то варто бути послідовним ;) Поцікавтеся його думкою, щодо москітного флоту й яку роль в ньому відіграють ракетні катери. Що він думає про МБАК та ДШК від "Ленінська кузня"/"Кузня на Рибальському" і тд. Та й взагалі - його оцінка спроможностей вітчизняного ОПК ;)

Yola написав:

...Мені здається, що основною незгодою щодо катерів було те, що вони просто непотрібні...
...Лінія з виробництва 152 мм снарядів запрацювала в 2018 році...
...Тайланду ж виробляли. Можна було просто продовжувати...
...У нас що, потужності були зайняті на 90% і лише трішечки залишалось?...
...у 2020 Малишева став збитковим...
...

P.S. Шкода, що більшість людей, дізналися про Чмута у 2022 році (в значної частини, чомусь виникають асоціації - Тарас Чмут == "Повернись живий", а "Повернись живий" == Тарас Чмут, не згадуючи/забуваючи про багатьох інших людей ;) ). Звісно, певної популярності він набув ще з 2014 року. Проте, саме Тарас Чмут та Олександр Аргат у 2009 році створили "Український Мілітарний Портал", аби популяризувати наші ЗСУ (бо на той час, мілітарних ресурсів, було дуже мало, а точніше - майже не було :(). Й ось там був чудовий форум ("за декілька днів" до повномасштабного наступу, даний форум "пішов на обслуговування"). На тому форумі вистачало людей, які дійсно могли поділитися досить цікавою інформацією (скажімо так - "спеціалісти в конкретних напрямках"), звісно в межах розумного ;) Шкода, що лише з 2014 року стрімко почала збільшуватися кількість відвідувачів на ньому :( Бо можливо тоді, було б значно менше людей, які до 2014 року казали, що нам не варто багато грошей витрачати на армію і тд. :(

1 252

Re: Росіяни почали наступ

fed_lviv написав:

Контракт на будівництво двох корветів типу "Ada" був укладений в 2020 році ("1 там + 1 тут"). Оскільки на той час, було вже давно зрозуміло, що фрегат "Гетьман Сагайдачний" вже віджив своє

Ось-ось, а треба було думати про те чи така посудина нам взагалі потрібна.

fed_lviv написав:

А, ось "вічно живий" проект 58250 - то дійсно ... Чи "вічно молодий" крейсер ... (крейсер "Аврора" - Кучма :) ). "Основа москітного флоту" у вигляді МБАК/ДШК :( ...

До чого тут той корвет чи ті катери? Той корвет теж був не потрібен і катери можливо теж. Але в 2011 році ще такого напругу щодо війни не було і дати власним фахівцям (бо інакше зіп'ються або виїдуть) роботу на корветі навіть при тому, що є набагато важливіші потреби, було не таким великим злочином як у 2020.

fed_lviv написав:

Yola, якщо вже почали надавати посилання на Тараса Чмута, то варто бути послідовним ;) Поцікавтеся його думкою, щодо москітного флоту й яку роль в ньому відіграють ракетні катери.

В якому сенсі послідовним? Яку б роль вони там не відігравали там не означає, що вони могли б таку відігравати в нас.

fed_lviv написав:

Що він думає про МБАК та ДШК від "Ленінська кузня"/"Кузня на Рибальському" і тд.

А це мені навіщо знати? Як це стосується теми корвета?

fed_lviv написав:

Та й взагалі - його оцінка спроможностей вітчизняного ОПК ;)

Він саме в цьому відео багато говорив про ці можливості і називав куди можна вкласти гроші - дрони, боєзапас, бронетехніка, радари, РЕБи, ПТРК тощо.

1 253

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:

В якому сенсі послідовним?

В прямому. Ви запитали чи Чмут мене переконав, я відповів, що залишився при своїй думці (продублював у повідомленні те що писав раніше про корвет). Й оскільки була згадка про Тараса Чмута, то я порекомендував, поцікавитися його думкою, щодо інших ваших тверджень (непотрібність ракетних катерів і тд. - тому й продублював те що, Ви писали раніше)

Yola написав:

...треба було думати про те чи така посудина нам взагалі потрібна
Яку б роль вони там не відігравали там не означає, що вони могли б таку відігравати в нас

*SCRATCH*

Yola написав:

До чого тут той корвет чи ті катери?

До того, що саме ось це є/було викиданням грошей на вітер + даремне витрачання часу (який є не менш важливим за гроші, бо "армію швидко не можна побудувати"). Або іншими слова - злочин/злочини.

Yola написав:

Але в 2011 році ще такого напругу щодо війни не було і дати власним фахівцям (бо інакше зіп'ються або виїдуть) роботу на корветі навіть при тому, що є набагато важливіші потреби, було не таким великим злочином як у 2020.

*SCRATCH*  Хм, звучить дууууже цікаво. Тобто, ми готові просто викидати гроші, аби хтось там не спився, а чи буде результат, чи ні, то вже таке. Ну, а якщо вже був згаданий Чмут, то поцікавтеся його думкою, щодо обирання між двома варіантами - вітчизняний 58250 vs закордонне замовлення Ada (це щодо "підтримки" вітчизняного виробника, аби він не спився та не втік) ;)

fed_lviv написав:

Бо можливо тоді, було б значно менше людей, які до 2014 року казали, що нам не варто багато грошей витрачати на армію і тд. :(

Тобто, якщо немає "напругу щодо війни" й рік за роком немає ніяких результатів (а розпочинали копирсатися щодо корвета/корветів з 2005 року) то це цілком норм? Тобто на це можна було заплющувати очі, бо все було тихо та спокійно - головне аби не спилися/не втікли. Й всі ці ...(витрачені) роки та гроші не можна називати злочином? Хм...

Yola написав:

А це мені навіщо знати? Як це стосується теми корвета?

Мені просто дуже різняться, Ваші висловлювання, щодо цих двох "програм" - корвет vs МБАК/ДШК :)
Корвет:

Yola написав:

...треба судити...
...замовлення корвета був злочин...

МБАК/ДШК:

Yola написав:

...випуск наших катерів мені теж незрозуміле...
...був не потрібен і катери можливо теж...

Якщо з корветом все чітко зрозуміло - "злочин/ганьба/зрада" :) То щодо МБАК/ДШК, висловлювання досить стримані - "можливо/незрозуміло" :) Хоча викинуті гроші на катери, то є в прямому сенсі - гроші на вітер, бо вони просто не відповідають заявленим очікуванням.

Yola написав:

Він саме в цьому відео багато говорив про ці можливості і називав куди можна вкласти гроші - дрони, боєзапас, бронетехніка, радари, РЕБи, ПТРК тощо.

Я рекомендував поцікавитися саме РЕАЛЬНОЮ СПРОМОЖНІСТЮ, а не в що варто вкладати (Бронетехніка? Хіба що легка, якщо говорити про +- масове виготовлення з нуля, за +- "короткий проміжок часу". Боєзапас? Звісно потрібно, але ж знову питання спроможностей й саме головне бажання ті спроможності мати, бо скільки років на те все ... і тд.). Бо це є різні речі (в спроможностях варто звертати увагу на якість, кількість та витрачений час). Перегляньте декілька відео/почитайте декілька інтерв'ю аби зрозуміти його оцінку спроможностей нашого ОПК (його часто запитують, а чому таке негативне ставлення до вітчизняного виробника й чи може хоч щось, на його думку, наш ОПК виробляти). Звісно це не констатація того, що ОПК взагалі нічого не здатний виробляти, але й надіятися на якісь "великі звершення" теж не варто:

Yola написав:

Тайланду ж виробляли. Можна було просто продовжувати
Хоч трішки більше? Чому хоч трішечки? У нас що, потужності були зайняті на 90% і лише трішечки залишалось?
...

fed_lviv написав:

Я такий "шикарний список" можу написати, що в нас з 1991 року планувалося й тд. Але проблема в тому, що з того "великого списку" досить малий відсоток зброї, яка виготовлялася серійно + дійсно великими/потрібними партіями :(

1 254 Востаннє редагувалося frz (27.03.2023 03:04:59)

Re: Росіяни почали наступ

Кажуть шо таки в Одесі з'явилися білборди.

Не побажай країни ближнього свого
І свободи його
І сала його
І Криму його
І воістину не застрягнуть тоді в твоїй дупі вила його.

"Адєса" на висоті.

1 255

Re: Росіяни почали наступ

укр маркетинг огінь (eng)

https://media.licdn.com/dms/image/D5622AQEdS-cSIvQicQ/feedshare-shrink_800/0/1679830414846?e=1682553600&v=beta&t=taXPYDmfI5DZXQkNThsOvI0v5RFtOHtypOpU2FR7TrA

1 256

Re: Росіяни почали наступ

Допомога для окупантів від укр хацкерів

https://www.unian.ua/curiosities/hakeri … 04078.html

1 257

Re: Росіяни почали наступ

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/da258153c46a8d63db35263c99fef108.jpeg

1 258 Востаннє редагувалося Firefox is dead (06.04.2023 19:21:36)

Re: Росіяни почали наступ

ой, не туди

https://replace.org.ua/misc.php?action=pun_attachment&item=2212&download=0

Post's attachments

Untitled.png 453.35 kb, 12 downloads since 2023-04-06 

1 259 Востаннє редагувалося Firefox is dead (06.04.2023 19:26:21)

Re: Росіяни почали наступ

0xDADA11C7 написав:

А що там бази РПЦ ФСБ роблять зараз? Почаївська та Києво-Печерська? Мояться за московського бога? Прихистили ДРГ? Розносять паніку?

рік пройшов
зарухались :D

1 260

Re: Росіяни почали наступ

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/4d0bf52a77be50cfc1a97b106d26af4f.jpg