1 421

Re: Росіяни почали наступ

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну було викликане необхідністю відстояти свободу Африканського континенту.
Таку заяву зробила представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова під час зустрічі з лідерами африканських країн, присвяченій питанням мирного врегулювання війни в Україні.

1 422

Re: Росіяни почали наступ

Прихований текст

https://media.licdn.com/dms/image/D4D22AQGYtjMYjW_Oaw/feedshare-shrink_800/0/1690460029482?e=1693440000&v=beta&t=tdd1GMKzvXs9Aq5PNkima4no2mk_TBSKa9mGbku_H0w

1 423

Re: Росіяни почали наступ

Прихований текст

https://media.licdn.com/dms/image/D4E22AQEVwc1H2EHJ7Q/feedshare-shrink_1280/0/1690755058857?e=1693440000&v=beta&t=FNw75DgtBRWvqkKnZAee7jQ2_nIY-OielPfT-ouBvuk

1 424

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

Тільки інший пазлик без якого не складається картинка такий, що до нас лізуть ґвалтувати й виривати нігті й зуби під час тортур не балєруни з шанувальниками Пушкіна і не лауреати премій, а ті що таки дійсно серуть не підтираючись, ті хто в дитинстві не вірив міським дачникам коли розповідали байки про асфальт та інші інтелектуали.

Найбільший "інтелектуал", якого я знаю, зараз в ЗСУ служить, хвотку вчора бачив. Принаймні три ходки за крадіжки та розбій, клептоманія, алкашизм, наркоманія, патологічна брехливість та нездатність розпоряджатися грошима, розбив щелепу родичам жінки, їй зламав руку, влаштовував п'яні дебоші в дтиячій кімнаті трц та зрештою кинув власну дитину. Він мій друг дитинства... Кракена український уряд вже випустив, ггггг.  Співчуваю йому та всім, кому довелося з ним стикатися.

Він не робить москалів кращими, ніж вони є. Але багатьох питаннях нам до їхньої "тупості" ще 40 років тяжкої праці докласти треба і то лише при умові, що "українські патріоти" (що би це не значило) почнуть цікавитися чимось ще, окрім "яка р0сня тупа, азазазаза".

Подякували: bebyk1

1 425

Re: Росіяни почали наступ

Тут матюкатись можна? :) Бісять...

1 426

Re: Росіяни почали наступ

Helen09 написав:

Тут матюкатись можна? :) Бісять...

Не можна.

1 427

Re: Росіяни почали наступ

Tarpan87 написав:

лише при умові, що "українські патріоти" (що би це не значило) почнуть цікавитися чимось ще, окрім "яка р0сня тупа, азазазаза".

От вам би й варто було спочатку дати означення терміну "українські патріоти", а потім щось про них казати.

1 428

Re: Росіяни почали наступ

bebyk написав:
Helen09 написав:

Тут матюкатись можна? :) Бісять...

Не можна.

та я шуткую))))

1 429

Re: Росіяни почали наступ

Helen09 написав:
bebyk написав:
Helen09 написав:

Тут матюкатись можна? :) Бісять...

Не можна.

та я шуткую))))

До речі, якщо хочете представитися, є осібна тема.

1 430

Re: Росіяни почали наступ

Tarpan87
Прокоментуйте знищення корабля з епічною назвою "Оленегорський горняк". Наче вже й не совєцкою зброєю знищений.

1 431

Re: Росіяни почали наступ

Я щиро радію успіхам ЗСУ, сподіваюсь що через пошкодження цей корабель не зможе брати участь у війні.

1 432

Re: Росіяни почали наступ

Він вже затонув, точніше його затопили самі орки в своєму ж доці під час буксирування.

1 433

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

Наче вже й не совєцкою зброєю знищений.

Щодо радянської зброї, то я тоді підкреслив її, бо в мене виник дисонанс між українськими антикомуністами, які вірять в свою надпрогресивність, та одночасну їхню нездатність налагодити промислове виробництво за технологіями рівня середини 20 століття. Щодо пошкодження "Оленегорського горняка", то мені цікаво чи пов'язане його пошкодження західною зброєю в новоросійському порту з виходом московії з зернової угоди?

Подякували: bebyk1

1 434

Re: Росіяни почали наступ

То ще при нагоді нагадайте, якою саме зброєю було знищено крейсер москва.

1 435

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

То ще при нагоді нагадайте, якою саме зброєю було знищено крейсер москва.

За офіційною версією чи на думку Тараса Чмута?

Подякували: kant121

1 436

Re: Росіяни почали наступ

P.Y. написав:
frz написав:

То ще при нагоді нагадайте, якою саме зброєю було знищено крейсер москва.

За офіційною версією чи на думку Тараса Чмута?

О, то існують різні версії, не знав, розкажіть.

1 437

Re: Росіяни почали наступ

не на часі
frz написав:
P.Y. написав:
frz написав:

То ще при нагоді нагадайте, якою саме зброєю було знищено крейсер москва.

За офіційною версією чи на думку Тараса Чмута?

О, то існують різні версії, не знав, розкажіть.

Нептуном же ж його скалічили, далі він сам.

Комплекс "Нептун" з крилатими ракетами для враження кораблів почали розробляти з 2014 року після фактичної втрати Україною свого флоту.

Вперше його показали широкій публіці у жовтні 2019 року.

Цей проєкт активно просував колишній секретар РНБО Олександр Турчинов, а також експрезидент Петро Порошенко.

Береговий ракетний комплекс призначений для знищення кораблів різних класів і берегових цілей.

...

... програмі "Нептуна" за президентства Зеленського приділяли недостатньо уваги.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-61108192

1 438

Re: Росіяни почали наступ

Є версія, що «Нептун» ще сирий і з задачею не впорався б, тому справжню роботу виконала західна зброя аналогічного призначення, яка на той час у нас вже була.

1 439

Re: Росіяни почали наступ

Крейсер "москва" велика рибка, тому є один критерій справжньості Нептуну - замовлення від інших країн.

1 440

Re: Росіяни почали наступ

не на часі
Tarpan87 написав:

Крейсер "москва" велика рибка, тому є один критерій справжньості Нептуну - замовлення від інших країн.

Так щоб його далі виробляти хоча б для себе, треба на це виділити державне фінансування, а не на асфальт.