1 561

Re: Росіяни почали наступ

Але найцікавіше, що в польські урядовці (принаймні 2011 року) та генералитет не НАТО-віруни. Міністр оборони Польщі опублікував розсекречені документи, датовані 2011 роком, з планом відступу польської армії за річку Віслу у разі вторгнення з боку Московії та здачу майже без бою 40% території й очікування після цього допомоги від НАТО.

Подякували: leofun011

1 562

Re: Росіяни почали наступ

Tarpan87 написав:

Але найцікавіше, що в польські урядовці (принаймні 2011 року) та генералитет не НАТО-віруни. Міністр оборони Польщі опублікував розсекречені документи, датовані 2011 роком, з планом відступу польської армії за річку Віслу у разі вторгнення з боку Московії та здачу майже без бою 40% території й очікування після цього допомоги від НАТО.

Ну так якраз НАТО-віруни. Весь план - сховатися під ковдру і чекати, доки не прийде НАТА і не прожене монстра.
У Німеччини, до речі, так само. Шольц минулого року десь обмовився, що у них приблизно такий план був, але не на 14, а на 10 днів. Тобто в те, що Польща зможе 14 днів тримати москву, німці не вірили.

Подякували: leofun01, Tarpan872

1 563

Re: Росіяни почали наступ

На правах чуток - українські спецпризначенці розпочали ліквідацію особливо заслужених діячів з "ваґнера", котрі нашкодили в Україні, а тепер шкодять (щодо декого з них вже в минулому часі - "шкодили") в Африці. Приклад Моссаду заразний.

1 564

Re: Росіяни почали наступ

Я не думаю, бо:
а) у нас і так вистачає тут кого ліквідовувати;
б) вистежувати особисто окремих командирів вагнера - купа мороки.
Швидше за все, якщо ми й маємо до того якийсь стосунок (а далеко не факт, що маємо) - то це ми навчили кількох місцевих операторів і майстрів з переобладнання дронів, а далі вони вже самі.

Подякували: flatliner1

1 565

Re: Росіяни почали наступ

Азербайджан подолал російських терористів за кілька днів. Зелені ... не можуть вже півтора роки пєрєстать стрєлять. Тільки крадуть-крадуть-крадуть. Жодних реформ. Бюджет на армію порізаний, бюджет на каральні органи роздутий. Вимальовується типова диктатура з містечково-князьковим попилом податків

1 566

Re: Росіяни почали наступ

ur_naz написав:

Азербайджан подолалв російських терористів за кілька днів.

Там була навіть не вірменська армія, а місцева, карабахська. А у вірменській я пару років тому у рекламному ролику на ютубі бачив дисковий телефон. Те, що московити дали вірменам пару іскандерів, особливо погоди не робить, тим більше, що Байрактари їх швидко знайшли і знешкодили. Ну і населення Азербайджану - 10 мільйонів, Вірменії - 2,8 мільйона, Карабаху - 150 тисяч. Від московитів там була пара баз, але їх евакуювали; лишилися тільки кількадесят символічних "миротворців".

1 567

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

На правах чуток - українські спецпризначенці розпочали ліквідацію особливо заслужених діячів з "ваґнера", котрі нашкодили в Україні, а тепер шкодять (щодо декого з них вже в минулому часі - "шкодили") в Африці. Приклад Моссаду заразний.

Десь та чутка і по CNN проскочила наче, але щось таки більше схоже на чутку, бо таки ж «у нас і тут» (Крим) «є кого»

1 568

Re: Росіяни почали наступ

Це пан ur_naz вчиться картинки в інтернеті поширювати.

Конкретно тут - ось цю:

https://i.ibb.co/p2Mn367/sudak.jpg

Подякували: FakiNyan1

1 569

Re: Росіяни почали наступ

На правах чуток - коли в Гостомель зайшли чеченці, то питали в помешканцях місцевих жителів "де ваш відік" (хто не застав - це "відеомагнітофон" для відтворення VHS касет).

1 570

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

На правах чуток - коли в Гостомель зайшли чеченці, то питали в помешканцях місцевих жителів "де ваш відік" (хто не застав - це "відеомагнітофон" для відтворення VHS касет).

Як не застав, в мене й зара он стоїть на боку... є декілька касет з домашнім відео. Ніяк не знайду час, щоб передивитися їх, чи є ще щось, що ми забули оцифрувати, та нарешті оцифрувати все і викинути на смітник оригінали ))))

А пару десятків років тому в мене ще й кінопроектор "Русь" був... плівки всі оцифровані й викинуті, а сам кінопроектор десь загнав якомусь колекціонеру за невелику вартість )

1 571

Re: Росіяни почали наступ

Під Києвом російська ракета поцілила у завод #Pepsi. У міноборони пишуть, що за цю ракети компанія сплатила податками у рф

Сьогодні вранці прилетіло на Київщину. У Міноборони пишуть:
"В результаті останнього ракетного удару російських терористів було зруйновано завод PepsiCo у Вишневому, Київська область.

Компанія PepsiCo внесена до списку спонсорів війни, оскільки вона досі працює в Росії. Вони заплатили за ракету, яка зруйнувала їхній завод, зі своїх податків у росії".

@wallstreetukr

1 572

Re: Росіяни почали наступ

Національна комісія зі стандартів державної мови дозволила написання назв Росії, РФ та Москви з маленької букви. З 15 вересня написання топонімів та інших пов'язаних з країною-агресоркою слів з малої літери не буде кваліфікуватися як помилка, повідомили у прес-службі Нацкомісії у середу, 20 вересня.

1 573

Re: Росіяни почали наступ

Як завжди, з запізненням. По-моєму, мода на «росію» з малої букви вже потихеньку починає відходити. Хоча рік тому було б саме вчасно (бо саме так здебільшого й писали).

1 574

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

На правах чуток - коли в Гостомель зайшли чеченці, то питали в помешканцях місцевих жителів "де ваш відік" (хто не застав - це "відеомагнітофон" для відтворення VHS касет).

Не те що українські діти, в яких головна розвага це смартфон з тіктоком. Це вершина людського розвитку, не те що тупі москалі!

Подякували: bebyk1

1 575

Re: Росіяни почали наступ

Статистика PISA 2018 в тому числі про "тупість" москалів

https://i0.wp.com/factsmaps.com/wp-content/uploads/2019/12/pisa-2018.png

Подякували: bebyk1

1 576

Re: Росіяни почали наступ

Чутки кажуть про демілітаризацію командуючого чф рф.

1 577

Re: Росіяни почали наступ

Tarpan87 написав:
Статистика PISA 2018 в тому числі про "тупість" москалів

https://i0.wp.com/factsmaps.com/wp-content/uploads/2019/12/pisa-2018.png

Оце  я дивлюсь, когось дурного турком, як у роки мого дитинства, вже не називають, але анекдоти про молдаван усе ще можна почути. Хоч би не стало синонімом до ботана.
У ХІХ ст. стереотипними дурниками в українських бувальщинах були цигани — зараз циган сприймають, скоріш, як якусь загрозливу мафію (що ставить їх приблизно на один рівень з нами-козаками чи євреями). Хоча яка тоді освіта була — п'яний дяк з різкою в церковно-приходській школі?

1 578

Re: Росіяни почали наступ

P.Y. написав:

Як завжди, з запізненням. По-моєму, мода на «росію» з малої букви вже потихеньку починає відходити. Хоча рік тому було б саме вчасно (бо саме так здебільшого й писали).

Можливо, в мені занадто багато магічності мислення, але мені ця мода від початку не подобалася.
Як на мене, вона піднімає слово "Росія" від власної назви чогось одиничного конкретного і загалом минущого до чогось на зразок явища природи, яке завжди буде (ураган, землетрус, ...).

1 579

Re: Росіяни почали наступ

З новин виглядає на те, що ЗСУ тепер здійснюють успішні атаки на ворожі цілі в Криму без потреби  додаткового прикриття нічною темрявою.

1 580 Востаннє редагувалося Tarpan87 (24.09.2023 13:11:59)

Re: Росіяни почали наступ

P.Y. написав:

Оце  я дивлюсь, когось дурного турком, як у роки мого дитинства, вже не називають, але анекдоти про молдаван усе ще можна почути. Хоч би не стало синонімом до ботана.
У ХІХ ст. стереотипними дурниками в українських бувальщинах були цигани — зараз циган сприймають, скоріш, як якусь загрозливу мафію (що ставить їх приблизно на один рівень з нами-козаками чи євреями). Хоча яка тоді освіта була — п'яний дяк з різкою в церковно-приходській школі?

Якщо ви шукаєте бардак в країні то його дуже легко знайти (c) frz.... (почитайте дискусію вище)