Тема: LibreOffice Presentation | Google Slides показувати 10 слів...

Як зробити так щоб в LibreOffice Presentation або Google Slides показувати 10 слів по кожному кліку.
За допомогою анімації я знайшов як показувати параграф один за одним. Але це не підходить. Мені потрібно саме показувати 10 слів по кліку.

приклад

клік -> I want to thank anyone for even taking the time

клік -> I want to thank anyone for even taking the time to come and see me on Patreon. A couple people

клік -> I want to thank anyone for even taking the time to come and see me on Patreon. A couple people have asked me to create ways to support the channel

клік -> I want to thank anyone for even taking the time to come and see me on Patreon. A couple people have asked me to create ways to support the channel and continuing to create more content.

навіщо

Це потрібно для онлайн презентації. Набагато цікавіше коли спікер поступово читає презентацію, чим показати зразу все і глядач прочитає наперед завершення слайду...

Якщо це не можна зробити засобами LibreOffice Presentation | Google Slides можливо є окремі програми для цього ?

Чи можливо є скрипти які так розкидають слайди, щоб самому не робити (тобто самому розкидати слайди не можна, тексту на 1000 слів, буде дуже довго)

зауваження: презентацію не потрібно читати

Якщо у вас виникло зауваження що презентація розповідається, а не читається... і що це не добре, багато тексту в презентації... то це інший формат презентації. Багато текст буде доречно.

2

Re: LibreOffice Presentation | Google Slides показувати 10 слів...

За допомогою анімації я знайшов як показувати параграф один за одним. Але це не підходить. Мені потрібно саме показувати 10 слів по кліку

А зробити параграф з 10 слів?

3

Re: LibreOffice Presentation | Google Slides показувати 10 слів...

Розділіть текст на об'єкти по 10 слів і налаштовуйте кожному анімацію.
Ну, або ж розберіть, що там у App Scirpt є. Я не певен, але гадаю, за його допомогою можна зробити купу додаткової анімації.