121

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Це спамери такі тепер упорні піши?

122 Востаннє редагувалося HetmanNet (26.04.2016 08:33:01)

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Vo_Vik написав:

Це спамери такі тепер упорні піши?

Може, хоча мало ймовірно бо немає контактів чи заохочення в приват писати.. до речі, не "упорні" а наполегливі.. а по друге, не ображай панянок.. сходи на масаж, хто знає може станеш наступним чоловіком.. чи побігай, біг тобі не зашкодить.. знаходь плюси навіть в кепській ситуації..

123

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

HetmanNet написав:
Vo_Vik написав:

Це спамери такі тепер упорні піши?

Може, хоча мало ймовірно бо немає контактів чи заохочення в приват писати.. до речі, не "упорні" а наполегливі.. а по друге, не ображай панянок.. сходи на масаж, хто знає може станеш наступним чоловіком.. чи побігай, біг тобі не зашкодить.. знаходь плюси навіть в кепській ситуації..

Дякую, але мені дружина і так масаж вищий клас робить) Вона проходила курси масажу Massage Club.
І спам там я побачив не в само рекламі, а в рекламі масажного крісла.

Подякували: ReAl1

124

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Коли є вільний час, дуже люблю щось почитати. Це мене завжди заспокоює, дає можливість побуваті в іншій реальності.

125

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Vo_Vik написав:

І спам там я побачив не в само рекламі, а в рекламі масажного крісла.

+1, і весь текст від першого слова співпадає (по формі, бо не завжди це масаж і крісло, може бути ремонт і шпалери) з тим, що щоденно десятками у блозі спам-фільтр затримує.

126

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Я зазвичай гуляю на вулиці.

Подякували: tim1

127

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

shmulya написав:

Я зазвичай гуляю на вулиці.

А хто ви?

128

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Vo_Vik написав:

Ага, точно. Мені меблі складати дуже помагає відволіктись від програмування.

я пробував меблі складати, щось дуже багато часу це займає і не виходить у мене нормально

bunyk написав:

А я останнім часом слухаю музику і обнімаю чарівних панянок. Якщо тут хто раптом теж з SoftServe - приєднуйтесь, а то там маленька група і не так цікаво як могло б бути, якби людей було більше.

то по 80 грн по середах на Федьковича десь? як на мене, задорого, якщо там навіть не танцюєш постійно у парі з дівчиною

129

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Прогулянки містом та біг то добре. Ми от в офісі граємо у теніс настільний, а також є бруса та перекладина :) Також у нас команда футзальна, граємо ми звісно не дуже але для загального розвитку то непогано думаю. Також мені дуже подобається волейбол, пару тренувань у неділю відвідую. Але це все за межами домашнього затишку..а от прийдеш з роботи..і чим зайнятись 2-3 години  ввечері дома, окрім як дивитись у монітор? Хто чим взагалі займається коли знаходиться вдома (в квартирі)?

130

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

rainboww1988 написав:

Прогулянки містом та біг то добре. Ми от в офісі граємо у теніс настільний, а також є бруса та перекладина :) Також у нас команда футзальна, граємо ми звісно не дуже але для загального розвитку то непогано думаю. Також мені дуже подобається волейбол, пару тренувань у неділю відвідую. Але це все за межами домашнього затишку..а от прийдеш з роботи..і чим зайнятись 2-3 години  ввечері дома, окрім як дивитись у монітор? Хто чим взагалі займається коли знаходиться вдома (в квартирі)?

А ще страйкболісти є?

131

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Vo_Vik написав:
rainboww1988 написав:

Прогулянки містом та біг то добре. Ми от в офісі граємо у теніс настільний, а також є бруса та перекладина :) Також у нас команда футзальна, граємо ми звісно не дуже але для загального розвитку то непогано думаю. Також мені дуже подобається волейбол, пару тренувань у неділю відвідую. Але це все за межами домашнього затишку..а от прийдеш з роботи..і чим зайнятись 2-3 години  ввечері дома, окрім як дивитись у монітор? Хто чим взагалі займається коли знаходиться вдома (в квартирі)?

А ще страйкболісти є?

хмм..здається що є..але я точно не знаю :)

132

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

O_o!? А хіба вільний від компютера час буває))

Подякували: FakiNyan, flatliner, Betterthanyou3

133

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Patron написав:

Я відвертаюся від монітора в сторону і випиваю стаканчик водки. Одразу легше стає працювати і настрій піднімається.

Доречі досить цікавий метод,а от у мене і робота і відпочинок за компютером проходить, люблю почитати новини про футбольне життя у світі на (посилання видалено) але ще бліше люблю дивитись трансляцію або і на стадіон сходити і повболівати за улюблену команду із стаканчиком свіжого пивця ммм.

134

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Прихований текст
Ravina написав:
Patron написав:

Я відвертаюся від монітора в сторону і випиваю стаканчик водки. Одразу легше стає працювати і настрій піднімається.

Доречі досить цікавий метод,а от у мене і робота і відпочинок за компютером проходить, люблю почитати новини про футбольне життя у світі на  (посилання видалено)  але ще бліше люблю дивитись трансляцію або і на стадіон сходити і повболівати за улюблену команду із стаканчиком свіжого пивця ммм.

проблювався

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\2

135

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

а я от приблизно от так. Тільки палити вже кинув бо борода згоріла
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/10170900_745792632139783_3943747399338359246_n.jpg?oh=1ab441075d326d8bf0bc23d70613aa97&oe=58FECCBF
ну й трошки скайдайвінгом займаюсь.
Правда с початку війни трошки не до того стало.

136

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Пропоную бан.

137

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Велосипед, туристичні походи, лижі, ковзани, рафтинг, мандри, автостоп. Хоча зазвичай вільний час провожу в генделику з друзями

Подякували: 0xDADA11C71

138

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Я навпаки вільний час провожу за комп'ютером.
Граю в кс. Люблю подивитися кіберспортивні турніри по кс.
А так щоб без комп'ютера то люблю пограти шахмати (якщо є з ким).

139 Востаннє редагувалося /KIT\ (08.07.2021 13:39:55)

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Eff1c написав:

Я навпаки вільний час провожу за комп'ютером.
Граю в кс. Люблю подивитися кіберспортивні турніри по кс.
А так щоб без комп'ютера то люблю пограти шахмати (якщо є з ким).

CS 1.6 чи GO?

140

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

/KIT\ написав:
Eff1c написав:

Я навпаки вільний час провожу за комп'ютером.
Граю в кс. Люблю подивитися кіберспортивні турніри по кс.
А так щоб без комп'ютера то люблю пограти шахмати (якщо є з ким).

CS 1.6 чи GO?

В мене є го, але комп не тяне. В друзів часом, або в форс арені його граю, а так то сорс (графіка краща ніж 1.6). Десь в найближчі 2 місяці маю купити нового компа, то буду постійно в го грати. Якщо хоч - добавляйся в друзі потім покатаєм разом. Нік в стім такий як і тут - Eff1c.