81

Re: Набір модераторів

FakiNyan написав:
bebyk написав:

Пропоную себе в модератори розділу *nix.

Там указаний один Replace, тож либонь заміна знадобилася б.

Чому я це хочу і чому я годжуся?

  • користувач GNU/Linux зі стажем,

  • мінімаліст і терміналолюбитель

  • встановив Gentoo (і не один раз)

  • не соромлюся ділитися shell/bash скриптами, якими б вони не були

  • пишу статті про Unix-подібні системи (публікую на форумі, на блозі, в групі ФБ Лінукс українською мовою)

  • користуюся RSS, підписаний на розділ, відслідковую всі нові теми

  • робив і роблю невеликий піар форуму; власне маю декаду досвіду в професійному цифровому маркетингу

  • маю досвід створення, розвитку, модерування онлайн-спільнот; найактивніша: Фентезі UA

А ще:

Прихований текст

Успішно вступив на курс SoftServe'a по DevOps'у (стартує саме сьогодні), тож сподіваюся, невдовзі матиму і професійний технічний досвід з *nix.

я думав, ви письменником хотіли стати....

Я ним і став. Писати вмію, маю друковані публікації. Мені через це заборонено цікавитися іншим?  :D

82

Re: Набір модераторів

Пропоную себе в модератори розділу *nix.

Хіба ти знаєш, що таке бути модератором? Тут і так модераторів більше, ніж потрібно, і свої функції вони не виконують. Навпаки залюбки порушують правила

83 Востаннє редагувалося bebyk (20.07.2020 18:13:54)

Re: Набір модераторів

ur_naz написав:

Пропоную себе в модератори розділу *nix.

Хіба ти знаєш, що таке бути модератором?

bebyk написав:

маю досвід створення, розвитку, модерування онлайн-спільнот; найактивніша: Фентезі UA

Та й до цього модерував активні спільноти. Точно активніші за розділ *nix нашого форуму.

84

Re: Набір модераторів

найактивніша: Фентезі UA

хіба це активна спільнота? Які на твою думку функції модератора?

85

Re: Набір модераторів

ur_naz написав:
найактивніша: Фентезі UA

хіба це активна спільнота? Які на твою думку функції модератора?

Здається, активніша за наш форум)) Принаймні за розділ *nix.

86 Востаннє редагувалося Droid 77 (20.07.2020 19:49:02)

Re: Набір модераторів

От Ви Панове тут сперечаєтесь, а хоть хтось розуміє що бути модератором це певна відповідальність?
Ще навіть більша відповідальність ніж бути адміністратором форуму. Хоч і правила форуму дуже прості і майже не відрізняються від інших подібних ресурсів.
А саме:
Образив Адміністратора - розстріл, з попереднім спаленням на вогнищі, без права на апеляцію;
Образив Модератора - два рази розстріл, можлива апеляція;
Образив співрозмовника - рішення приймає модератор, скаржитись на модератора заборонено :)) - розстріл :)
Порушувати мовні правила - БАН по життєвий за порушення, граматичні та орфографічні помилки не враховуються.

Так це все собі уявляю :)

87

Re: Набір модераторів

таких травоїдних тут і так є

88

Re: Набір модераторів

ur_naz написав:

таких травоїдних тут і так є

Так дякуйте шо саме такi і є, будь я тут модером, забанив би вас ще в січні.

89 Востаннє редагувалося ur_naz (20.07.2020 22:42:43)

Re: Набір модераторів

Прихований текст

не багато на себе береш, русачок?

90

Re: Набір модераторів

Прихований текст

в самий раз, стукачок

91

Re: Набір модераторів

Хочу підтримати пана bebyka, оскільки він грамотний на письмі, тямить в nix і часом викладає цікавинки(як наприклад про клавіші в vim, чи тема про doas), на цьому форумі не був помічений в використанні московського наріччя. І головне має бажання.

Подякували: bebyk1

92

Re: Набір модераторів

Чекаю вже, коли всі користувачі форуму стануть модераторами та сратимуться між собою, хто ж з них найбільший кукаріот

Подякували: leofun01, fed_lviv, karmeljuk3

93

Re: Набір модераторів

та, модераторів справді забагато, тре поперезначати їх, бо деякі зловживали владою, а деякі взагалі, ретранслюють рос. пропаганду

94

Re: Набір модераторів

wander написав:

кукаріот

Прихований текст

Лурк*їб детектед.

95

Re: Набір модераторів

Не знаю, що це і до чого це.. В любому випадку, перепрошую, що зачепив ваші почуття

96 Востаннє редагувалося leofun01 (21.07.2020 10:09:09)

Re: Набір модераторів

А хіба bebyk і wander не були модераторами до тепер ?

bebyk написав:

Пропоную себе в модератори розділу *nix.

Підтримую.
Чекаю на реакцію ще хоча б одного модератора ...

97

Re: Набір модераторів

leofun01 написав:

А хіба bebyk і wander не були модераторами до тепер ?

Я був модератором? *SCRATCH*

Прихований текст

Мені просто цікаво для чого ведеться цей набір в модератори? Хіба без цього не можна продовжувати постити та робити корисні речі? Бо це виглядає вже ніби якийсь блат, тут на цілий форум вистачило б 1,5 людини, а на ділі тут половина людей модератори.
Я б краще зайнявся якимсь розвитком форуму, а потім вже набирав модераторів з потреби, проте це просто думки в голос.

Подякували: fed_lviv, FakiNyan, leofun01, ostap34PHP, karmeljuk5

98

Re: Набір модераторів

wander написав:

Мені просто цікаво для чого ведеться цей набір в модератори? Хіба без цього не можна продовжувати постити та робити корисні речі? Бо це виглядає вже ніби якийсь блат, тут на цілий форум вистачило б 1,5 людини, а на ділі тут половина людей модератори.

+++

99

Re: Набір модераторів

Ми просто каста привілейованих, змиріться та прийміть.

100

Re: Набір модераторів

Просто колись модерку давали всім підряд, без жодних перевірок. Певно, якби віталька забіг, посидів кілька тижнів без вибриків, то і йому б дали її.. Хоча, можливо він і вже серед модерів, просто приховується.