41

Re: вибір Ubuntu

що порадите для слабеньких ПК? в інеті рекомендують або Mint, або Lubuntu

42

Re: вибір Ubuntu

Mint - не для слабеньких.
А взагалі слабенькі різні бувають. Pentium D/2ГГц/1Гб зараз вже слабенький, але на фоні Celeron/1.7ГГц/256МБ він досить таки непоганий.

43 Востаннє редагувалося jerk1989 (20.08.2014 20:20:29)

Re: вибір Ubuntu

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 4200 ~2,2Ghz/RAM-2Гб

44 Востаннє редагувалося Joker (20.08.2014 20:59:42)

Re: вибір Ubuntu

Celeron/1.7ГГц/256МБ він досить таки непоганий.

пфф, згадайте про той що я полагодив.

Подякували: koala1

45

Re: вибір Ubuntu

xfce

46

Re: вибір Ubuntu

І це ви звете "слабеньким"? Ставте хоч Mint, хоч Ubuntu, хоч що.

47

Re: вибір Ubuntu

Капець, дуал коре вже слабенькі.
У мене 12.04 на якісь AMDці 1.8ГГц 2004 року випуску бігає.
а на іншій машині яку за сто долярів купив взагалі 14.04 літає.

48

Re: вибір Ubuntu

ну, з такими параметрами стандартна щойно встановлена Ubuntu 14.04 добре висне

49

Re: вибір Ubuntu

а це і є основна проблема лінукс дістрів, вони уже на старих компах погано працють, або взагалі не запускаються, є такі випадки, що сам фанат лінукса писав, що ставив FreeBSD, і він не задоволений тим що новий його дистрибутив навіть не установлюється. Далі проблему зустрічав, що з 128 Мб оперативної памяті, випали майже всі деймони.

так що лінукс і старенький комп це несумісні речі, live cd, puppyrus,smalllinux не рахуються, від них толку, да і на ядрі вони ще 2.6

50 Востаннє редагувалося koala (21.08.2014 06:56:10)

Re: вибір Ubuntu

reverse2500 написав:

а це і є основна проблема лінукс дістрів, вони уже на старих компах погано працють, або взагалі не запускаються, є такі випадки, що сам фанат лінукса писав, що ставив FreeBSD, і він не задоволений тим що новий його дистрибутив навіть не установлюється. Далі проблему зустрічав, що з 128 Мб оперативної памяті, випали майже всі деймони.

так що лінукс і старенький комп це несумісні речі, live cd, puppyrus,smalllinux не рахуються, від них толку, да і на ядрі вони ще 2.6

Я просто фігєю, уважаєма редакція.

"Основна проблема лінукс дістрів" - це вже шедевр. Дистрибутиви робляться під різні цілі. Є дистрибутиви, орієнтовані під графічні заманухи, є орієнтовані під сервери, є під старі компи і ще 100500 різних призначень. Якщо ви знайшли "основну проблему лінукс дістрів", відмінну від наявності там ядра Linux - то ви тупий; а якщо вважаєте наявність Linux-а проблемою - фанатик.
Від FreeBSD стільки ж користі на десктопі, як і від Puppy, SliTaz і т.д.
Перелік "live cd, puppyrus,smalllinux" - теж непогано. Поставити в однорідні члени неоднорідні явища - порушення мови і розглядається як ознака психічного розладу. Чи ви дійсно не знаєте, що PuppyRus - конкретний дистрибутив, а LiveCD - категорія дистрибутивів (не тільки Linux), здатних завантажувати робочу систему з CD? Ніби Вікіпедію ніхто не забороняв.
Ну і в якості аргументації "на ядрі вони ще 2.6" - то, по-перше, перехід на гілку 3.x пов'язаний не зі змінами в ядрі, а в зміні системи нумерації; а по-друге, якщо вам не подобаються дистрибутиви Linux з ядрами не на 3.x, то назвіть мені дистрибутиви Windows, FreeBSD, Solaris і т.д. з ядрами на 3.x, які вам подобаються, тоді поговоримо.

51

Re: вибір Ubuntu

да, тупі в фейсбуці, бо стек лінукса хочуть зрівняти  до рівня FreeBSD, і в Intel теж тупі, бо ще давно на конференціях питали в лінукса, що будемо робити, бо код ядра "пухне" і втрачається продуктивність, да всі дурні, дурні в IBM бо там пишуть, що віруси під лінукс є і будуть, що це не така вже й безпечна ОС, да всі дурні, бо проблеми бачу не один я.

Від FreeBSD стільки ж користі на десктопі, як і від Puppy, SliTaz і т.д.

в FreeBSD хоть з портів чи бінарніків можна поставити додатково ПЗ, вибір є Порти по групам і в списку 24330, в тих зборках live-cd там максимум до сотні і то таке ПЗ легке, що на мало що годиться, знаю по собі. Так включити і покалцати з чим зібрали по замовчцванням, на флешці використувувати те ж не айс, флешка довго не поробить, свап убьє через деякий час
PuppyRus це русифікація і філософія взята з Puppy, там зборки роблять всі кому не лінь, саме тому там в закачках і doggi, buldog Puppy ... Є і зборка яка привязана з репозиторієм убунту, легкість після цього не настає, сам знаю як там ставити два аддона і уже 2.5 гіга занято на флешці, а далі буде ще більше. Це те що перевірено на собі і власній шкурі, про Puppy знаю, бо там був тестером.
Перехід на третю версію це стрибок, що інтузіасти, сказали що будуть портувати старі драйвера з гілки 2.6, до 3.х, красношапка яка робить щоб драйвера і модулі з гілки 3.х працювали в їх 2.6. Треба портувати, чи дописувати модулі бо make install clean не  допоможе

дистрибутиви Windows, FreeBSD, Solaris і т.д. з ядрами на 3.x

:D  :D
Windows на ядрі 3.х  :D
Windows подобається, проблеми є, але вони з тих що були і стосуються ОС то вирішуються, ну коли вже вірусня і так дальше, то да тільки переустановка
з BSD, FreeBSD, NetBSD (за його портованість на різні архітектурі, в данний момент брат думає що я крім ARM нічого не виберу, ну нічого я вибрав вже іншу архітектуру ), знайомому сподобався DragonFlyBSD
HaikiOS, ОС, цікава ідея і розвиток, але є але, моло девелоперів, проект повільно розвивається.
а про лінукс дистрибутиви довго писати

52

Re: вибір Ubuntu

ну, з такими параметрами стандартна щойно встановлена Ubuntu 14.04 добре висне

юзайте не unity на убунті а gnome-session-fallback
у мене на нетбуці атом 1.6  2гб ОЗП  працює все ок.
Ефектів немає але цілком хороша штука)

53

Re: вибір Ubuntu

не пройшло і дня як Линус Торвальдс ждёт от Linux появления нормального десктопа
особливо порадували слова

Мне по-прежнему нужен десктоп. была затронута тема раздувания ядра, которое становится с годами всё больше и больше. обсуждались проблемы с тестированием драйверов

хоч і сам   ідол ядра заявляє що

Развитие десктоп-окружений не проблема ядра

як раз ядра, чого варто лиш взяти, що одна програма зібрана під одну версію ядра і з обновленням вона уже не працює, скільки компів треба щоб протестувати всі ядра і скільки ОС на ядрі лінукс потрібно тримати в далбуті, що б тестувати все. От і вся проблема, він цю кашу заварив, а тепер не знає як її їсти

54

Re: вибір Ubuntu

Для тупих: Лінус не проти ані Windows, ані MacOS, ані FreeBSD - але він ніде не бачить нормального десктопа. От халепа. Але, звісно, з цього можна зробити висновок, що саме Linux - гівно... якщо окуляри не протерти.

Прихований текст

http://i37.tinypic.com/28r34w3.jpg

Подякували: Felis silvestris catus1

55

Re: вибір Ubuntu

ага, а хто сказав ?

Я завляю, що розробники Mach ( і без сумніву, FreeBSD ) - некометентні ідіоти
Мене звати Лінус і я ваш бог

тако ж варто згадати і про макак з OpenBSD  :D  :D
Лінус не проти  :D

56

Re: вибір Ubuntu

О, то я маю справу з людиною, яка вже знає, що таке "FreeBSD" і ще не знає, що таке "сарказм"...

57 Востаннє редагувалося reverse2500 (21.08.2014 15:28:17)

Re: вибір Ubuntu

я знаю тако ж що таке linux, та як він готовий уже давно до десктопа   :D
особливо з слів недавніх Торвальдса Мне по-прежнему нужен десктоп, він хоче кращого, але більше за ядро зробити не може.
Також про лінукс і десктоп знають уже в Мюнхені які переходят вже хз скільки на лінукс і створюють незалежну групу Администрация Мюнхена создаст рабочую группу для анализа проблем в результате миграции на Linux
сарказм це в нашомо випадку говорити, чого Торвальд не проти, хоча нічого хорошого він не говрить про інші ОС, всі цікаво, що в його макбуці в даулбуті  :D

58 Востаннє редагувалося tim (21.08.2014 15:49:38)

Re: вибір Ubuntu

reverse2500 написав:

Також про лінукс і десктоп знають уже в Мюнхені які переходят вже хз скільки на лінукс і створюють незалежну групу

перевели, а не переводять :)

Напомним, что миграция на Linux была завершена в мае прошлого года и позволила сэкономить городу более 10 млн евро. Всего на Linux переведено примерно 14800 рабочих станций при изначальном плане в 12 тысяч компьютеров. На Windows оставлено примерно 700 ПК, которые по тем или иным причинам не могут быть переведены на Linux (большинство специфичных Windows-приложений были заменены на web-ориентированные службы или многоплатформенные приложения на языке Java). В качестве Linux-дистрибутива использован LiMux, адаптированный для использования в муниципальных учреждениях вариант Ubuntu Linux.

http://www.opennet.ru/opennews/art.shtml?num=40402
Скільки ПК в КМДА, інших держустановах України?
в Мюнхені 1 472 374 населення
Перехід з Win на Linux в ЄС - політичне питання, пов'язане з витоками інформації та безпекою. Гроші - приємний бонус.

59 Востаннє редагувалося reverse2500 (21.08.2014 16:01:19)

Re: вибір Ubuntu

перевести перевели, але як були проблеми так і залишились, на основі цього створють групу незалежних експертів, що вони скажут, лінукс чи віндовс краще і що робити дальше

Об обратной миграции с Linux на Windows речи пока нет, но если экспертная группа укажет на целесообразность такого шага и докажет снижение эффективности работы после перехода на Linux, не исключается начало процесса по возвращению на Windows отдельных категорий пользователей.

скільки ПК КМДА чи приват банку не рахував.

60

Re: вибір Ubuntu

Крім Мюнхена немає нормальних фейлів, що його запихають куди треба і куди ні?