21

Re: Інтернет магазин

@Faraon

Амбіцій вам не позичати. Але зрозумійте, нарешті, що ви намагаєтеся взятися за справу, яка на порядок складніша, ніж створення сайтику-шопу на якій-небудь джумлі. Вам доведеться водночас бути за менеджера (лінь - вона буває підступна), організатора поставок товару (на ровері возитимете?), бухгалтера (спробуйте бодай на копійку помилитися), веб-розробника (треба ж конкуренцію робити) і т.д. У теорії поєднати це в одній людині - реально, але тоді ви можете поставити хрест на навчанні, оскільки часу і сил хоча б на шоп має вистачати: у вас же немає, наприклад, економічної освіти (а більшість питань - саме економічні), тому доведеться ще й розбиратися з фінансовими питаннями... Подумайте над цим.

З.І: довести, що ви займаєтеся тим чи іншим видом підприємництва, нескладно для тих, кому це буде потрібно. Ви все одно платитимете податки - або у бюджет, або у кишеню. Революція не призвела до викорінення корумпованості, враховуйте.

22 Востаннє редагувалося Faraon (12.04.2014 12:03:55)

Re: Інтернет магазин

Але зрозумійте, нарешті, що ви намагаєтеся взятися за справу, яка на порядок складніша, ніж створення сайтику-шопу на якій-небудь джумлі. Вам доведеться водночас бути за менеджера (лінь - вона буває підступна)

Немає питань, якщо треба то буду! )

організатора поставок товару (на ровері возитимете?)

Буду робити так само як і на аукро. Відправляти зразу з Китаю покупцю.

бухгалтера (спробуйте бодай на копійку помилитися),

Це теж не складно. В цьому плані в мене все вже розписано.

веб-розробника (треба ж конкуренцію робити)

Конкуренція мені не важлива, я не збираюся набирати як вже писав вище тисячі покупців. Кілька десятків цілком хватає.

Але зізнаюся ви мене вже трішки "збили" з шляху створення інтернет магазину!!! Ні, ви мені не відбили бажання його створити,  просто проявився невеличкий страх  отримати штраф самі знаєте від кого)))

Навіть не знаю що мені робити...

23

Re: Інтернет магазин

Все ж я вирішив створити інтернет магазин! Але візьмуся до цієї справи з терпінням. За кілька місяців мені виповнеться 18 років і тоді я зразу подам заявку на реєстрацію підприємницької діяльності. Сплачувати ЄСВ мені не доведеться це вже великий плюс, тільки доведеться платити податок в розмірі близько 20% від обороту товару. А до того часу я буду наповняти свій інтернет магазин різним товаром і створювати конкуренцію низькими цінами на товар. ))) Всім велике спасибі за допомогу. Особливо Bartash за його знання в цій сфері.

24

Re: Інтернет магазин

Faraon - коли вже похизуєшся своїм магазином?

25

Re: Інтернет магазин

Самому цікаво.

26

Re: Інтернет магазин

Я ось робив на PHP + кодігнайтер + корзина на аджаксі та все це в дефолтному стилі бутстрапу , вийшло поп перше симпатичненько + мені було достатньо , розподілу по категоріях , і топ популярності .