181

Re: Приємно відпочиваю - про все

Анатолій написав:

Моя дівчина хотіла котика, а я не хотів. Тому ми пішли на компроміс і завели котика.

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/girl_cat.jpg

Де ж тут компроміс? Або Ви чогось не договорюєте, наприклад, що крім котика завели ще R1.

182

Re: Приємно відпочиваю - про все

Chemist-i написав:
Анатолій написав:

Моя дівчина хотіла котика, а я не хотів. Тому ми пішли на компроміс і завели котика.

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/girl_cat.jpg

Де ж тут компроміс? Або Ви чогось не договорюєте, наприклад, що крім котика завели ще R1.

то він типу жаліється, що його дівчина домінує над ним

183

Re: Приємно відпочиваю - про все

FakiNyan написав:

от бачте, які вони невдячні, мама або бабуся їх кормлять, а вони до вас тертись лізуть

я не казала, що вони лише до мене лізуть - я казала, що просто частіше. коти люблять осіб помолодше, знаєте :D
тим паче, вони в мене ловлять мишей, крис, птичок, козявок всяких - літом ми не дуже їх підкормлюємо, хіба що старій беззубій кішці варимо супчик, ну і взимку треба слідкувати їм їсти давати
а взагалі я кошатниця і котів в мене перебуло багато, тому я знаю, що коти як люди - вони всі різні

184

Re: Приємно відпочиваю - про все

Cyan написав:
FakiNyan написав:

от бачте, які вони невдячні, мама або бабуся їх кормлять, а вони до вас тертись лізуть

я не казала, що вони лише до мене лізуть - я казала, що просто частіше. коти люблять осіб помолодше, знаєте :D
тим паче, вони в мене ловлять мишей, крис, птичок, козявок всяких - літом ми не дуже їх підкормлюємо, хіба що старій беззубій кішці варимо супчик, ну і взимку треба слідкувати їм їсти давати
а взагалі я кошатниця і котів в мене перебуло багато, тому я знаю, що коти як люди - вони всі різні

ви в селі якомусь живете, чи що?

185

Re: Приємно відпочиваю - про все

бабуся в селі

186

Re: Приємно відпочиваю - про все

Cyan написав:

бабуся в селі

а

187

Re: Приємно відпочиваю - про все

Анатолій написав:

Народ, а підкажіть хто знає ще толковий англомовний форум програмістів, думаю поєднати корисне з корисним :)

Blast написав:

вам на стаковерфлов. Це краще ніж форум.

Це не зовсім те що я хочу, http://stackoverflow.com/ питання та відповіді, а мені ще й поспілкуватись

188 Востаннє редагувалося Анатолій (08.09.2014 08:42:44)

Re: Приємно відпочиваю - про все

Дещо "підвіс" :( , щось великий об'єм необхідних знань; враховуючи від знань англійського і до виконання "толкового" сайту.
Скиньте скрипт оптимального вирішення напрямку розвитку :)
Потрібно оптимізувати шлях розвитку


http://не-дійсний-домен/ForumReplace/think.jpg

189

Re: Приємно відпочиваю - про все

Не так багато часу й пройшло для визначення напрямку веб-шляху.
Особиста мотивація. Вивчати всі напрямки програмування (дизайн, оптимізація, html,etc..) займає багато часу, основні моменти даних напрямків переглянув з необхідності зможу проаналізувати чи розібратись, але конкретно і посилено вирішив зупинитись на MySql, ну і php в зав'язці+ English. Об'єм необхідних знань менший, відповідно хочеться вірити до веб-професійності дійду швидше :)

Вирішив вивчати базу даних MySql

Хто підкаже шляхи навчання та корисні поради буду вдячний. Що ж навчання новий шлях, йоли...

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/letsstart.jpg

190

Re: Приємно відпочиваю - про все

Читатйте про реляційну побудову.

191 Востаннє редагувалося Анатолій (17.09.2014 16:28:35)

Re: Приємно відпочиваю - про все

Blast написав:

Читайте про реляційну побудову.

Дякую, тут потрібно буде читати все, всі ресурси, англомовні, російськомовні, не знаю чи наші є, книги, переглянути ютуб...
часу піде досить, сподіваюсь за півроку трохи розібратись

192

Re: Приємно відпочиваю - про все

Анатолій написав:
Blast написав:

Читайте про реляційну побудову.

Дякую, тут потрібно буде читати все, всі ресурси, англомовні, російськомовні, не знаю чи наші є, книги, переглянути ютуб...
часу піде досить, сподіваюсь за півроку трохи розібратись

пару тижнів вистачить

193

Re: Приємно відпочиваю - про все

Читаю на вашому сайті -

Як зафіксувати шар (тільки не той що літає :) )?

Ви білоруський лазутчик, бо українською буде повітряна куля, а білоруською - паветраны шар
https://www.youtube.com/watch?v=90zS6DQ49FY

194

Re: Приємно відпочиваю - про все

Щось дуже дуже дуже давно не був у своїй гілці, напевно трохи образився що гілку потіскали не туди, та ладно вибачаю ....  я ж добрий та пухнастий а спілкуватись час від часу все рівно хочеться

павуків з кімнати прожену і ласкаво прошу на чашечку віртуальної кави чи..... наприклад чогось екзотичного

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/reload_01.jpg

таки була не була запрошую на пацанячий напій

Ayahuasca. На мові кечуа назва цього напою перекладається, як «ліана духів» або «ліана мертвих». Слава його в тому, що він викликає галюцинації. Напій роблять корінні жителі Амазонки з баштанної ліани, яка так і зветься - лоза духів. Індіанці вважають, що з допомогою айяуаски можна на нетривалий час зв'язати незримо світи мертвих і живих. І дивуватися тут особливо нічому - напій володіє потужним психоактивних ефектом, що разом з віруваннями в існування загробного життя і духів і направить галюцинації в потрібне русло. У підсумку люди реально можуть побачити своїх померлих предків. Готують це чарівне в прямому і переносному сенсі слова напій так. Спершу 12 годин варять обрізання лози духів і купу листя інших рослин, які виступають в ролі прянощів. Кажуть, що ayahuasca впливає на організм ще і досить цікавий ефект - моментальне очищення від мешкають всередині паразитів.

195

Re: Приємно відпочиваю - про все

Тема для повільної бесіди "шкідливість спиртного напою" тому, що якщо підходити з іншої сторони, то спирт навпаки перекриває "чакри" для з'єднання з своїм саме духовним початком тобто втрачається теж саме відчуття інтуіції.

196

Re: Приємно відпочиваю - про все

А можна такого пійла в нас десь купити?
Одного разу з товаришем досліджували психотропну дію абсенту - так собі дія, але настрій хороший був

197

Re: Приємно відпочиваю - про все

Анатолій написав:

Тема для повільної бесіди "шкідливість спиртного напою" тому, що якщо підходити з іншої сторони, то спирт навпаки перекриває "чакри" для з'єднання з своїм саме духовним початком тобто втрачається теж саме відчуття інтуіції.

Людський організом щодня виробляє спирт самостійно в об’ємі, що приблизно дорівнює двом бутилкам пива. Потім це спирт використовується мозгом для стирання не суттєвої інформації, що зберігає мозок від переповнення. Так що якраз спирт відкриває всі потрібні чакри. Проблема, що чакри можуть відкритись настільки, що можна улететь назавжди. Інша основна проблема, це те що коли організм одержує спирт кожен день із зовні, то перестає виробляти сам, відповідно виникає залежність.

198

Re: Приємно відпочиваю - про все

Vo_Vik написав:
Анатолій написав:

Тема для повільної бесіди "шкідливість спиртного напою" тому, що якщо підходити з іншої сторони, то спирт навпаки перекриває "чакри" для з'єднання з своїм саме духовним початком тобто втрачається теж саме відчуття інтуіції.

Людський організом щодня виробляє спирт самостійно в об’ємі, що приблизно дорівнює двом бутилкам пива. Потім це спирт використовується мозгом для стирання не суттєвої інформації, що зберігає мозок від переповнення. Так що якраз спирт відкриває всі потрібні чакри. Проблема, що чакри можуть відкритись настільки, що можна улететь назавжди. Інша основна проблема, це те що коли організм одержує спирт кожен день із зовні, то перестає виробляти сам, відповідно виникає залежність.

А у вас є якийсь пруф, бо дуже вже чудернацько звучить.

199 Востаннє редагувалося VTrim (18.03.2015 19:19:58)

Re: Приємно відпочиваю - про все

А,то ось чому коли багато випєш,нічого не памятаєш.
Це надлишок спирту все стирає :D

200

Re: Приємно відпочиваю - про все

між іншим не вживав алкоголь років зо два, так просто захотів перевірити відчуття, => відчуття "правильності"; наразі напевно здався, можливо через те, що це ніби стиль сучасності; час від часу можу собі дозволити помірно випити для настрою хіба що, для релаксу можливо, з друзями;

а так власне бачення було б чудово слухати власні чакри скажімо в тихому місці на зразок цього
http://не-дійсний-домен/ForumReplace/house_01.jpg