201

Re: Приємно відпочиваю - про все

Доброго ранку країно , музику в студію

https://youtu.be/vzF9hCJlhlE

202

Re: Приємно відпочиваю - про все

quez написав:
Vo_Vik написав:
Анатолій написав:

Тема для повільної бесіди "шкідливість спиртного напою" тому, що якщо підходити з іншої сторони, то спирт навпаки перекриває "чакри" для з'єднання з своїм саме духовним початком тобто втрачається теж саме відчуття інтуіції.

Людський організом щодня виробляє спирт самостійно в об’ємі, що приблизно дорівнює двом бутилкам пива. Потім це спирт використовується мозгом для стирання не суттєвої інформації, що зберігає мозок від переповнення. Так що якраз спирт відкриває всі потрібні чакри. Проблема, що чакри можуть відкритись настільки, що можна улететь назавжди. Інша основна проблема, це те що коли організм одержує спирт кожен день із зовні, то перестає виробляти сам, відповідно виникає залежність.

А у вас є якийсь пруф, бо дуже вже чудернацько звучить.

endogenous alcohol

203

Re: Приємно відпочиваю - про все

Гуглиться разом з auto-brewery syndrome, що ніяк не є нормою.

204

Re: Приємно відпочиваю - про все

Забули написати ще, що мозок купу опіатів виробляє =)

205

Re: Приємно відпочиваю - про все

Хай Україна,
+ 1 до добробуту

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/smile_01.jpg

206

Re: Приємно відпочиваю - про все

Якщо я потрапив до ями і перестав копати, то я ніколи з неї не виберусь.

207

Re: Приємно відпочиваю - про все

Анатолій написав:

Хай Україна,
+ 1 до добробуту

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/smile_01.jpg

Анатолій, Ви малювали?

208 Востаннє редагувалося Анатолій (20.03.2015 12:06:17)

Re: Приємно відпочиваю - про все

quez написав:

Якщо я потрапив до ями і перестав копати, то я ніколи з неї не виберусь.

Я так думаю ти ж зрозумів тут дещо глибший філософський зміст!
Тут потрібно читати між рядків, що саме конктретно мається на увазі :)

Прихований текст

Неприємності трапляються у того (в ямі), хто сам робить неприємності іншим :) (копає).
Неприємності в житті зникають (вибрався з ями), коли ти стаєш людяніший (перестав копати) :)



Chemist-i написав:

Анатолій, Ви малювали?

Ні, міг би легко, але я взяв з нету, замінив російський вислів на український

209

Re: Приємно відпочиваю - про все

Анатолій написав:

Тут потрібно читати між рядків, що саме конктретно мається на увазі :)

Прихований текст

Неприємності трапляються у того (в ямі), хто сам робить неприємності іншим :) (копає).
Неприємності в житті зникають (вибрався з ями), коли ти стаєш людяніший (перестав копати) :)

переставши робити дурню можна уникнути неприємностей в майбутньому (точніше, зменшити їх кількість, тому що їх поява залежить не тільки від самого себе, а й від інших людей, а люди не можуть жити нікому не заважаючи), але це не виправить уже скоєного: не кожна вавка заживає сама по собі

210

Re: Приємно відпочиваю - про все

Анатолій написав:

Неприємності трапляються у того (в ямі), хто сам робить неприємності іншим :) (копає).
Неприємності в житті зникають (вибрався з ями), коли ти стаєш людяніший (перестав копати) :)

Ну тоді й у мене є філософський зміст: потрапив до ями, бо хтось зробив тобі неприємність. Копай (роби неприємності іншим), роби сходинки (покращуй своє становище за їх рахунок), вибирайся з ями.

Філософські картинки - це не така проста штука.

211

Re: Приємно відпочиваю - про все

quez написав:

Ну тоді й у мене є філософський зміст: потрапив до ями, бо хтось зробив тобі неприємність. Копай (роби неприємності іншим), роби сходинки (покращуй своє становище за їх рахунок), вибирайся з ями.

Філософські картинки - це не така проста штука.

власне тут все просто і думаю в кожного є відчуття справедливості,
кожен перед собою то може бути чесним,
Робити неприємності це неправильно. Зробивши неприємність - зробив лише гірше собі та оточуючим.
Питання в тому наскільки людина втратила Людяність.

І що значить зробити неприємність? Зробив і отримав задоволення від того чи як? Чи можна отримати радість якщо зробив неприємність своїм дітям, своїй матері, своєму брату, сусіду і т. д. напевно ж ні, людина точно знає що діє неправильно.

Звичайно є люди що роблять неприємності іншим, але ж вони це роблять бо в них розвинуто нижчі людські якості як то підлість, брехня, заздрість, лицемірство, жадібність і етсетера, але чи є такі люди вільними щасливими спокійними веселими в повній мірі - це якщо лише розглядати аспект свідомий відносно зрозумілий людям.

Якщо ж в даний контекст добавити духовну складову людини, то це матиме пояснення ще більш зрозуміліше, чому потрібно жити по Совісті.

Чесність перед самим собою - Ти точно робиш правильно?

212

Re: Приємно відпочиваю - про все

Ну от, а картинку можна й інакше трактувати.

213

Re: Приємно відпочиваю - про все

Я не просто так спитав то того, хто малював, бо цікава людина, в їжачка на картинці настрій кращий за місяць, це трохи показує внутрішній світ автора.

214 Востаннє редагувалося Анатолій (20.03.2015 15:33:45)

Re: Приємно відпочиваю - про все

Chemist-i написав:

Я не просто так спитав то того, хто малював, бо цікава людина, в їжачка на картинці настрій кращий за місяць, це трохи показує внутрішній світ автора.

дуже тонко помітити посмішку їжачка на картині і оцінити внутрішній світ автора малюнку,...
можливо хто ще що знайде на цьому глибоко філософському малюнку :)

колір заднього фону малюнку - сірий, але не темний,- це значить що автору малюнку хреново, але не дуже :) :)
що повинно значить ще крім того, що автор в цілому оптиміст :) :) :)

215

Re: Приємно відпочиваю - про все

Анатолій написав:

людина точно знає що діє неправильно.

ні, не знає
поняття "правильно-неправильно" є суб’єктивним, тому не може розглядатись як єдиновірне
їсти немовлят є неправильно, але ж хто це сказав?

Анатолій написав:

Звичайно є люди що роблять неприємності іншим, але ж вони це роблять бо в них розвинуто нижчі людські якості як то підлість, брехня, заздрість, лицемірство, жадібність і етсетера, але чи є такі люди вільними щасливими спокійними веселими в повній мірі - це якщо лише розглядати аспект свідомий відносно зрозумілий людям.

бож, та кожен вважає себе вільним, щасливим, спокійним, веселим, але знову ж таки зі своєї суб’єктивної точки зору. якщо вміти читати думки, то раптом виявиться, що ви для когось є ще тим покидьком, хоча ви просто робили благо для себе
ну от скажімо, на якій підставі ви взяли цю ж картинку з інету й змінили її? ви в курсі, що у цієї картинки є автор (тому що картинки з гугла звідкись жи беруться) і змінивши її ви порушили авторське право?
тобто для вас це було цілком нормальним: взяти "карфтіначку" і трішки змінити якийсь там її шматочок на свій лад, не претендуючи на її авторство вцілому. водночас, формально, ви поламали чиюсь задумку і порушили закон

Анатолій написав:

Ти точно робиш правильно?

Подякували: 0xDADA11C71

216

Re: Приємно відпочиваю - про все

Chemist-i написав:

Я не просто так спитав то того, хто малював, бо цікава людина, в їжачка на картинці настрій кращий за місяць, це трохи показує внутрішній світ автора.

та ви, батєнька, емоції просто читати не вмієте

217

Re: Приємно відпочиваю - про все

тобто для вас це було цілком нормальним: взяти "карфтіначку" і трішки змінити якийсь там її шматочок на свій лад, не претендуючи на її авторство вцілому. водночас, формально, ви поламали чиюсь задумку і порушили закон

Пародія вважається порушенням авторських прав?

218

Re: Приємно відпочиваю - про все

Дещо віртуальної кави для бесіди, зі Львова :)

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/cup_of_coffe.jpg

219

Re: Приємно відпочиваю - про все

P.Y. написав:

тобто для вас це було цілком нормальним: взяти "карфтіначку" і трішки змінити якийсь там її шматочок на свій лад, не претендуючи на її авторство вцілому. водночас, формально, ви поламали чиюсь задумку і порушили закон

Пародія вважається порушенням авторських прав?

Пародія, фанарт і тому подібне, якщо розлядати грубо, таки порушують. але це все піар і правовласники частіше за все цьому не перешкоджають і навіть спонукають до виникнення цих штук, бо це безкоштовна реклама + переважно якимось чином йде посилання на автора (уже самим твором, якщо він популярний, або з вказанням автора/твору автора прямим текстом)
але ніхто автору не буде перешкоджати, коли він захоче це вилучити, ібо може

220

Re: Приємно відпочиваю - про все

Пані Cyan, я в доброму гуморі і маючи здогадки що у Вас  дещо песимістичний характер, я Вам відповім з легким сарказмом, і звичайно ж пані знає що в мене сильна логіка :)
що ж логічно дам відповідь на ваш пост:


Cyan написав:
Анатолій написав:

людина точно знає що діє неправильно.

ні, не знає
поняття "правильно-неправильно" є суб’єктивним, тому не може розглядатись як єдиновірне
їсти немовлят є неправильно, але ж хто це сказав?

тут перепрошую, :)

Я таємниці вмію зберігати, Пані, скільж Ви особисто зїли немовлят, т-фу тфу тфу, як таке я міг написати....
,.. звичайно деякі вчинки є звичайним життям людини і вона свідомо не оцінює їх як то правильний вчинок чи ні.
для прикладу, міг би придумати таку ситуацію;
Ситуація 1. коли людина має перейти вулицю, якщо вона перейде вулицю, то автомобіль, що через мить проїде затримається на секунду пригальмувавши, щоб пропустити пішохода.
Ситуація 2. Людина передумала з якихось причин і не перейшла вулицю, автомобіль проїхав не пригальмувавши
Заключення: в нас є скажімо 3 секунди часу, саме ці три секунди часу врятували життя автомобілісту, бо скажімо на слідуючому перехресті у танка відмовили тормоза.

Так от тут людина не при ділах - правильний її вчинок чи ні - це життя.

Коли свідомий вибір, я так думаю людина знає це правильний вибір чи ні.
Можете контраргументувати, навівши 29 прикладів життєвих ситуацій, а я вам скажу правильний вибір це чи ні.



Cyan написав:
Анатолій написав:

Звичайно є люди ..... відносно зрозумілий людям.

бож, та кожен вважає себе вільним, щасливим, спокійним, веселим, але знову ж такі зі своєї суб’єктивної точки зору. якщо вміти читати думки, то раптом виявиться, що ви для когось є ще тим покидьком, хоча ви просто робили благо для себе ....

Навряд чи варто звертати увагу на думку оточуючих людей, якщо ти чесний перед собою,.. якщо раптом ти вчинив прикрість для людини несвідомо, ніхто не забороняв спілкування, якщо людина скаже:
- Пане, ви своїми вчинками нажаль завдали шкоди ось в такому обємі,...
завжди можна вибачитись і тактично вирішити питання в обємі, що задовільняє всіх.

тут звичайно можу добавити, є деревяні люди, які не хочуть признаватись перед іншими можливо і перед собою, що вони чинять неправильно, тоді теж буває рішення,.. не варто цій людині щось доказувати, вмовляти, благати і етсетера,.. особисто моя позиція, як би так мовити зрозуміло, далі йде Справедливість на вищому рівні (можливо понятно буде Божа справедливість, але то звучить мені дещо незвично, думаю суть зрозуміла ), можливо сказати так що " Земля кругла" і те як ти ставишся до людей при нагоді повернеться до тебе, час покаже, то вже не твоя справа




Cyan написав:

....
ну от скажімо, на якій підставі ви взяли цю ж картинку з інету й змінили її......

Анатолій написав:

Ти точно робиш правильно?

логіка, пані...

Номер нуль. Моя мета. Вважаю, картинка позитивна, чого і для України бажаю.

Номер раз. Картинку взяв в Інеті, повідомлення що вона є авторською роботою я не помітив, не помітив і що необхідна вказівка на джерело картинки,... можливо я б вказав би, але скоріше я б знайшов би іншу картинку, тобто автор так собі думаю презентував її у вільне користування

По-друге, якщо я на Україні, наразі мені дуже хочеться зображення презентувати на українській мові, текст бува російський, - тому я з ВЕЛИКИМ задоволенням переробив її :)
Між іншим, автора вислову Віла Роджерса я ж не зачепив :)

По-третє, якби була ситуація що до мене звернулись з авторським правом, я б не сперечався, потрібно будь-ласка, не варто перейматись дрібязками.

Четверте: Кінцева ціль: Якщо перглядаючи цю картинку декілька людей на Україні посміхнулись (основна ціль) чи хоча б задумались (невірю що таке може бути, тому щоб свідомо змінити своє ставлення до життя лише переглянувши малюнок, потрібні послуги ще психолога :) )

Висновок: таки так - правильно :)

Ось Вам супер пост