21

Re: Нескінченна дощечка для малювання

koala написав:

Чому в ДЕсу використовується дзвінке ТЕ замість РЕ? Ну, не знаю - мабуть, тому, що з РЕ було б ресу, а не десу.

а, ви мене піддурили! xD

22

Re: Нескінченна дощечка для малювання

koala написав:

Чому в ДЕсу використовується дзвінке ТЕ замість РЕ? Ну, не знаю - мабуть, тому, що з РЕ було б ресу, а не десу.

:D  *BRAVO*

23

Re: Нескінченна дощечка для малювання

а, то ви мали наувазі су, а не де, ліл, шось я туплю сьоня зранку, тілько зара наздогнав  :D

24

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:
quez написав:

А не краще було б малювати все це у векторі?

це типу в корелі з тим пензликом? воно, звісно, гарніше виходить, але той корел поки завантаааажиться... + після кожного намальованного знаку він виділяється отими дурними піптиками, і мене це нервує!!!
http://не-дійсний-домен/b1viR/4e17450a74.png

ну так по тим точкам можна легко правити лінію, без її перемальовки - зручно
точно не знаю, але вони повинні зникати, якщо взяти інший інструмент абощо

25

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:
FakiNyan написав:
quez написав:

А не краще було б малювати все це у векторі?

це типу в корелі з тим пензликом? воно, звісно, гарніше виходить, але той корел поки завантаааажиться... + після кожного намальованного знаку він виділяється отими дурними піптиками, і мене це нервує!!!
http://не-дійсний-домен/b1viR/4e17450a74.png

ну так по тим точкам можна легко правити лінію, без її перемальовки - зручно
точно не знаю, але вони повинні зникати, якщо взяти інший інструмент абощо

ну вони то й зникають при малюванні чогось іншого, але ж але ж але ж головне не якість, а швидкість, тому я б ніколи не став дьоргати ті точки, агагага
p.s. а в sai є такий інструмент? ну котрий згладжує лінії тіпо

26

Re: Нескінченна дощечка для малювання

В налаштуваннях Corel можна зробити щоб не відображались опорні точки і не виділялись лінії після завершення

27

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:

p.s. а в sai є такий інструмент? ну котрий згладжує лінії тіпо

не зрозуміла питання

28

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:
FakiNyan написав:

p.s. а в sai є такий інструмент? ну котрий згладжує лінії тіпо

не зрозуміла питання

ну в мене руки трусяться і плавні лінії я ніяк не намалюю, а в corel є інструмент "Вільна форма", і він дає змогу малювати от такі плавні лінії

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/b1JrP/c2acb17546.png

так чи мона так само малювати в sai? бо зара в мене от така буууееее фу кака виходить

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/b1JEy/0aff35e94c.jpg

29

Re: Нескінченна дощечка для малювання

угу, інструмент називається "викинути мишку й взятись за призначене для цієї справи приладдя"
а взагалі, маються такі опції, які роблять кути гострими або округлими, але це на векторному шарі

30 Востаннє редагувалося FakiNyan (21.08.2014 21:05:22)

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:

угу, інструмент називається "викинути мишку й взятись за призначене для цієї справи приладдя"
а взагалі, маються такі опції, які роблять кути гострими або округлими, але це на векторному шарі

треба буде пообмазуватись цим
p.s. а скільки коштує ваш планшет?

31

Re: Нескінченна дощечка для малювання

я не продам свій планшет

32 Востаннє редагувалося 1a0 (21.08.2014 21:14:08)

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:

я не продам свій планшет

А який у Вас?

33

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:

я не продам свій планшет

то скільки коштують планшети, як ваший? та й взагалі, який мені треба? я ж новачок, тому спочатку якийсь простенький.. розкажу кулсторі
взагалі я колись наче вмів трохи малювати, точніше, перемальовувати в мене гарно виходило, я бачу різницю між двома малюнками, і можу намалювати копію, і вона буде наче нічогенькою, от. Але сам я малювати ще не пробував. А ще в мене батько алкаш, та художником працював колись, зара він теж наче працює, але 99% відсотків часу бухає, а я взагалі спиртне не люблю, тому може в мене є якість таланти суперхудожника, хоча я в цьому сумніваюсь. От скоро в універ піду, мають степендію платити, так  я за ті гроші хочу придмати собі того планшетика, тому й питаюсь. А то в онлайн магазинах є різні, а який з них буде норм я хз.

34

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:
Cyan написав:

я не продам свій планшет

то скільки коштують планшети, як ваший? та й взагалі, який мені треба? я ж новачок, тому спочатку якийсь простенький.. розкажу кулсторі
взагалі я колись наче вмів трохи малювати, точніше, перемальовувати в мене гарно виходило, я бачу різницю між двома малюнками, і можу намалювати копію, і вона буде наче нічогенькою, от. Але сам я малювати ще не пробував. А ще в мене батько алкаш, та художником працював колись, зара він теж наче працює, але 99% відсотків часу бухає, а я взагалі спиртне не люблю, тому може в мене є якість таланти суперхудожника, хоча я в цьому сумніваюсь. От скоро в універ піду, мають степендію платити, так  я за ті гроші хочу придмати собі того планшетика, тому й питаюсь. А то в онлайн магазинах є різні, а який з них буде норм я хз.

:o  :o  :o

35

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:
Cyan написав:

я не продам свій планшет

А який у Вас?

Waltop Sirius Tablet

то скільки коштують планшети, як ваший?

мій взагалі з категорії "професіональні" і вибирався він з міркувань серйозно з ним займатись
планшети коштують, ви не повірите, по-різному. все залежить від параметрів, категорії, фірми, розміру місця для малювання etc. спочатку визначаєтесь що вам конкретно треба (і чи взагалі треба), а потім відкриваєте якусь розетку й дивитесь на ціни


та й взагалі, який мені треба? я ж новачок, тому спочатку якийсь простенький..

в інтернеті купа статтей як вибрати планшет
єдине що, не раджу вибирати "для новачків" - вони дуже фігові. краще "для любителів", якщо вже на те пішло


тому може в мене є якість таланти суперхудожника, хоча я в цьому сумніваюсь.

талант не передається через спадковість

36 Востаннє редагувалося FakiNyan (21.08.2014 21:43:59)

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:
Прихований текст
1a0 написав:
Cyan написав:

я не продам свій планшет

А який у Вас?

Waltop Sirius Tablet

то скільки коштують планшети, як ваший?

мій взагалі з категорії "професіональні" і вибирався він з міркувань серйозно з ним займатись
планшети коштують, ви не повірите, по-різному. все залежить від параметрів, категорії, фірми, розміру місця для малювання etc. спочатку визначаєтесь що вам конкретно треба (і чи взагалі треба), а потім відкриваєте якусь розетку й дивитесь на ціни


та й взагалі, який мені треба? я ж новачок, тому спочатку якийсь простенький..

в інтернеті купа статтей як вибрати планшет
єдине що, не раджу вибирати "для новачків" - вони дуже фігові. краще "для любителів", якщо вже на те пішло


тому може в мене є якість таланти суперхудожника, хоча я в цьому сумніваюсь.

талант не передається через спадковість

ну і що, ви займаєтесь з ним професіонально? ну якесь яойне додзінсі малюєте? до речі, я встановив собі розкладку хірагани, тому можу писати не "додзінсі", а どdじんし
та при чому тут та спадковість, я просто хтів пожалітись на батька-алкаша
p.s. а якщо я піду обирати планшет в якийсь магазин, то мені ж дадуть там повезяти тією ручкою?

37

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:

ну і що, ви займаєтесь з ним професіонально?

він не пилиться в мене на верхній полиці ось уже два роки - цього достатньо, щоб сказати, що він того вартий

FakiNyan написав:

ну якесь яойне додзінсі малюєте?

звичайно
я ж просто не можу щось інше малювати
та всі не можуть щось інше малювати

FakiNyan написав:

та при чому тут та спадковість, я просто хтів пожалітись на батька-алкаша

мої співчуття

FakiNyan написав:

p.s. а якщо я піду обирати планшет в якийсь магазин, то мені ж дадуть там повезяти тією ручкою?

спробуйте. от тільки а толку з того? чи ви ноутбук з собою будете перти?
і не ручка, а стилус

38

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:
FakiNyan написав:

ну і що, ви займаєтесь з ним професіонально?

він не пилиться в мене на верхній полиці ось уже два роки - цього достатньо, щоб сказати, що він того вартий

FakiNyan написав:

ну якесь яойне додзінсі малюєте?

звичайно
я ж просто не можу щось інше малювати
та всі не можуть щось інше малювати

FakiNyan написав:

та при чому тут та спадковість, я просто хтів пожалітись на батька-алкаша

мої співчуття

FakiNyan написав:

p.s. а якщо я піду обирати планшет в якийсь магазин, то мені ж дадуть там повезяти тією ручкою?

спробуйте. от тільки а толку з того? чи ви ноутбук з собою будете перти?
і не ручка, а стилус

ну вони ж там мають якось показати, що воно працює... ну в мене так з картриджами на сєгу було, його обов'язково вставляли в приставку та демонстрували, що воно працює, бо було таке, що не працювало, або що там зовсім інша гра

39

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Талант не талант але всьому можна навчитись якщо займатися цим постійно.. Для початківців краще брати щось з продукції Wacom серії Bamboo,  планшет налаштовується індивідуально в самих програмах. Я б вам не радив брати планшети за 400 грн., то ще те лайно. Перевірити на справність можна за бажанням в магазині.. Ціна ~1000-1700грн.

40

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:

ну вони ж там мають якось показати, що воно працює... ну в мене так з картриджами на сєгу було, його обов'язково вставляли в приставку та демонстрували, що воно працює, бо було таке, що не працювало, або що там зовсім інша гра

мені не показували, а просто віддали в руки доставкою - і нічого, норм
якщо що, у вас є законні 14 днів, щоб повернути товар і гроші