41

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:

Талант не талант але всьому можна навчитись якщо займатися цим постійно.. Для початківців краще брати щось з продукції Wacom серії Bamboo,  планшет налаштовується індивідуально в самих програмах. Я б вам не радив брати планшети за 400 грн., то ще те лайно. Перевірити на справність можна за бажанням в магазині.. Ціна ~1000-1700грн.

ого, то це аж декілька стипендій, тре буде якийсь підробіток знайти

42

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:
1a0 написав:

Талант не талант але всьому можна навчитись якщо займатися цим постійно.. Для початківців краще брати щось з продукції Wacom серії Bamboo,  планшет налаштовується індивідуально в самих програмах. Я б вам не радив брати планшети за 400 грн., то ще те лайно. Перевірити на справність можна за бажанням в магазині.. Ціна ~1000-1700грн.

ого, то це аж декілька стипендій, тре буде якийсь підробіток знайти

Ну дивись якщо тобі просто малювати ті ієрогліфи то я думаю підійде і за 400 грн.))

43

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:
FakiNyan написав:
1a0 написав:

Талант не талант але всьому можна навчитись якщо займатися цим постійно.. Для початківців краще брати щось з продукції Wacom серії Bamboo,  планшет налаштовується індивідуально в самих програмах. Я б вам не радив брати планшети за 400 грн., то ще те лайно. Перевірити на справність можна за бажанням в магазині.. Ціна ~1000-1700грн.

ого, то це аж декілька стипендій, тре буде якийсь підробіток знайти

Ну дивись якщо тобі просто малювати ті ієрогліфи то я думаю підійде і за 400 грн.))

нєєє, я ще юрійне додзінсі буду малювати

44

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:
FakiNyan написав:

ну вони ж там мають якось показати, що воно працює... ну в мене так з картриджами на сєгу було, його обов'язково вставляли в приставку та демонстрували, що воно працює, бо було таке, що не працювало, або що там зовсім інша гра

мені не показували, а просто віддали в руки доставкою - і нічого, норм
якщо що, у вас є законні 14 днів, щоб повернути товар і гроші

Можете показати якісь Ваші робити?? Дуже цікаво!!!

45

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:
Cyan написав:
FakiNyan написав:

ну вони ж там мають якось показати, що воно працює... ну в мене так з картриджами на сєгу було, його обов'язково вставляли в приставку та демонстрували, що воно працює, бо було таке, що не працювало, або що там зовсім інша гра

мені не показували, а просто віддали в руки доставкою - і нічого, норм
якщо що, у вас є законні 14 днів, щоб повернути товар і гроші

Можете показати якісь Ваші робити?? Дуже цікаво!!!

http://не-дійсний-домен/b2ebd/dc4c7a486e.jpg

46

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:
1a0 написав:
Cyan написав:

мені не показували, а просто віддали в руки доставкою - і нічого, норм
якщо що, у вас є законні 14 днів, щоб повернути товар і гроші

Можете показати якісь Ваші робити?? Дуже цікаво!!!

http://не-дійсний-домен/b2ebd/dc4c7a486e.jpg

Хахах, та не Ви!))) Я доCyan

47 Востаннє редагувалося FakiNyan (21.08.2014 22:56:16)

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:
FakiNyan написав:
1a0 написав:

Можете показати якісь Ваші робити?? Дуже цікаво!!!

http://не-дійсний-домен/b2ebd/dc4c7a486e.jpg

Хахах, та не Ви!))) Я доCyan

а, блін
p.s. ось це, наче, її сторіночка Cyan: поважайте мої авторські права
p.p.s. так я ваші картинки за свої не видаю, до того ж навіщо ви настворювали стільки публічник сторінок, девіан, тумбльр, ще там якась читалка, вк, як не для того, аби бути відкритою для всіх? ой, ще й твіттор забув
p.p.p.s у вас файні нігті, та не товсті руки

48

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:
1a0 написав:
FakiNyan написав:

http://не-дійсний-домен/b2ebd/dc4c7a486e.jpg

Хахах, та не Ви!))) Я доCyan

а, блін
p.s. ось це, наче, її сторіночка Cyan: поважайте мої авторські права
p.p.s. так я ваші картинки за свої не видаю, до того ж навіщо ви настворювали стільки публічник сторінок, девіан, тумбльр, ще там якась читалка, вк, як не для того, аби бути відкритою для всіх? ой, ще й твіттор забув
p.p.p.s у вас файні нігті, та не товсті руки

Приватність треба поважати завжди! =) У мете теж куча акаунтів (тільки у російських мережах мене немає), ну це вже просто необхідність для роботи

49

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:
FakiNyan написав:
1a0 написав:

Хахах, та не Ви!))) Я доCyan

а, блін
p.s. ось це, наче, її сторіночка Cyan: поважайте мої авторські права
p.p.s. так я ваші картинки за свої не видаю, до того ж навіщо ви настворювали стільки публічник сторінок, девіан, тумбльр, ще там якась читалка, вк, як не для того, аби бути відкритою для всіх? ой, ще й твіттор забув
p.p.p.s у вас файні нігті, та не товсті руки

Приватність треба поважати завжди! =) У мете теж куча акаунтів (тільки у російських мережах мене немає), ну це вже просто необхідність для роботи

в мене лише вк і бліг на blogger.com, я міг би агітувати посиланнями, але вони нікому не цікаві... + я ніколи не фоткаюсь і т.д. хахаха!!!
p.s. мені чомусь здається, що Cyan зараз жалкує через те, що видалила посилання на свою сторіночку, ліл

50

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:

в мене лише вк і бліг на blogger.com, я міг би агітувати посиланнями, але вони нікому не цікаві... + я ніколи не фоткаюсь і т.д. хахаха!!!
p.s. мені чомусь здається, що Cyan зараз жалкує через те, що видалила посилання на свою сторіночку, ліл

Ой а я навіть не можу сказати приблизно скільки в мене аків =) А для блогу я б краще вибрав платформу tumblr

51

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:

p.p.s. так я ваші картинки за свої не видаю

передача посилань входить в авторське право. принаймні тоді, коли автор проти. кому треба - дам посилання без питань. але лише через приват


до того ж навіщо ви настворювали стільки публічник сторінок, девіан, тумбльр, ще там якась читалка, вк, як не для того, аби бути відкритою для всіх? ой, ще й твіттор забув

девіант, тумблер не мають налаштування приватності "приховати від усіх" (бо це не має сенсу)
вк в мене прихований максимально відповідно з його налаштовуванням приватності. хоча в приват може писати будь-хто
на твіттер мені взагалі начхати хто його там читає


p.p.p.s у вас файні нігті, та не товсті руки

aww^^

52

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:
FakiNyan написав:

в мене лише вк і бліг на blogger.com, я міг би агітувати посиланнями, але вони нікому не цікаві... + я ніколи не фоткаюсь і т.д. хахаха!!!
p.s. мені чомусь здається, що Cyan зараз жалкує через те, що видалила посилання на свою сторіночку, ліл

Ой а я навіть не можу сказати приблизно скільки в мене аків =) А для блогу я б краще вибрав платформу tumblr

так там наче неможна коментувати, а я ж хочу аби 100000 людей коментували мої геніальні пости...
А чому краще tumblr? І можна буде якось перемістити всі записи з blogger на tumblr?

53

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:
FakiNyan написав:

p.p.s. так я ваші картинки за свої не видаю

передача посилань входить в авторське право. принаймні тоді, коли автор проти. кому треба - дам посилання без питань. але лише через приват


до того ж навіщо ви настворювали стільки публічник сторінок, девіан, тумбльр, ще там якась читалка, вк, як не для того, аби бути відкритою для всіх? ой, ще й твіттор забув

девіант, тумблер не мають налаштування приватності "приховати від усіх" (бо це не має сенсу)
вк в мене прихований максимально відповідно з його налаштовуванням приватності. хоча в приват може писати будь-хто
на твіттер мені взагалі начхати хто його там читає


p.p.p.s у вас файні нігті, та не товсті руки

aww^^

я на твітторі побачив ваші нігті і інформацію, котра допомогла мені знайти ваш вк... хоча ні, більше мені допоміг ваш акк в тій читалці, чи що воно там, тому що там було ваше прізвище.

54

Re: Нескінченна дощечка для малювання

FakiNyan написав:
1a0 написав:
FakiNyan написав:

в мене лише вк і бліг на blogger.com, я міг би агітувати посиланнями, але вони нікому не цікаві... + я ніколи не фоткаюсь і т.д. хахаха!!!
p.s. мені чомусь здається, що Cyan зараз жалкує через те, що видалила посилання на свою сторіночку, ліл

Ой а я навіть не можу сказати приблизно скільки в мене аків =) А для блогу я б краще вибрав платформу tumblr

так там наче неможна коментувати, а я ж хочу аби 100000 людей коментували мої геніальні пости...
А чому краще tumblr? І можна буде якось перемістити всі записи з blogger на tumblr?

Це дизайн, там море безкоштовних красивих тем, зараз він мабуть вже популярніший за blogger.. Ніхто вже не читає блоги по 100000 слів в одному пості.. Он твіттер всього 140 символів..шалено популярний.

55

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:
FakiNyan написав:
1a0 написав:

Ой а я навіть не можу сказати приблизно скільки в мене аків =) А для блогу я б краще вибрав платформу tumblr

так там наче неможна коментувати, а я ж хочу аби 100000 людей коментували мої геніальні пости...
А чому краще tumblr? І можна буде якось перемістити всі записи з blogger на tumblr?

Це дизайн, там море безкоштовних красивих тем, зараз він мабуть вже популярніший за blogger.. Ніхто вже не читає блоги по 100000 слів в одному пості.. Он твіттер всього 140 символів..шалено популярний.

Але я люблю писати по 1000000 слів, іноді, на тумблюрі можна так?

56

Re: Нескінченна дощечка для малювання

сударі, щось ви зафлудились
*типу суровий модер*

57

Re: Нескінченна дощечка для малювання

На текст там немає обмежень

58

Re: Нескінченна дощечка для малювання

Cyan написав:

сударі, щось ви зафлудились
*типо суровий модер*

а про що ми балакали? ааа, про ваші руки... ну в мене теж не товсті та не сільські якісь, можна з дівчачими переплутати, майбуть, правда манікюру немає ніякого, а ще на правій руці родимка з волосньою.

59

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0 написав:

На текст там немає обмежень

То туди якось мона переплентати тексти з блогеру? чи тілько вручну?

60

Re: Нескінченна дощечка для малювання

1a0,

Прихований текст

я писав, як я обирав платформу для блігу, можете почитати, але будьте обережні http://fakinyan.blogspot.com/2014/08/blog-post_3.html