21

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:
Felis silvestris catus написав:

Краще шахмати почни грати.

та в GAME_NAME щоб файно грати, тре багато практикуватись, багато часу витрачати, краще я цей час потрачу на вивчення японської

Виправив.

22

Re: Поясніть за покір

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Felis silvestris catus написав:

Краще шахмати почни грати.

та в них щоб файно грати, тре багато практикуватись, багато часу витрачати, краще я цей час потрачу на вивчення японської

ну, як я і казала...
ви самі собі протирічите: замість того, аби більше часу відводити на японську, ви тратите цей час на покер
хоча якщо хочеться грошей - ідіть на роботу

Та я сам не зна, чого хочу. В мене отой когнитивний десонанс, одні нейрони кажуть - "роби щось корисне!", купа інших каже - "вчись малювати!", "вчись грати в покер", "вчи пограмування", "лягай в 21:00 і вставай в 6:00", "життя для задоволення, грай в ігри", "ігри наскучили", "вчись малювати!" і т.д. А як тільки я починаю щось робити, і воно в мене не виходе, то ще купка нейронів каже - "в тебе нічо не вийде, не витрачай на це час", а потім відразу "ти все одно помреш, нічого не роби!", і от так жодна думка не встановлює свій стяг на теренах мого мозкуhttp://не-дійсний-домен/b8UJS/748109f584.png

Прихований текст

а потім я втік

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/b8Ux0/9efd72be8d.png

Подякували: 0xDADA11C71

23

Re: Поясніть за покір

quez написав:
FakiNyan написав:
Felis silvestris catus написав:

Краще шахмати почни грати.

та в GAME_NAME щоб файно грати, тре багато практикуватись, багато часу витрачати, краще я цей час потрачу на вивчення японської

Виправив.

але в одні ігри це весело робити, а в інших ні

24

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:
Прихований текст

Та я сам не зна, чого хочу. В мене отой когнитивний десонанс, одні нейрони кажуть - "роби щось корисне!", купа інших каже - "вчись малювати!", "вчись грати в покер", "вчи пограмування", "лягай в 21:00 і вставай в 6:00", "життя для задоволення, грай в ігри", "ігри наскучили", "вчись малювати!" і т.д. А як тільки я починаю щось робити, і воно в мене не виходе, то ще купка нейронів каже - "в тебе нічо не вийде, не витрачай на це час", а потім відразу "ти все одно помреш, нічого не роби!", і от так жодна думка не встановлює свій стяг на теренах мого мозкуhttp://не-дійсний-домен/b8UJS/748109f584.png

Прихований текст

а потім я втік

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/b8Ux0/9efd72be8d.png

поки ви не визначитесь що для вас пріоритетніше, діла не буде
взагалі

25

Re: Поясніть за покір

Ну для мене є сенс грати з реальною людиною в реалі.
Сам я лише знаю правила і трохи шось там ше.
Через нет взагалі не то.

26

Re: Поясніть за покір

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Прихований текст

Та я сам не зна, чого хочу. В мене отой когнитивний десонанс, одні нейрони кажуть - "роби щось корисне!", купа інших каже - "вчись малювати!", "вчись грати в покер", "вчи пограмування", "лягай в 21:00 і вставай в 6:00", "життя для задоволення, грай в ігри", "ігри наскучили", "вчись малювати!" і т.д. А як тільки я починаю щось робити, і воно в мене не виходе, то ще купка нейронів каже - "в тебе нічо не вийде, не витрачай на це час", а потім відразу "ти все одно помреш, нічого не роби!", і от так жодна думка не встановлює свій стяг на теренах мого мозкуhttp://не-дійсний-домен/b8UJS/748109f584.png

Прихований текст

а потім я втік

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/b8Ux0/9efd72be8d.png

поки ви не визначитесь що для вас пріоритетніше, діла не буде
взагалі

а як мені визначитись?

27

Re: Поясніть за покір

є послідовний шлях: скласти список того, що вам подобається, залишити те, чим, як ви відчуваєте, можете довго й неперервно займатись, залишити те, чим ви впевнені, що будете займатись і через рік, і через 5 років, оцінити свої реальні перспективи досягнення успіху в тих заняттях й степінь настільки вам воно цікаво - займатись тим, що залишиться в кінці
є ще метод відкидання: якщо, наприклад, йде вибір між двома речами, то уявити ситуацію, коли ви отримали одне й втратили назавжди інше, і просто прослідкувати свої враження від того. якщо вам дуже шкода того відкинутого, то вам воно краще, якщо ні - краще те, що ви уявно обрали. рекомендую робити комбінації, щоб різниця у відчуттях була відчутна.

приклад

ну от мене пре від скандинавців. не те, щоб я ставлю собі за мету жити там чи щось таке, але якщо буде можливість, то я б злітала чисто подивитись-як-люди-живуть
я вирішила, що маю бажання вивчити котрусь із скандинавських мов. найдужче з усіх мені імпонує Данія (хз чому), але Данія така маленька, тому не відомо чи дістану я достатньо матеріалів, щоб вивчити датську самостійно. тоді я згадала, що раніше мене ще перло від Фінляндії, тому можна обрати фінську. ще до списку варіантів кинула шведську (чому я так знехтувала Норвегією й Ісландією я не знаю). І от я припустила, що обрала для вивчення шведську, але передчувала, що в тому випадку мені вивчення шведської буде не настільки й цікавим. фінська цікавить трохи більше, але думки все одно повертаються до датської, тому я зоспокоїлась і вирішила, що буду вивчати датську
але потім - зараз в мене на на це часу немає

Подякували: FakiNyan, 0xDADA11C7, Felis silvestris catus3

28

Re: Поясніть за покір

Cyan написав:

є послідовний шлях: скласти список того, що вам подобається, залишити те, чим, як ви відчуваєте, можете довго й неперервно займатись, залишити те, чим ви впевнені, що будете займатись і через рік, і через 5 років, оцінити свої реальні перспективи досягнення успіху в тих заняттях й степінь настільки вам воно цікаво - займатись тим, що залишиться в кінці
є ще метод відкидання: якщо, наприклад, йде вибір між двома речами, то уявити ситуацію, коли ви отримали одне й втратили назавжди інше, і просто прослідкувати свої враження від того. якщо вам дуже шкода того відкинутого, то вам воно краще, якщо ні - краще те, що ви уявно обрали. рекомендую робити комбінації, щоб різниця у відчуттях була відчутна.

приклад

ну от мене пре від скандинавців. не те, щоб я ставлю собі за мету жити там чи щось таке, але якщо буде можливість, то я б злітала чисто подивитись-як-люди-живуть
я вирішила, що маю бажання вивчити котрусь із скандинавських мов. найдужче з усіх мені імпонує Данія (хз чому), але Данія така маленька, тому не відомо чи дістану я достатньо матеріалів, щоб вивчити датську самостійно. тоді я згадала, що раніше мене ще перло від Фінляндії, тому можна обрати фінську. ще до списку варіантів кинула шведську (чому я так знехтувала Норвегією й Ісландією я не знаю). І от я припустила, що обрала для вивчення шведську, але передчувала, що в тому випадку мені вивчення шведської буде не настільки й цікавим. фінська цікавить трохи більше, але думки все одно повертаються до датської, тому я зоспокоїлась і вирішила, що буду вивчати датську
але потім - зараз в мене на на це часу немає

Прихований текст

а чим ви займаєтесь весь час?

29

Re: Поясніть за покір

а чим ви займаєтесь весь час?

Думає чим він хотів би займатися  :D

Подякували: FakiNyan1

30

Re: Поясніть за покір

Якщо хочеш навчитися покер то:
1) вивчи комбінації
2) знайди друга і пачку сірників
3) грай з ним просто так
4) визначся чи ти хочеш то робити дальше

31

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:
Прихований текст

а чим ви займаєтесь весь час?

Прихований текст

підучую англійську, готуюсь до вступного тесту на курси, понуро проглядаю вакансії, читаю комікси, тіскаю котів - це в основному і останні пару місяців


Joker написав:

а чим ви займаєтесь весь час?

Думає чим він хотів би займатися  :D

та блін, скільки можна! дівчина я, д-і-в-ч-и-н-а

Подякували: A.N.Onim1

32

Re: Поясніть за покір

Joker написав:

Якщо хочеш навчитися покер то:
1) вивчи комбінації
2) знайди друга і пачку сірників
3) грай з ним просто так
4) визначся чи ти хочеш то робити дальше

я б краще японську повчив з другом, правда не зна, що складніше, вивчити японську, чи знайти друга.. майбуть, все ж таки друге. Адже японську я все ж таки вчу.

33 Востаннє редагувалося FakiNyan (26.08.2014 22:47:34)

Re: Поясніть за покір

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Прихований текст

а чим ви займаєтесь весь час?

Прихований текст

підучую англійську, готуюсь до вступного тесту на курси, понуро проглядаю вакансії, читаю комікси, тіскаю котів - це в основному і останні пару місяців


Joker написав:

а чим ви займаєтесь весь час?

Думає чим він хотів би займатися  :D

та блін, скільки можна! дівчина я, д-і-в-ч-и-н-а

то комікси чи мангу? і шо за курсі? ви вже не навчаєтесь в універі?
p.s. ви феміністка?

34

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:

то комікси чи мангу? і шо за курсі? ви вже не навчаєтесь в універі?
p.s. ви феміністка?

хіба я написала, що читаю мангу?
на інші питання на форумі відповідати не хочу
і до чого тут фемінізм?

35

Re: Поясніть за покір

на інші питання на форумі відповідати не хочу
і до чого тут фемінізм?

Ви забули, FakiNyan шукає друга

36

Re: Поясніть за покір

Joker написав:

на інші питання на форумі відповідати не хочу
і до чого тут фемінізм?

Ви забули, FakiNyan шукає друга

тільки не в інтернеті

37

Re: Поясніть за покір

Cyan написав:
FakiNyan написав:

то комікси чи мангу? і шо за курсі? ви вже не навчаєтесь в універі?
p.s. ви феміністка?

хіба я написала, що читаю мангу?
на інші питання на форумі відповідати не хочу
і до чого тут фемінізм?

та просто не допер, навіщо ви написали про те, що ви дівчина

38 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (26.08.2014 23:32:51)

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:

та просто не допер, навіщо ви написали про те, що ви дівчина

Joker написав:

Думає чим він хотів би займатися  :D

39

Re: Поясніть за покір

ах ви збоченці, чи то я збоченець не те подумав?

40 Востаннє редагувалося Joker (26.08.2014 23:56:02)

Re: Поясніть за покір

Може я поганенько висловився, але я говорив про FakiNyan. Ще і здивувався коли він (FakiNyan) подякував.
Cyan, excuse me please. I didn't  want to hurt you.
Якщо хочете, назвіть мене вона, ображатися не буду.