61

Re: Поясніть за покір

Краще звернутись до професіоналів :)

Подякували: Cyan1

62

Re: Поясніть за покір

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

63

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

Але ж тобі некомфортно.

64

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

ніби воно нам треба тут читати які ви бідні і нещасні, які всі навколо вас погані, що ви аж приходите на форум програмістів побазікати про, приміром, яке аніме ви щойно подивились
не хочете чути від нас порад - зробіть усім послугу і перестаньте скаржитись

65

Re: Поясніть за покір

Cyan написав:
FakiNyan написав:

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

ніби воно нам треба тут читати які ви бідні і нещасні, які всі навколо вас погані, що ви аж приходите на форум програмістів побазікати про, приміром, яке аніме ви щойно подивились
не хочете чути від нас порад - зробіть усім послугу і перестаньте скаржитись

так ви просто ігнорте мої скарги

66

Re: Поясніть за покір

quez написав:
FakiNyan написав:

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

Але ж тобі некомфортно.

Та то я просто не виспався, а ще одне ***** мене тролірувало на одному сайті, а коли я мало сплю, то в мене витримки ніякої немає і я починаю жалітися і злитись на всії і все, гг.

67

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:
quez написав:
FakiNyan написав:

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

Але ж тобі некомфортно.

Та то я просто не виспався, а ще одне ***** мене тролірувало на одному сайті, а коли я мало сплю, то в мене витримки ніякої немає і я починаю жалітися і злитись на всії і все, гг.

А тренували б покерфейс вміли б держати себе в руках  :D
Якщо боїтесь виходити на вулицю то визовіть лікаря додому, або попросіть батька нехай ремня всипле, підбадьорюючого :)

Подякували: quez1

68

Re: Поясніть за покір

Сталіна на Вас нЄ хватаЄт. Там Сибирь, природа, крАсАта. І до соціуму адаптувались і робили б в одному напрямку. :D

69

Re: Поясніть за покір

FakiNyan написав:

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

Поради тут узагалі не мають сенсу (з таким же успіхом комусь більш-менш соціалізованому можна радити «не виходь з дому», «забудь про дівчину — в тебе є аніме» і т.п.). Треба так: «Привіт, FakiNyan! Ми тут з $username і ще півдесятка шльондр вирішили тебе трохи соціалізувати. Де ти живеш? За годину будемо» :)

Подякували: A.N.Onim1

70

Re: Поясніть за покір

P.Y. написав:

Треба так: «Привіт, FakiNyan! Ми тут з $username і ще півдесятка шльондр вирішили тебе трохи соціалізувати. Де ти живеш? За годину будемо» :)

Прихований текст

а мені можна відсипати?
тільки шльондр замініть симп. хлопців

71

Re: Поясніть за покір

Cyan, обережніше з такими зявками, а то зараз половина форуму кинеться. І здається мені що к-тю гарних хлопців ви беде дещо розчаровані.

72

Re: Поясніть за покір

Invader написав:

І здається мені що к-тю гарних хлопців ви беде дещо розчаровані.

тому я й не написала просто хлопців в надії що раптом пощаститьhttp://сайт-злодій/forum/style_emoticons/swampdogs/facepalm.gif

73

Re: Поясніть за покір

Рятування потопаючих — справа рук самих потопаючих.

Подякували: A.N.Onim1

74

Re: Поясніть за покір

Але, в даному випадку, потопаючі лише прокачують покерфейс до 80 рівня ;)

75

Re: Поясніть за покір

Я от сьогодні виходив на вулиці, ну тре було коври носити туди сюди і тріпати. Так от, на вулиці, звісно, файно, в тому плані, що тепленько, свіже повітря, вітерець подуває. Але от дивлюся я вперед, в далину, і бачу лише здорові дірки в асфальті, грязюку, та сірі, похмурі будинки, і розумію, що я не зможу просто бути на вулиці і насолоджуватись цим.