81

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

капець, це так тяжко.... ще й папір якийсь фрагментований, пару раз зтер гумкою і він ламатись почав

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/cADH7/a3270e145c.png
http://не-дійсний-домен/cADNx/310cc3a827.png

82

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

я не можу зрозуміти, чому ви мені одно фотографії підсовуєте?
тіні знову не правильні: власна тінь вийшла тоном така ж як і падаюча, яйце норм тільки в тій половині, де є відблиск, а в іншій воно плоске і та падаюча тінь просто велика чорна пляма, яка до яйця не має ніякого стосунку
а ще почитайте про способи штрихування, будь ласка

Подякували: 1a01

83

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

Cyan написав:

я не можу зрозуміти, чому ви мені одно фотографії підсовуєте?
тіні знову не правильні: власна тінь вийшла тоном така ж як і падаюча, яйце норм тільки в тій половині, де є відблиск, а в іншій воно плоске і та падаюча тінь просто велика чорна пляма, яка до яйця не має ніякого стосунку
а ще почитайте про способи штрихування, будь ласка

та я читав, ну не читав, а дивився відюшку
але я ж хочу не по правилам робити, ліл, а отак, широкою частиною олівця мазюкати, а ще я не знаю який максимальний колір того олівця, от я ж розумію, що падюча тінь має буте темнішою за власну тінь яєчка, а біля яйця взагалі має бути чорною-чорною, і от мазюкав з силою пресилою, а воно темнішим не стає, така срака!
а ви мені ще й настрій ламаєте своєю критикою в стилі - "все лайно, вчи матчастину", після чого я не розумію, що не так, а просто хочу малювати, доки не вийде, як треба

84

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

Потрібно штрихувати,а не мазюкати. Півтінь - стартове положення олівця і при нанесенні темнішого тону потрібно кожен раз змінювати положення олівця. Потрібно паралельно штрихувати і тінь обєкту і падаючу тінь. І якщо вже так вийшло,шо власна тінь темніша,то на грані обєкта дозволяється робити легкий контраст. Мені важко все це пояснити.. :). Потрібновміти грати світло тінню та штрихом.

85 Востаннє редагувалося VTrim (02.11.2014 22:29:38)

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

То остання моя робота після художки..
Далі повністю забив цвях на малювання..

Post's attachments

grafika.jpg 77.05 kb, 260 downloads since 2014-11-02 

86

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

FakiNyan написав:

але я ж хочу не по правилам робити, ліл

як же мені набридли такі "розумняки"...
ви спочатку навчіться робити як треба, а потім вже експериментуйте як душа забажає!

FakiNyan написав:

а отак, широкою частиною олівця мазюкати, а ще я не знаю який максимальний колір того олівця, от я ж розумію, що падюча тінь має буте темнішою за власну тінь яєчка, а біля яйця взагалі має бути чорною-чорною, і от мазюкав з силою пресилою, а воно темнішим не стає, така срака!


ну правильно
і не стане ніколи, бо кожен олівець має свою степінь м'якості, через яку він переступити не може
не треба робити його аж чорним, це тільки зіпсує малюнок: тут треба відчувати настиск, навіть найменші зміни у ньому
а про широку частину олівця взагалі забудьте!

FakiNyan написав:

а ви мені ще й настрій ламаєте своєю критикою в стилі - "все лайно, вчи матчастину", після чого я не розумію, що не так, а просто хочу малювати, доки не вийде, як треба

я вказала на основні проблеми, а якщо ви не вмієте аналізувати самостійно те, що "натворили", то малювати не навчитесь


VTrim написав:

То остання моя робота після художки..
Далі повністю забив цвях на малювання..

хоч і сфотографовано на тапок, але об'єм проглядається
та і видно, що робота недопрацьована

87

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

Cyan написав:
FakiNyan написав:

але я ж хочу не по правилам робити, ліл

як же мені набридли такі "розумняки"...
ви спочатку навчіться робити як треба, а потім вже експериментуйте як душа забажає!

FakiNyan написав:

а отак, широкою частиною олівця мазюкати, а ще я не знаю який максимальний колір того олівця, от я ж розумію, що падюча тінь має буте темнішою за власну тінь яєчка, а біля яйця взагалі має бути чорною-чорною, і от мазюкав з силою пресилою, а воно темнішим не стає, така срака!


ну правильно
і не стане ніколи, бо кожен олівець має свою степінь м'якості, через яку він переступити не може
не треба робити його аж чорним, це тільки зіпсує малюнок: тут треба відчувати настиск, навіть найменші зміни у ньому
а про широку частину олівця взагалі забудьте!

FakiNyan написав:

а ви мені ще й настрій ламаєте своєю критикою в стилі - "все лайно, вчи матчастину", після чого я не розумію, що не так, а просто хочу малювати, доки не вийде, як треба

я вказала на основні проблеми, а якщо ви не вмієте аналізувати самостійно те, що "натворили", то малювати не навчитесь


VTrim написав:

То остання моя робота після художки..
Далі повністю забив цвях на малювання..

хоч і сфотографовано на тапок, але об'єм проглядається
та і видно, що робота недопрацьована

ваше вказування на помилки більш схоже на насміхання і самостверджування, з вас ніякий педагог, краще б замість вас пан koala розбирався в малюванні, якщо ви взагалі в ньому розбираєтесь.
Піду до інших людей запитувати, а потім побачимо, хто тут крутіший, ха!

88

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

FakiNyan написав:

ваше вказування на помилки більш схоже на насміхання і самостверджування, з вас ніякий педагог, краще б замість вас пан koala розбирався в малюванні, якщо ви взагалі в ньому розбираєтесь.
Піду до інших людей запитувати, а потім побачимо, хто тут крутіший, ха!

Нічого собі вибух.

89

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

FakiNyan написав:

ваше вказування на помилки більш схоже на насміхання і самостверджування, з вас ніякий педагог, краще б замість вас пан koala розбирався в малюванні, якщо ви взагалі в ньому розбираєтесь.
Піду до інших людей запитувати, а потім побачимо, хто тут крутіший, ха!

оце лал
не знаю яким способом користується koala для донесення інформації, але я панькатись не збираюсь. хороший вчитель вчить учнів думати й аналізувати свої помилки самостійно, щоб потім не бігати до когось за кожною дрібницею. коли я кажу "у вас падаюча тінь просто чорна пляма, яка існує окремо від яйця" це означає, що я хочу, щоб ви сіли і подумали "а що ж я роблю не так? потрібно знову звіритись з теорією, переглянути референси, подивитись на натуру - може я щось таки пропустив, чогось недозрозумів, що воно отак вийшло, щоб потім це не повторювалось", тому що ви ніколи не будете робити щось правильно, коли самі не дійдете до а як же правильно
тому що досвід показує, що реально можна навчитись чомусь лише у тих викладачів, погляду яких ви боїтесь і які не соромляться сказати в очі "ти повне лайно" (ну не дослівно, але суть така), тому що ви будете із шкіри лізти, щоб їм догодити, а значить пахати, пахати і ще раз пахати, і щось в голові таки вкладеться

і так, таке от "обсирання" я теж отримувала - і нічого, пережила. тому що не психувала, а розуміла, що я лише новачок і потрібно слухати інших, причому всіх: і тих що вміють, і тих що не вміють, бо так чи інакше вони бачать це зі сторони й можуть сказати що тут не так на свій розсуд. в кожного був рівень "все погано" і тут немає нічого страшного. це просто сходинка, яку треба переступити

а що ви власне хотіли від мене почути? уфх, як класно))) та ви просто талантище!)
ні, хлопчику, не вийде, не на таких ранніх порах а-ля "я подивився одне відео, я все шарю"
тому витріть свої слізки і продовжуйте намагатись: на n+1 раз точно має вийти

90 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (03.11.2014 00:15:43)

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

Пан FakiNyan уявив себе Тулуз-Лотреком  і дивиться на Cyan ..гм.. несхвально
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b6/Henri_de_Toulouse-Lautrec_by_Giovanni_Boldini.jpg

91

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

класичний   випадок сучасного  горе-програмiста - вчити нiчого не  хочу,  хочу  генiальну  пораду  щоби все   вийшло  само собою  за  п'ять хвилин i можна  було  починати  рубати  бабло.    А  не   вийшло - все  фтопку   i почнемо  новий  мегапроект (звiсно з тим  же нольовим  результатом  через  пару тижнiв).
   А  тi  хто каже   що  чудес  не  буде i треба  серйозно вивчати  предмет -   просто  тролi якi   вирiшили   познущатися та   понасмiхатися.

   До  речi,    що  означають  цi дебiльнi  "лiл" та "лал" ?  Це  англiйське  LOL в  перекладi  жертв  курсiв   англiйскоi мови?

92

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

caballero написав:

   До  речi,    що  означають  цi дебiльнi  "лiл" та "лал" ?  Це  англiйське  LOL в  перекладi  жертв  курсiв   англiйскоi мови?

так
ліл - для носіїв української культури в маси, хоча попросту виходить звичайна азірівка
лал - мені просто приїлось писати традиційне "лол" та й у спільноті, куди я частенько заходжу, частіше можна побачити "лал", ніж "лол"
взагалі можна і лул, і лил, і що-завгодно - строгих правил немає

93

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

:D можна ще казати kek http://i.imgur.com/psMi16j.jpg

94

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

той, а що краще, штриховка чи тушування? :D

95

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

FakiNyan написав:

той, а що краще, штриховка чи тушування? :D

Ну шо, синку, помогли тобі твої ляхи?

96

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

quez написав:
FakiNyan написав:

той, а що краще, штриховка чи тушування? :D

Ну шо, синку, помогли тобі твої ляхи?

та там нема нічо складного, просто я
1) Використовував трохи не той олівець, що не давало мені можливості малювати в потрібному тоні
2) Малював не для задоволення, і не для себе, а для хз кого, через що навіть не відчував, подобається мені малюнок, чи ні, тільки у інших людей питався

97

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

FakiNyan написав:

той, а що краще, штриховка чи тушування? :D

а у вас що, є розтушовувач?

98

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

Cyan написав:
FakiNyan написав:

той, а що краще, штриховка чи тушування? :D

а у вас що, є розтушовувач?

палець є, можу ще дечим розтушувати, папірцем, наприклад.

99

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

FakiNyan написав:
Cyan написав:
FakiNyan написав:

той, а що краще, штриховка чи тушування? :D

а у вас що, є розтушовувач?

палець є, можу ще дечим розтушувати, папірцем, наприклад.

НІКОЛИ НЕ РОЗТУШОВУЙТЕ ПАЛЬЦЕМ! ЧУЄТЕ? НІКОЛИ! це найбільше знущання над малюнком
папір ще куди не йшло, бо у розтушовувачах основу складає саме папір... або вата... ну щось близьке до цього

Прихований текст

http://www.indigoo.ru/products_pictures/a15247.jpg

а взагалі, розтушовують штриховку, тому якщо ви не вмієте штрихувати, то толку від розтушування ніякого
а що з них краще - немає однозначної відповіді

100

Re: Час для великих звершень (порадьте уроки)

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Cyan написав:

а у вас що, є розтушовувач?

палець є, можу ще дечим розтушувати, папірцем, наприклад.

НІКОЛИ НЕ РОЗТУШОВУЙТЕ ПАЛЬЦЕМ! ЧУЄТЕ? НІКОЛИ! це найбільше знущання над малюнком
папір ще куди не йшло, бо у розтушовувачах основу складає саме папір... або вата... ну щось близьке до цього

Прихований текст

http://www.indigoo.ru/products_pictures/a15247.jpg

а взагалі, розтушовують штриховку, тому якщо ви не вмієте штрихувати, то толку від розтушування ніякого
а що з них краще - немає однозначної відповіді

оце так :D
то ви там казали, що штрихувати широкою стороною олівця не тре?