41

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Felis silvestris catus написав:

ktretyak, не хочу здатись грубим, чи шось в цьому роді, але скільки вам років?

Мені 34 роки. Ви хочете сказати, що я обговорюю якусь тему, в якій "дорослі шарять", а я тут по дитячому щось припускаю?

42

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

ktretyak написав:
Felis silvestris catus написав:

ktretyak, не хочу здатись грубим, чи шось в цьому роді, але скільки вам років?

Мені 34 роки. Ви хочете сказати, що я обговорюю якусь тему, в якій "дорослі шарять", а я тут по дитячому щось припускаю?

Ні.

43 Востаннє редагувалося tim (26.12.2014 07:48:00)

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Master_Sergius написав:

Найбільше "доставила" ось ця новина про набір хакерів - http://censor.net.ua/news/317508/gosspe … a_2500_grn

влада цінує програмістів значно менше за солдатів, таке життя :(,  така влада, лузери

44 Востаннє редагувалося tim (26.12.2014 07:53:35)

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Felis silvestris catus написав:

Мене завжди цікавили економічні наслідки подібного.Тобто, що станеться з купівельною спроможністю людей яких замінять, що буде з економікою в цілому?

Те, що в останні 50 років з розвитком генної інженерії, технологій та робототехніки, - 10% людства виготовляють всі потрібні товари та продукти харчування. Для життя люди могли б працювати лише 2 години на день. 50-60% стають непотрібними за будь-якої економічної системи. З одного боку "золотий вік", з іншого тотальне безробіття.

45

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

tim написав:

влада цінує програмістів значно менше за солдатів, таке життя :(,  така влада, лузери

Лузери - це ті, хто не розуміє що на вулиці, між іншим війна.

46 Востаннє редагувалося tim (26.12.2014 08:13:38)

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

ktretyak написав:

Аналогічно і розповіді про заміну людей на ШІ. Подумайте тільки для чого якомусь власнику цей самий ШІ. За його допомогою будуть розв'язуватись певні проблеми, виготовлятись товари та послуги.

Пошукайте інформацію скільки людей працює на сучасному автозаводі в Японії, Китаї, Україні і порівняйте кількість авто, яке випускають ці заводи. Капіталісти не дарма роботизують виробництво.

Тойота Мотор Корпорейшн[1] (оригінальна назва: яп. トヨタ自動車株式会社, Тойота Дзідося Кабусікіґайся, «Акціонерне товариство „Тойота-Мотор“»; офіційна англійська назва: Toyota Motor Corporation) — японська автомобільна корпорація, що входить до складу фінансово-промислової групи «Тойота». Одна з найбільших автомобільних компаній світу. Випускає свою продукцію під різними марками, зокрема, «Дайхацу», «Лексус», «Тойота», «Хіно». Штаб-квартира розташована у місті Тойота, префектура Айті, Японія. Компанія Тойота за своїм рівнем ринкової капіталізації (бл. 220 млрд доларів США у травні 2007 р.) є найдорожчою у світі серед автомобілебудівних компаній[2] .
Співробітники     320 590 осіб
Продажі американської компанії 2008 року впали на 11% — до 8,35 млн. автомобілів. Toyota же продала по всьому світу 8,97 млн. автомобілів, що на 4% менше, ніж рік тому.

ПАТ «Українська автомобільна корпорація (УкрАВТО)»
Співробітники     40000
максимум 250-280тис. авто в 7-8 роках
останні роки 20-60тис. авто на рік

47

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

tim написав:
ktretyak написав:

Аналогічно і розповіді про заміну людей на ШІ. Подумайте тільки для чого якомусь власнику цей самий ШІ. За його допомогою будуть розв'язуватись певні проблеми, виготовлятись товари та послуги.

Пошукайте інформацію скільки людей працює на сучасному автозаводі в Японії, Китаї, Україні і порівняйте кількість авто, яке випускають ці заводи. Капіталісти не дарма роботизують виробництво.

Не кількість а якість.
п.с. порівняйте таврію з лєксусом =)

48

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

ktretyak написав:
tim написав:

влада цінує програмістів значно менше за солдатів, таке життя :(,  така влада, лузери

Лузери - це ті, хто не розуміє що на вулиці, між іншим війна.

Ні, це переможці по життю і оптимісти *OK*

49

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Оптимісти й переможці по життю — не одне й те ж (перші — лише позери).

50

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

P.Y. написав:

Оптимісти й переможці по життю — не одне й те ж (перші — лише позери).

всі позєри, а я настаящій!!1

51

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Chemist-i написав:
tim написав:
ktretyak написав:

Аналогічно і розповіді про заміну людей на ШІ. Подумайте тільки для чого якомусь власнику цей самий ШІ. За його допомогою будуть розв'язуватись певні проблеми, виготовлятись товари та послуги.

Пошукайте інформацію скільки людей працює на сучасному автозаводі в Японії, Китаї, Україні і порівняйте кількість авто, яке випускають ці заводи. Капіталісти не дарма роботизують виробництво.

Не кількість а якість.
п.с. порівняйте таврію з лєксусом =)

таврій багато, а лєксус один http://не-дійсний-домен/dJWFO/68917c0487.png

52

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Lockheed Martin Corporation
Revenue US$45.358 billion (FY 2013)
Operating income $4.505 billion (FY 2013)
Profit $2.981 billion (FY 2013)
Employees 116,000
Lockheed Martin operates in five business segments. These comprise Aeronautics, Information Systems & Global Solutions, Missile and Fire Control, Mission Systems and Training, and Space Systems. In 2009 US government contracts accounted for $38.4 billion (85%), foreign government contracts $5.8 billion (13%), and commercial and other contracts for $900 million (2%).[6] In both 2009 and 2008 the company topped the list of US federal government contractors.

Які з українських компаній працюють на Lockheed Martin Corporation?
Ви хочете створити подібну українську компанію?

53

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Працювати на мільярдера й бути мільярдером — не одне й те ж.

54

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

tim написав:
Felis silvestris catus написав:

Мене завжди цікавили економічні наслідки подібного.Тобто, що станеться з купівельною спроможністю людей яких замінять, що буде з економікою в цілому?

Те, що в останні 50 років з розвитком генної інженерії, технологій та робототехніки, - 10% людства виготовляють всі потрібні товари та продукти харчування. Для життя люди могли б працювати лише 2 години на день. 50-60% стають непотрібними за будь-якої економічної системи. З одного боку "золотий вік", з іншого тотальне безробіття.


Є ще таке поняття як "Сфера послуг".

55

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

P.Y. написав:

Працювати на мільярдера й бути мільярдером — не одне й те ж.

Кращого вимагай! :) Коли вже наші солдати почнуть хотіти і все робити для того щоб стати генералами?

56

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Те, що в останні 50 років з розвитком генної інженерії, технологій та робототехніки, - 10% людства виготовляють всі потрібні товари та продукти харчування. Для життя люди могли б працювати лише 2 години на день. 50-60% стають непотрібними за будь-якої економічної системи. З одного боку "золотий вік", з іншого тотальне безробіття.

В чому проблема платити гроші не працевлаштованим?

57 Востаннє редагувалося yarko (29.12.2014 17:07:02)

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Прогнозую, що за наступні 25 років винайдуть чіпи, які приєднують на зоровий нерв. Чіпи будуть накладати зображення робочого столу з ПК в кишені на те, що людина бачить очима і відстежувати руки  (в якості мишки).

58

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

yarko написав:

Прогнозую, що за наступні 25 років винайдуть чіпи, які приєднують на зоровий нерв. Чіпи будуть накладати зображення робочого столу з ПК в кишені на те, що людина бачить очима і відстежувати руки  (в якості мишки).

Чи багато користувачів погодяться, щоб їх штрикали голками в голову і вставляли туди чіпи з ризиком пошкодити зоровий нерв? Тим більше, якщо кожні 5 років робити апгрейд.

59

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

tim написав:
P.Y. написав:

Працювати на мільярдера й бути мільярдером — не одне й те ж.

Кращого вимагай! :) Коли вже наші солдати почнуть хотіти і все робити для того щоб стати генералами?

Все одно, якщо порівнти шанси стати власником мегакорпорації в рядового працівника цієї мегакорпорації та у власника маленької компанії з двох програмістів та менеджера, я б зробив  ставку на маленьку компанію, яка з часом може розростись.

60

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

P.Y. написав:

Чи багато користувачів погодяться, щоб їх штрикали голками в голову і вставляли туди чіпи з ризиком пошкодити зоровий нерв? Тим більше, якщо кожні 5 років робити апгрейд.

Навіщо штрикати? Маленький робот доставляє чіп по судинах в потрібне місце і прикріплює до нерва.
Судини роботами чистять вже зараз, правда скажено дорого.
Апгрейд не обовязково заміна механіки, можна оновити лише софт.