61

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

У подібних випадках, новий софт на старому залізі працює з велиикими тормозами…

62

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Ох, ця тема походу майже догнала по лузах тему про релігію)

63

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Не думаю, що в найближчі 25 років буде штучний інтелект, який зможе виконувати складні задачі (те що роблять програмісти, наприклад) :)
Конструктор сайтів і тому подібне - це не штучний інтелект.

64 Востаннє редагувалося yarko (30.12.2014 11:05:32)

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Я думаю, що людина так і не зможе створити повноцінний штучний інтелект, бо спочатку треба зрозуміти, що ж таке справжній людський "інтелект"
Все, чого досягнуть - це дуже і дуже хороші бази знань

65

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Replace написав:

Не думаю, що в найближчі 25 років буде штучний інтелект, який зможе виконувати складні задачі (те що роблять програмісти, наприклад) :)

Звісно ж, не буде — програмісти не зацікавлені, щоб їх усіх замінив ШІ, а хто ще його напише?

66

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Прихований текст

самозародиться та пройде еволюцію у завірусованих локалках

67

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Самозародження ШІ це звичайно цікаво, але швидкість закладених мутацій і розмір всього дискового простору землі недостатній для цього, принаймі точно в наступні 25 років.

68

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

В плані компютеризації різних професій, то програмістам варто переживати в останню чергу.
Я би більше переживав за от таких працівників
https://www.youtube.com/watch?feature=p … idKTaYZb8E

69

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Replace написав:

Не думаю, що в найближчі 25 років буде штучний інтелект, який зможе виконувати складні задачі (те що роблять програмісти, наприклад) :)
Конструктор сайтів і тому подібне - це не штучний інтелект.

А що складного роблять 80-90% програмістів?
Складним є написання ядра операційної системи, створення нової мови програмування.
Що ще є складного?

70 Востаннє редагувалося HetmanNet (03.01.2015 22:28:51)

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

В найближчі 25 років працюватимуть над штучним інтелектом і впровадженням досягнень у цій сфері в ОС. Появі штучного інтелекту як завжди заважатиме чи то недостатня потужність комп'ютерів чи то криворукість програмістів, що надмірно люблять ООП, чи то криворукість програмістів які не можуть терпіти ООП.. одним словом все як завжди.. Зі зростанням потужності комп'ютерів через перехід до квантових процесорів десь за років п'ятнадцять чи двадцять криволапість програмістів зросте.. не то що зросте.. вона в сотні разів примножиться..

Тож майбутнє таке, ОС з недоробленим штучним інтелектом, криволапі програмісти, ще тупіші юзери.

71

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

tim написав:
Replace написав:

Не думаю, що в найближчі 25 років буде штучний інтелект, який зможе виконувати складні задачі (те що роблять програмісти, наприклад) :)
Конструктор сайтів і тому подібне - це не штучний інтелект.

А що складного роблять 80-90% програмістів?
Складним є написання ядра операційної системи, створення нової мови програмування.
Що ще є складного?

Багато всього складного є.
Якби все було так просто, то програмісти би не отримували в місяць по 1500$

На прикладі сайту, можна створити шаблонний сайт з шаблонним дизайном, а можна створити хороший сайт з врахування всіх побажань клієнта і аналізу його сфери роботи і оригінальним дизайном і т.д. і т.п.

Мозок людини - це та штука, яку наші вчені лише поверхнево дослідили.
Чи може людина створити щось подібне, коли ми не розібрались як влаштовані самі?
А яка собівартість буде цього всього, якщо воно і вийде?

Зараз я кажу про штучний інтелект, який зможе замінити програмістів.

72

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Якби замовники могли пояснити ТЗ в правильних категоріях, то вони б самі були програмістами :) Навіть якщо ШІ створять, то знадобиться "посередник" між "замовником" і ШІ

73

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

На мою думку ШІ, який буде розуміти звичайну людину з'явиться не скоро. Проте, все можливо.

74

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

0xDADA11C7 написав:

Навіть якщо ШІ створять, то знадобиться "посередник" між "замовником" і ШІ

для чого ШІ посередник? :)

75 Востаннє редагувалося tim (04.01.2015 09:23:41)

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Replace написав:

Якби все було так просто, то програмісти би не отримували в місяць по 1500$

Типова мінімальна зарплата робітника в Німеччині, США. Я вже не кажу про північні країни ЄС (Бельгія, Швеція, Люксембург, Нідерланди).
В країнах "золотого мільярду" програміст не є високооплачуваною професією на відміну від лікаря, юриста, дантиста, психолога, психоаналітика, фінансиста.

76

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

А що складного роблять 80-90% програмістів?
Складним є написання ядра операційної системи, створення нової мови програмування.
Що ще є складного?

Знаєте чим відрізняється досвідчений програміст від недосвідченого? Передбачення.
Тобто майже всі програмісти можуть сісти і створити якийсь простий сайт або сервіс.
А коли прийде час його розширити тут починаються проблеми.
Досвідчений програміст уявляє картину і проектує систему. Не досвідчений просто фігашить код.

спроектувати, спробувати і реалізувати - ось все що є складне. Кожна задача несе свої труднощі)

77

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

tim написав:

Типова мінімальна зарплата робітника в Німеччині, США. Я вже не кажу про північні країни ЄС (Бельгія, Швеція, Люксембург, Нідерланди).
В країнах "золотого мільярду" програміст не є високооплачуваною професією на відміну від лікаря, юриста, дантиста, психолога, психоаналітика, фінансиста.

Три рази ха-ха-ха

78

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

tim написав:
Replace написав:

Якби все було так просто, то програмісти би не отримували в місяць по 1500$

Типова мінімальна зарплата робітника в Німеччині, США. Я вже не кажу про північні країни ЄС (Бельгія, Швеція, Люксембург, Нідерланди).
В країнах "золотого мільярду" програміст не є високооплачуваною професією на відміну від лікаря, юриста, дантиста, психолога, психоаналітика, фінансиста.

Може тому, що країни золотого мільярду люблять купляти готові мізки у "країн третього світу" і платити їм копійки, порівеняно з своїми доморощеними.

79

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

funivan написав:

А що складного роблять 80-90% програмістів?
Складним є написання ядра операційної системи, створення нової мови програмування.
Що ще є складного?

Знаєте чим відрізняється досвідчений програміст від недосвідченого? Передбачення.
Тобто майже всі програмісти можуть сісти і створити якийсь простий сайт або сервіс.
А коли прийде час його розширити тут починаються проблеми.
Досвідчений програміст уявляє картину і проектує систему. Не досвідчений просто фігашить код.

спроектувати, спробувати і реалізувати - ось все що є складне. Кожна задача несе свої труднощі)

Тільки у нас не завжди цінують таку передбачливість :( У нас віддають перевагу "кое-как" аби швидше і дешевше.

80

Re: Як буде розвиватись ІТ в наступні 25 років?

Replace написав:

.......
Зараз я кажу про штучний інтелект, який зможе замінити програмістів.
......

Пане  Replace, ШІ...??? Просто реферат на тему ШІ?,
як на мене над проблемою ШІ цілі інститути працюють, та й то безперспективна задумка

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/god_creater.gif