21

Re: Законопроект №1677

Cyan написав:

тому мені за такі слова людей спалювати хочеться

ну, спаліть мене, спаліть усіх розробників опенсорсного пз... Ви в своїх роздумах теж в крайність впали. А згадайте як робили реферати, курсові? Що, хтось своє написав хіба? Усі шукали, скачували і ніхто не кричав - "це Я зробив сам, де моя медаль?"

22

Re: Законопроект №1677

Master_Sergius написав:

спаліть усіх розробників опенсорсного пз...

вони одобрюють використання свого пз - тут все чисто

Master_Sergius написав:

А згадайте як робили реферати, курсові? Що, хтось своє написав хіба? Усі шукали, скачували і ніхто не кричав - "це Я зробив сам, де моя медаль?"

а джерело літератури навіщо, по-вашому, існує?
робіть аналогію з фанартом: поки ніхто не посягає, що орінальна ідея належить йому, а не, власне, автору видумки, ніхто нічого не порушує

23

Re: Законопроект №1677

А згадайте як робили реферати, курсові? Що, хтось своє написав хіба? Усі шукали, скачували і ніхто не кричав - "це Я зробив сам, де моя медаль?"

В рефератах, курсових і наукових роботах завжди мусять бути посилання на джерела. Тож відчуте різницю.

Подякували: HetmanNet1

24 Востаннє редагувалося Master_Sergius (11.02.2015 16:04:49)

Re: Законопроект №1677

Ось бачите, Ви вже починаєте доходити до правильних висновків. Головне, не впадайти в крайності. Опенсорс все одно повинен рано чи пізно перемогти у всіх напрямках.

"Автор висловлює подяку алфавіту за люб'язно надані літери"

п.с. 0xDADA11C7 вкажіть у підписі посилання на Леся Подеревянського  :)

25

Re: Законопроект №1677

Змішались в купу автори і плагіатори: тема обіцяє бути цікавою.

26 Востаннє редагувалося quez (11.02.2015 16:04:36)

Re: Законопроект №1677

Master_Sergius написав:

Опенсорс все одно повинен рано чи пізно перемогти у всіх напрямках.

А який саме опенсорс - ГНУ, БСД, чи може МІТ?

27

Re: Законопроект №1677

Нащо мені ваш опенсорц, коли я маю OllyDebug :p

28

Re: Законопроект №1677

Є купа різних моделей обмежень поширення інформації. Наразі, з того, що можу згадати, є:
- наукова (фактично GPL з неї здерта);
- творча (що написав - то твоє, ніхто не може копіювати без дозволу);
- патентна (схоже на попереднє, але обов'язково треба публікувати і точно формулювати, що саме твоє);
- конфіденційна/секретна (кілька категорій інформації, яку не можна поширювати під загрозою кримінального покарання);
- відкрита (можна як завгодно поширювати).
І головна проблема поки що полягає в тому, що люди використовують не ті моделі (кримінальна відповідальність за знятий в кінотеатрі фільм - це вже робить фільм секретною інформацією, але чомусь людям не дають підписати нерозголошення). Ну і питання адекватності всіх моделей лишається.

Подякували: Cyan1

29

Re: Законопроект №1677

quez написав:
Master_Sergius написав:

Опенсорс все одно повинен рано чи пізно перемогти у всіх напрямках.

А який саме опенсорс - ГНУ, БСД, чи може МІТ?

Я маю на увазі всеохоплююче поняття - не лише пз, а й творіння в інших галузях науки і культури. Рано чи пізно людство досягне того рівня, коли копірастити буде невигідно, чи навіть просто соромно; автори шедеврів - ніколи не забудуться, скільки б їх не плагіатили та багато чого іншого; це просто необхідний наступний стрибок еволюції суспільства

30

Re: Законопроект №1677

Master_Sergius написав:

Ось бачите, Ви вже починаєте доходити до правильних висновків. Головне, не впадайти в крайності.

вітаю, але вони в мене і раніше були

Опенсорс все одно повинен рано чи пізно перемогти у всіх напрямках.

ви знову розглядаєте ситуацію з боку простого спостерігача, а не автора ідеї?

31

Re: Законопроект №1677

Master_Sergius написав:
quez написав:
Master_Sergius написав:

Опенсорс все одно повинен рано чи пізно перемогти у всіх напрямках.

А який саме опенсорс - ГНУ, БСД, чи може МІТ?

Я маю на увазі всеохоплююче поняття - не лише пз, а й творіння в інших галузях науки і культури. Рано чи пізно людство досягне того рівня, коли копірастити буде невигідно, чи навіть просто соромно; автори шедеврів - ніколи не забудуться, скільки б їх не плагіатили та багато чого іншого; це просто необхідний наступний стрибок еволюції суспільства

Ці ліцензії теж не тільки софту стосуються, так що питання залишається відкритим.

32

Re: Законопроект №1677

Cyan написав:

ви знову розглядаєте ситуацію з боку простого спостерігача, а не автора ідеї?

Ну, чому ж? По-перше, бачили може мій блог - пишу ж абсолютно не заради грошей чи якоїсь іншої винагороди. По-друге, якісь свої корисні наробки закидаю на гітхаб теж на опенсорсних засадах. Може ми й не доживемо до того "нового світового порядку", але, imho, це реальне майбутнє.

33

Re: Законопроект №1677

пишу ж абсолютно не заради грошей чи якоїсь іншої винагороди.

Я не хочу розводити срач, але вашою рідною мовою є російська? Ви не ставите за мету інтегруватися в пострадянську економіку?

Подякували: Roman-F1

34

Re: Законопроект №1677

0xDADA11C7 написав:

пишу ж абсолютно не заради грошей чи якоїсь іншої винагороди.

Я не хочу розводити срач, але вашою рідною мовою є російська? Ви не ставите за мету інтегруватися в пострадянську економіку?

По-перше, це зовсім інша історія, далека від цієї теми; по-друге, є на то свої причини

35

Re: Законопроект №1677

Master_Sergius написав:
Cyan написав:

ви знову розглядаєте ситуацію з боку простого спостерігача, а не автора ідеї?

Ну, чому ж? По-перше, бачили може мій блог - пишу ж абсолютно не заради грошей чи якоїсь іншої винагороди. По-друге, якісь свої корисні наробки закидаю на гітхаб теж на опенсорсних засадах. Може ми й не доживемо до того "нового світового порядку", але, imho, це реальне майбутнє.

ваші особисті погляди - це ваші особисті погляди: якщо ви дозволяєте іншим людям використовувати ваші набутки, це не означає, що всі інші мають кинутись у благодійність і жити в коробках на вулиці
ви ж ведете свій блог не для того, щоб хтось тупо скопіпастив ваш текст у свій блог без зазначення джерела?
ви ведете, щоб хтось дізнався щось корисне і міг використати ці знання у власних цілях - а це АП ніяк не порушує

Може ми й не доживемо до того "нового світового порядку", але, imho, це реальне майбутнє

тому що хтось реально зжотиться винагородити автора за його заслужену працю?

36

Re: Законопроект №1677

на все є свої причини, моя рідна говірка десь між степовою говіркою і радянською російською, і я зовсім не проти щоб російські українофіли(або росіяни які усвідомлюють себе як повноцінний народ, а не придаток імперії) тут тусувалися. лише у вишезгаданих випадках можливий "альтруїзм", який я часто бачу на тихваренику(лжеросії), а все інше -

інтеграція гіпстерів в пострадянську економіку

http://ic.pics.сайт-злодій/uglich_jj/22518204/741730/741730_original.jpg

Докладніше  тут
P.S.
виправив посилання

37

Re: Законопроект №1677

ваші особисті погляди - це ваші особисті погляди

Ось сплагіатю вашу фразу вам же у відповідь :)

38

Re: Законопроект №1677

Master_Sergius написав:

ваші особисті погляди - це ваші особисті погляди

Ось сплагіатю вашу фразу вам же у відповідь :)

ви мене не зрозуміли :с

39

Re: Законопроект №1677

Cyan написав:

ви ж ведете свій блог не для того, щоб хтось тупо скопіпастив ваш текст у свій блог без зазначення джерела?

Можливі різні причини ведення блогів, і бажання стати відомим блогером — лише одна з них. Скажімо, бажання вселити в голови іншим якусь свою ідею — тоді чим більше копій, тим краще, неважливо, з зазначеним джерелом чи без.

Подякували: Master_Sergius1

40 Востаннє редагувалося HetmanNet (11.02.2015 19:19:11)

Re: Законопроект №1677

Ліквідувати поточну модель авторського права та прийняти модель на основі creativecommons. Спростить життя всім. А найголовніше автор і без експерта зможе визначити потрібний варіант ліцензії і той хто вирішить роботою скористатися точно знатиме чи зможе.