41

Re: Законопроект №1677

Master_Sergius написав:

п.с. 0xDADA11C7 вкажіть у підписі посилання на Леся Подеревянського  :)

Фраза перероблена, тож може вважатись власністю 0xDADA11C7'та

42

Re: Законопроект №1677

Ні, я не приховував належність цієї фрази до Леся і в своєму "блозі" я про це писав, але на людей краще діє коли вони думають, що перед ними щира людина. Звісно, щирих людей вже не залишилося -- один постмодерновий вінігрет в головах.

Постмодерн наочно

43

Re: Законопроект №1677

Підкажіть мені, практикуючому і успішному адвокату(141 успішно закрита справа з 143) - це провокація для неандертальців, зовсім нічого не розуміючих, або ще один "псевдо вступ до ЄС" для тих, хто навіть не читав 236 сторінок Договору про асоціацію з ЕС і не розуміє, що там написано?! А написано нам те, що ми зараз маємо і ні про який вступ до ЄС нічого там не було!
Спостерігаю таку ж картину, як з:
- "псевдо люстрацією"(вам зараз стало краще від того, що посадили якусь маленьку сошку у смітник?!);
- якимись "драконівськими законами"(тут же питання: ЩО ТАМ БУЛО ДРАКОНІВСЬКОГО, що б могло вплинути на звичайну людину, а ні на пані Тимошенко з приводу її політичної смерті і недопуску до парламенту навіть у чині депутату ВР);
- "Договором по асоціацію з ЄС"(хоч один тут його читав?!);
- Скаканням на Майдані з еврострічками з наівною думкою про те, що нас тут же приймуть до ЄС, не знаючи, що внутрішнім регламентом ЄС не планувалося навіть того, щоб Україна була у складі ЄС.

Може досить дурити тих українців, яки не розуміють - що твориться?!

Сьогодні на Вікіпедії знайшов інформацію про "законопроект №1677", а коли відкрив посилання, то майже хвилину сміявся з того, за яке бидло хтось вважає нас - народ України(((

Тепер до самої суті: Я маю право фотографувати і знімати все, що хочу(перепрошую, навіть людину, яка знаходиться у громадському туалеті), якщо це буде у публічному місті, а також маю право публікувати кадри де завгодно, якщо це не завдасть матеріального або морального збитку(зокрема щодо ділової репутації, наклепу, розкриття лікарської таємниці, тощо). Таке ж саме стосується й пам'яток архітектури та іншого, навіть якщо ви використаєте фото- видеоматеріал в комерційних цілях. В теорії все виглядає так, ніби автор відзнятого на фото- відеокамеру винаходу, прибору, пам'ятника архітектури, який використав ці фото з вигодою для себе, повинен поділитися гонораром. Але на практиці все інакше: щоб стягнути з вас хоч щось, автору, припустимо, проекту будинку, треба буде звернутися до правоохоронних органів(до прокуратури, або суду - враховуючи те, в яких обставинах сталося порушення). Але після звернення, автору прийдеться самому вивернутися на навиворіт, щоб стягнути з вас хоча б гривню. Але найчастіше це так, то автор і сам може від звернення постраждати матеріально... Так що закон як раз діє...

Якщо ж виходити с наведеного цим "недозаконом", то таким же чином, кожний українець повинен заплатити, припустимо, нащадкам Альберта Енштейна за використання його формули при прорахунках, або нащадкам Стіва Джобса за те, що сфотографував Айфон по якому говорила стороння людина.:) Абсурд...

44 Востаннє редагувалося P.Y. (01.05.2015 15:14:11)

Re: Законопроект №1677

Але після звернення, автору прийдеться самому вивернутися на навиворіт, щоб стягнути з вас хоча б гривню.

Але можливість стягнути гроші (навіть ціною надлишкових витрат), усе ж, існує? Якщо автор ставить за мету не збагатитися на судовій справі, а просто «роздягнути» порушника його авторських прав, наприклад.

45

Re: Законопроект №1677

vekariy написав:

Якщо ж виходити с наведеного цим "недозаконом", то таким же чином, кожний українець повинен заплатити, припустимо, нащадкам Альберта Енштейна за використання його формули при прорахунках, або нащадкам Стіва Джобса за те, що сфотографував Айфон по якому говорила стороння людина.:) Абсурд...

О, видно хорошого юриста. Скажіть ваше прізвище, щоб випадково не скористатись вашими послугами в майбутньому. Це ж треба, провести паралель між об’єктом авторського права (фото з архітектурним об’єктом) та формулою, яку завжди можна отримати незалежно.

Хоча я погарячкував в моменті про «не скористатись послугами». 141 успішна справа з 143 говорить про те, що ви дуже добре знаєте, куди треба заносити. Але прислухатись до ваших професійних висерів — цього не пораджу й ворогу.