21

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

для мене мінус rss це те що забиває пам'ять комп'ютера, о так по пару кб і уже гігабайт, саме тому використовую reddit, twiiter і все.

22

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

reverse2500 написав:

для мене мінус rss це те що забиває пам'ять комп'ютера, о так по пару кб і уже гігабайт, саме тому використовую reddit, twiiter і все.

Цікаво ж скільки це хламу, якщо нехитрий розрахунок - 1ГБ=1024*1024 кб, т.е.  1048576/2=524288 новин? І як Ви встигаєте стільки прочитати?

Подякували: leofun011

23

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

Chemist-i написав:

І як Ви встигаєте стільки прочитати?

десь читав лише заголовки, якщо цікава тема то читав все, в оснвоному слідкую за оновленнями версії, що вийшло

24 Востаннє редагувалося leofun01 (19.07.2023 20:37:39)

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

Firefox теж видалив RSS, крім того перейшов з багато потокової на багато процесову модель, тобто вбив свої основні переваги.

На сторінці підтримки користувачів посилають нах. користувачам рекомендують встановити додатки, до яких команда розробників Firefox не має відношеня.

Про багато процесовість: ще залишились кілька способів обмежити кількість процесів, найпопулярніший з них - змінна середовища MOZ_FORCE_DISABLE_E10S

set MOZ_FORCE_DISABLE_E10S=1
call "%ProgramFiles%\MozillaFirefox\firefox.exe" [url]
# or
set MOZ_FORCE_DISABLE_E10S=1
call "%ProgramFiles%\MozillaFirefox\firefox.exe" -private-window [url]

джерело.

upd

Знайшов стрічку для терміналу, і посадив змінну на всю систему. Образ системи буду робити пізніше, зараз не до того.

Подякували: Tarpan87, Chemist-i2

25

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

Гарний некробамп.

Так, використовую, зокрема для цього форуму. RSS і Atom стрічки в мене у Thunderbird, тож коли перевіряю пошту, за ностроєм можу зразу проглядати новини.

leofun01 написав:

Firefox теж видалив RSS

Це тренд усіх веб-бравзерів — бути просто веб-бравзерами, а не internet suite.

А для зручного скрінінгу фідів користуюся плагіном — Livemarks.

Подякували: leofun01, Tarpan87, Chemist-i3

26

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

bebyk написав:

Це тренд усіх веб-бравзерів — бути просто веб-бравзерами, а не internet suite.

При тому, що веб-сторінки прагнуть стати веб-додатками, тож додаткового функціоналу стає менше в меню браузера й більше на сторінках. (Цікаво, чи не дійде справа до односторінкових internet suite?)

27

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

P.Y. написав:

(Цікаво, чи не дійде справа до односторінкових internet suite?)

Це як? Мені здається що з павутинних вузлів прибирають RSS в першу чергу для того щоб люди накручували більше переглядів. А ше щоб важче було парсити.

Подякували: leofun011

28

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

javascriptIsLife написав:

з павутинних вузлів прибирають RSS в першу чергу для того щоб люди накручували більше переглядів.

Тут треба уточнити: переглядів реклами, якої в RSS бути просто не може. Точніше, технічно, рекламу в RSS можна запхати, але її не можна виділити, і її легко фільтрувати, і ніякий скріпт не буде палити твого фільтра.

Статичний web (без всякого сміття) це якраз та ідея, яку хотіли реалізувати творці стандарту (w3c).

Але розробники web переглядачів дозволяють поганим людям робити погані речі (як мінімум не дотримуватися стандарту). І деякі (можливо більшість) розробники це користують.
Тому web розвивається трохи не туди, не так як мав би.

Подякували: bebyk1

29

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

leofun01 написав:

.. обмежити кількість процесів .. змінна середовища MOZ_FORCE_DISABLE_E10S

Для Firefox 100+ це більше не працює. :(

Хто знає інший спосіб, дайте знати.

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

Ну, добре, що багато сайтів ще не відмовилися від RSS. Зручно парсити інформацію через нього  :D

Подякували: leofun011

31

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

Пам'ять не може бути READ написав:

Ну, добре, що багато сайтів ще не відмовилися від RSS. Зручно парсити інформацію через нього  :D

Та і без RSS не так важко спарсити інформацію, а сайт з RSS треба ще пошукати :D

32

Re: Опитування: Чи використовуєте ви RSS?

Важко. Часто розбирати XML з RSS простіше.