41

Re: Соціальні контакти

Регулярно читав дану тему і помітив що за останні 5 днів мої соціальні контакти сильно зменшились. Збіг чи попередження?

42

Re: Соціальні контакти

Chemist-i написав:

Регулярно читав дану тему і помітив що за останні 5 днів мої соціальні контакти сильно зменшились. Збіг чи попередження?

Ні, то ви почавши читати цю тему нарешті звернули увагу на те, що ваші соціальні контакти зменшилися.

43 Востаннє редагувалося P.Y. (23.04.2015 18:19:00)

Re: Соціальні контакти

Djalin написав:

ну добре після 0.3/0.5 пива ніяких змін немає?

особисто у мене наприклад зникає напруга в очіх - трішки покращується зір - непоганий детектор, що мені досить.

Позитивних — практично нема. Інколи починає здаватись, ніби в голові чогось не вистачає — вимикається частина внутрішніх відчуттів. Стаю менш уважним. Випадки, коли проривають якісь позитивні емоції, бувають значно рідше — востаннє це було ще в підлітковому віці (що навіть добре — в цьому стані я починаю всіх задовбувати своїм несмішним гумором).

Чи може любите каву?

Загалом так, але без фанатизму.

44

Re: Соціальні контакти

Chemist-i написав:

Регулярно читав дану тему і помітив що за останні 5 днів мої соціальні контакти сильно зменшились. Збіг чи попередження?

Мені, до певної міри, хотілось би, щоб мої нерозв'язні проблеми стали проблемами кожного, але невже це відбувається вже від читання цієї теми? :)

45

Re: Соціальні контакти

спробуйте знайомитись в кав’ярні - або створіть клуб кавоманів чи знайдіть такий

46

Re: Соціальні контакти

Chemist-i написав:

Регулярно читав дану тему і помітив що за останні 5 днів мої соціальні контакти сильно зменшились. Збіг чи попередження?

Прихований текст

збіг? Не думаю http://s00.сайт-злодій/pics/pics_original/9/2/2/4776229.jpg

P.Y., соціальні навики і стосунки з дівчатами це все таки різні речі, шоб там хто не говорив. У мене завжди було багато друзів, мені не проблема підсісти до якоїсь компаніі в барі / в парку і провести весь вечір з ними (знову ж таки, дякуючи алкоголю), але з дівчатами все життя глухо.

47

Re: Соціальні контакти

morgot написав:

У мене завжди було багато друзів, мені не проблема підсісти до якоїсь компаніі в барі / в парку і провести весь вечір з ними (знову ж таки, дякуючи алкоголю), але з дівчатами все життя глухо.

Дивно.

48

Re: Соціальні контакти

VertoX, тут скоріше за все є 2 варіанти - поганий зовнішній вид (в плані фіз. форми), або занадто мякий характер. В результаті дівчата не сприймають мене як чоловіка, тому що френдзона у мене була завжди і в великій кількості (багато дівчат, які дружили, дуже нормально спілкувались, але при спробі перейти до чогось більшого - ігнор). Потім я на то забив, френдзона гірше чим взагалі нікого. Слухати про їхніх хлопців - та ну нафіг.

49

Re: Соціальні контакти

morgot написав:

Слухати про їхніх хлопців - та ну нафіг.

Теж варто привикати, бо коли сам стаєш хлопцем, то доведеться про себе слухати. А це ще гірше. :D

50

Re: Соціальні контакти

bunyk написав:
morgot написав:

Слухати про їхніх хлопців - та ну нафіг.

бо коли сам стаєш хлопцем, то доведеться про себе слухати.

Це краще, тому що є секс, а не тільки тупі розмови

Подякували: VertoX1

51

Re: Соціальні контакти

morgot написав:

тому що є секс

Прихований текст

http://coub.com/view/5efxu
Вона добіжить до КОЖНОГО! Хто буде працювати на собою у всіх аспектах і діяти,а не тільки скиглити! Ну і якщо бажаєте,додам imho!))

52

Re: Соціальні контакти

діяти,а не тільки скиглити!

Людям доводиться скиглити. Ну от, уявімо, приходите ви до лікаря, той питає вас, на що скаржитесь. Але ж ви такий увесь крутий пацан, вам скиглити не можна — значить, розповідаєте йому казочки, яке у вас міцне здоров'я, як ви по 30 км за день пробігаєте, і що ні температури ніколи не було, ні живіт ніколи не болів... Питається, якщо у вас таке здоров'я, то нащо вас лікувати? А тим часом, хвороба, через яку ви прийшли до лікаря, лишається невилікуваною.

Варіант 2: приходите ви до лікаря, розповідаєте все як є, той вам прописує якісь таблетки — одні дорогі (ви їх точно не купите), на другі у вас алергія, треті просто вітамінки. Ваша реакція?..

53

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

діяти,а не тільки скиглити!

Людям доводиться скиглити. Ну от, уявімо, приходите ви до лікаря, той питає вас, на що скаржитесь. Але ж ви такий увесь крутий пацан, вам скиглити не можна — значить, розповідаєте йому казочки, яке у вас міцне здоров'я, як ви по 30 км за день пробігаєте, і що ні температури ніколи не було, ні живіт ніколи не болів... Питається, якщо у вас таке здоров'я, то нащо вас лікувати? А тим часом, хвороба, через яку ви прийшли до лікаря, лишається невилікуваною.

Варіант 2: приходите ви до лікаря, розповідаєте все як є, той вам прописує якісь таблетки — одні дорогі (ви їх точно не купите), на другі у вас алергія, треті просто вітамінки. Ваша реакція?..

P.Y. в лікаря (варіант 3):
— Лікарю, я помираю?
— Ні, у вас всього лиш вивихнутий палець.

Подякували: 0xDADA11C7, VertoX2

54 Востаннє редагувалося VertoX (24.04.2015 21:45:34)

Re: Соціальні контакти

quez написав:

— Ні, у вас всього лиш вивихнутий палець.

Чудова відповідь!))))
Але не дивуйтесь якщо пан P.Y. знову уявить якусь лабуду,вигадає ще якусь ситуацію,історію,зробить ще одне припущення і бла-бла-бла! Хіба не ясно,що йому подобається розмовляти про проблему,а не вирішувати її? І на це моє повідомлення він напише досить розумний текст,з аргументами і всією притаманною його манері спілкування лабудою! І знову він нічого не зробить!))) Тож не гайте час панове своїми порадами! Я вже писав,що спасіння потопаючого, справа рук самого потопаючого! Не хоче щось робить? Нехай сидить дома! Це так само у мене з програмуванням! От 1 в 1. Я знаходжу мільйон причин ним не займатись! Тягну час,вирішую третьорядні справи, розмовляю по телефону лібо з ким,аби про шо тільки,що б сказать:"Тю, як би я програмував? Я ж по телефону балакав"! Мораль одна! Не хочеш - сиди голодний!

Прихований текст

P.S. Чергова рульна порада від пана Арєстовіча! Станьте БУЛЬДОГОМ у своєму житті! Майте мертву хватку у справі за яку беретесь! От мене пробрало відео! І я все таки вирішив не відкладати,а щільно почати займатись програмуванням з самих азов і витрачати на це весь свій час. https://www.youtube.com/watch?v=cf7Ox36wzgc
А ось не меньш важливе відео! Рекомендую його подивитись всім тим в кого є в чомусь проблеми. Питання загальні,але сенс зрозумілий! З 25:11 по 29хв взагалі про пана P.Y. https://www.youtube.com/watch?v=MTum_Y9Cmmg

55

Re: Соціальні контакти

morgot написав:

P.Y., соціальні навики і стосунки з дівчатами це все таки різні речі, шоб там хто не говорив. У мене завжди було багато друзів, мені не проблема підсісти до якоїсь компаніі в барі / в парку і провести весь вечір з ними (знову ж таки, дякуючи алкоголю), але з дівчатами все життя глухо.

Я людина некомпанійська, ось так просто приєднатись до якоїсь незнайомої компанії вище моїх можливостей. Друзів завжди було мало чи й зовсім не було. Дівчата — вже наступна проблема. Не можу сказати, що спілкуватися з ними мені набагато важче (якщо контакт з дівчиною встановлено, підтримувати спілкування не проблема — часто це навіть краще виходить, бо цікавіше). З іншого боку, встановити контакт все одно важко. Якщо йдеться про спілкування в реалі, для мене це складно в обох випадках (частіше я мовчу), плюс спілкування з дівчиною сприймається як більш «відповідальне» — відповідно, здебільшого все обмежується обміном листами в мережі, а на зустрічах в реалі (якщо випадає така можливість) не вдається навіть толком поговорити (дівчата люблять хлопців з добре підвішеним язиком? у мене добре підвішені лише пальці на клаві).

56

Re: Соціальні контакти

P.Y. в лікаря (варіант 3):
— Лікарю, я помираю?
— Ні, у вас всього лиш вивихнутий палець.

— Ой, справді. Як я раніше не здогадався, що епілептичні припадки й висип на обличчі — обов'язкові симптоми вивиху? Спасибі вам, лікарю, велике спасибі!

57

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

P.Y. в лікаря (варіант 3):
— Лікарю, я помираю?
— Ні, у вас всього лиш вивихнутий палець.

— Ой, справді. Як я раніше не здогадався, що епілептичні припадки й висип на обличчі — обов'язкові симптоми вивиху? Спасибі вам, лікарю, велике спасибі!

Vertox написав:

Але не дивуйтесь якщо пан P.Y. знову уявить якусь лабуду

Подякували: VertoX1

58

Re: Соціальні контакти

Це так само у мене з програмуванням! От 1 в 1. Я знаходжу мільйон причин ним не займатись! Тягну час,вирішую третьорядні справи, розмовляю по телефону лібо з ким,аби про шо тільки,що б сказать:"Тю, як би я програмував? Я ж по телефону балакав"! Мораль одна! Не хочеш - сиди голодний!

Давайте я Вам даватиму поради в Вашому стилі? Значить так, берете свій червоний диплом і йдете в першу-ліпшу айтішну компанію. Берете ЗАРАЗ Ваш крутий диплом крутого технарського ВУЗу і йдете працевлаштовуватись НЕГАЙНО. Не відкладаючи на завтра, бо будете бідним до кінця своїх днів. В процесі роботи Ви навчитеся писати код — достатньо писати 50 рядків якісного робочого коду на день. Це мінімум, інакше Ви — чайник. КОД чи ЧАЙНИК?

(Не знаю, може, Вам такі поради справді приносять користь, але мені вони здаються недостатньо дієвими).

59

Re: Соціальні контакти

quez написав:
P.Y. написав:

P.Y. в лікаря (варіант 3):
— Лікарю, я помираю?
— Ні, у вас всього лиш вивихнутий палець.

— Ой, справді. Як я раніше не здогадався, що епілептичні припадки й висип на обличчі — обов'язкові симптоми вивиху? Спасибі вам, лікарю, велике спасибі!

Vertox написав:

Але не дивуйтесь якщо пан P.Y. знову уявить якусь лабуду

Кодер: (фіксить баг). Але не дивуйтесь, якщо програма знов покаже якусь лабуду.
Програма: (виводить стек помилок)

60

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:
quez написав:
P.Y. написав:

— Ой, справді. Як я раніше не здогадався, що епілептичні припадки й висип на обличчі — обов'язкові симптоми вивиху? Спасибі вам, лікарю, велике спасибі!

Vertox написав:

Але не дивуйтесь якщо пан P.Y. знову уявить якусь лабуду

Кодер: (фіксить баг). Але не дивуйтесь, якщо програма знов покаже якусь лабуду.
Програма: (виводить стек помилок)

Нічого не знаю, у мене все працює.