61

Re: Соціальні контакти

quez написав:

Нічого не знаю, у мене все працює.

Які хоч характеристики системи? По-моєму, в вашому коді купа залежностей від попередньо встановлених бібліотек.

62

Re: Соціальні контакти

Коротше.
1) Не всі люди ідентичні. Це очевидно?
2) Не всі люди однаково успішні у всьому. Це очевидно?
3) Є проблеми, які в одних людей виникали, а в інших ні. Це очевидно?

А тепер питання: як людина, що ніколи не мала певної проблеми, може допомогти з її вирішенням? Думаю, ніяк. Будь ти хоч тричі чемпіон з фігурного катання, ти не поясниш, як їздити на ковзанах при вазі 150 кг. Якщо ти справді мав колись 150 кг ваги, а зараз майстер спорту з фігурного катання — чудово, в тебе потрібний досвід є, і ти можеш ним поділитись. Інакше ти зможеш лише або нести маячню в стилі «давай, ворушись, у тебе все вийде, або не вийде нічого» (це не поради взагалі), або просто детально розповісти, як ти їздиш на ковзанах (і щось із цього, можливо, хтось з менш успішними параметрами зможе застосувати на практиці — знову ж, далеко не факт, що це буде можливо взагалі).

Спробуйте вникнути в ситуацію. І спробуйте зрозуміти, чому ваші поради в конкретному випадку не підлягають виконанню. Кому насправді потрібні поради, які працюють лише для тих, хто й так усе це вміє робити?

63 Востаннє редагувалося tim (25.04.2015 07:24:45)

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

Існує така річ, як соціальні контакти — поняття, що включає як корисні зв'язки з іншими людьми (наприклад, дружба чи стосунки хлопця й дівчини), так і просто знайомих. З простих законів математики випливає, що чим ширше коло спілкування людини, тим більша ймовірність знайти серед них корисні. Питання: звідки ці соціальні контакти беруться?
      Взагалі, звідки у вас беруться друзі, знайомі і т.д.?

Людина є твариною, хоч і розумною. В Homo Sapiens генетично закладена потреба жити в певному "племені".
Все життя ми намагаємось знайти своє плем’я. Так закладено "природою".
Подивіться фільми про життя мавп - грубе порівняння, але дозволяє зрозуміти суть.
Соціальні контакти виникають так - знайшов потрібне плем’я - спробував з ними налагодити взаємовідносини. Не вдалось - шукаєш інше плем’я.
Приклади племені:
- сім’я,
- рід,
- люди з однієї вулиці, села, міста, країни, планети
- люди з організації, компанії, держустанови, банди, тощо
- люди з спільними хобі, інтересами, захопленнями

В сучасномі світі людина одночасно намагається налагодити соціальні контакти в кількох племенах одночасно як за допомогою сучасних засобів зв’язку(інтернет, телефон, телевізор, газети, радіо, книги) так і за допомогою простих знайомств "на вулиці", або спеціальних культових споруд - церква, стадіон, майдан.

64

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

А тепер питання: як людина, що ніколи не мала певної проблеми, може допомогти з її вирішенням? Думаю, ніяк. Будь ти хоч тричі чемпіон з фігурного катання, ти не поясниш, як їздити на ковзанах при вазі 150 кг. Якщо ти справді мав колись 150 кг ваги, а зараз майстер спорту з фігурного катання — чудово, в тебе потрібний досвід є, і ти можеш ним поділитись. Інакше ти зможеш лише або нести маячню в стилі «давай, ворушись, у тебе все вийде, або не вийде нічого» (це не поради взагалі), або просто детально розповісти, як ти їздиш на ковзанах (і щось із цього, можливо, хтось з менш успішними параметрами зможе застосувати на практиці — знову ж, далеко не факт, що це буде можливо взагалі).

Прихований текст

По вашій логікє тренер котрий займається товстунами,також має бути товстуном. Інакше як людина котра досконало знає свою роботу може давати поради по схудненню якщо сама ніколи не була товстою? То пане P.Y. не МАЯЧНЯ,а ключ до успіху! АБО ВОРУШІТЬСЯ,АБО НЕМА ЧОГО ПЕРЕЛИВАТИ З ПУСТОГО В ПОРОЖНЄ.
А тепер про 150кг. Ось це відео також можна віднести конкретно до вас. З усіма вашими відмазками і ситуаціями котрі ви уявляєте. Конкретно це як герой відео розказує про знайомого. Вага була 120кг,почав займатись триатлоном,за рік схуд до 78кг.На підприємстві поповзли чутки,що він захворів на рак.https://www.youtube.com/watch?v=p2qPbrUytno
Мені лєньки шукати,все одно навряд хто дивиться,але скажу в 2-х словах...Є відео Бадюка з Тайланду де він там займається Муай Тай у місцевих тренерів,розповідає про особливості тренувань,заробіток спорт залів і т.д. І там от є маленька вставочка. Точно не пам"ятаю,перекажу своїми словами,можливо трохи прикрасю,але суть така,що...Жив був чувак у Лондоні. За невідомих обставин розкабанів він до нереальних розмірів. Плюнув на все,приїхав в Тайланд,записався на секцію,харчується морепродуктами,ВАЖКО і ПОСТІЙНО тренується і схуд там щось ледь не в половину і зупинятись не збирається. Можете пошукать на Ютубє буде вам наглядний приклад як іти до результату.
Тоді ще історія з життя також своїми словами! Вичитав на Мейл.ру свого часу.Жила була пара в Британії і був дуже гладкий чоловік. Дружина одного разу жартома порівняла чоловіка з Джабою із Зоряних війн,що мовляв вже і такий гладкий і зовнішній вигляд такий. Того це порівняння реально зачепило і він взявся за себе. Як результат мінус купа десятків кіло і всі витікаючі.
Тож пане P.Y. може вже досить розповідати який ви особливий у своїй ситуації і ой як вам нелегко,а ми ніколи не були в ній і як можемо радити? Може слід вже сідать на дієту і гарцювати ще більше на велотренажері?
P.S. Цікаво,у вас дійсно 150кг чи це ви знов УЯВИЛИ таку собі ситуацію,що б спробувати довести,що я чи там інші радники неправі або ще там щось?! 

65

Re: Соціальні контакти

Прихований текст

А мені сі здає, що треба вимкнути толерастію і сказати прямо - P.Y. Ти сикун, і як наслідок вже знаходиш мільйони причин.
Стосовно чужого досвіду, психологи наприклад коли дебажать людей не проходять мають багато чужого досвіду (і знань як лагодити) замість того, щоб самим проходити через ті ситуації.

Подякували: Arete, VertoX2

66

Re: Соціальні контакти

Chemist-i, НАРЕШТІ! Нарешті хтось це сказав ПРЯМО і так як воно є! Дядько-ви мій герой. У самого не раз вертілось на "язиці".але ж типу я новенький,мене вже попереджали про авторитарність форуму і бути більш ввічливим,а нього ще й скільки карми! Але реально блін хочеться сказать,що Чувак...Читаючи тебе.воно й не дивно,що в тебе нема баби. Хіба вона заслуговує на отаку людину в котрої все в сірих тонах,життя лайно і можливо він на межі вскриття вен!)) Тож мабуть треба дякувати Богу нашому(атеїсти ідуть мимо),що от в такого "мужика" нема дами серця.

67

Re: Соціальні контакти

По вашій логіці тренер котрий займається товстунами,також має бути товстуном.

Колишнім товстуном. Чи, принаймні, розуміти різницю між товстуном і природженим спортсменом.
Частіше ж ми бачимо в якості тренерів колишніх спортсменів, що вже встигли втратити форму й обрости жирком (тобто, самі для себе нездатні дати раду з проблемою, яку беруться допомагати вирішити іншим).

68

Re: Соціальні контакти

Chemist-i написав:
Прихований текст

А мені сі здає, що треба вимкнути толерастію і сказати прямо - P.Y. Ти сикун, і як наслідок вже знаходиш мільйони причин.

З цього я не дізнався нічого з того, що сам про себе не думаю (я не схильний себе переоцінювати). Вважаєте, це якось автомаично вирішить мою проблему?.. *SCRATCH*

Стосовно чужого досвіду, психологи наприклад коли дебажать людей не проходять мають багато чужого досвіду (і знань як лагодити) замість того, щоб самим проходити через ті ситуації.

1) У досвідченого психолога той чужий досвід справді є (на відміну від...).
2) Для випадків, коли людині просто треба виговоритись, конкретні поради психолога мають другорядне значення.

69 Востаннє редагувалося P.Y. (25.04.2015 12:13:18)

Re: Соціальні контакти

VertoX написав:

в котрої все в сірих тонах,життя лайно і можливо він на межі вскриття вен!

Ви перебільшуєте мої вольові якості. Суїцидальні ідеї виникають давно, але до практичного їх втілення справа навряд чи дійде: все ж, зробити це — яке-не-яке рішення. Крім того, це якось тупо — самоліквідовуватись, нічого толком не побачивши. Хоча, мабуть, я невиправний оптиміст, якщо взагалі на щось сподіваюсь.

Читаючи тебе.воно й не дивно,що в тебе нема баби. Хіба вона заслуговує на отаку людину в котрої все в сірих тонах,життя лайно і можливо він на межі вскриття вен!)) Тож мабуть треба дякувати Богу нашому(атеїсти ідуть мимо),що от в такого "мужика" нема дами серця.

Ну, є й гірші варіанти. Наприклад, чувак, який успішно перетворює життя дами серця на лайно, не лишає їй нічого, крім сірих тонів, і, зрештою, доводить її до самогубства. Зате в нього є секс — ТАККК!!! В нього є секс  — ТАККККК!!!!! (Лишаю пана VertoX'а аплодувати цьому чувакові й цілувати його п'яти).

70

Re: Соціальні контакти

P.Y., не говоріть дурниць, жінки люблять секс не менше ніж чоловіки і зовсім не обов’язково після сексу вчиняти самогубство. Якби насправді все було так, як в вашій хворобливій уяві, то ми б з вами не існували.

https://soundcloud.com/nancybc/touch-go-would-you

Подякували: tim, quez2

71

Re: Соціальні контакти

P.S. Цікаво,у вас дійсно 150кг чи це ви знов УЯВИЛИ таку собі ситуацію,що б спробувати довести,що я чи там інші радники неправі або ще там щось?!

У мене не 150 кг (проблема з вагою є, але не до такої ж міри), фігурним катанням займатись також найближчим часом не планую :)

Радники не праві лише в одному випадку: повторюючи одні й ті ж поради по 100500 разів. Думаєте, якщо ця порада для мене не підходить, після n повторів вона стане годящою? Крім того, скажемо прямо, Ви для мене не авторитет — моя думка про Вас така ж низька, як Ваша думка про мене — тому витягуватись по струнці, слухаючи Ваші айн-цвай-драй-арбайтен-арбайтен, у мене також бажання не виникає. Тобто, Ви можете ділитися своїм досвідом — частину з цього (але не все) я справді зможу пристосувати до своїх потреб, але мотивуючі проповіді від Вас — у чому сенс? Типу, я сумлінно Вас слухатимусь, а Ви скажете «молодець, ти майже як я!» — для мене це що, буде якоюсь похвалою? Я хочу бути схожим на Вас не більше, ніж Ви бажаєте бути схожим на мене ;)

72

Re: Соціальні контакти

Arete написав:

P.Y., не говоріть дурниць, жінки люблять секс не менше ніж чоловіки і зовсім не обов’язково після сексу вчиняти самогубство.

Здається, я й не стверджував, що секс тут — безпосередня причина самогубства. Але пари з чоловіка-садиста й жінки-жертви — не така вже й рідкість, на жаль. Безумовно, такі екземпляри людського виду в чомусь за мене успішніші, але чи хотів би я бути схожим на них? Однозначно, ні.

73

Re: Соціальні контакти

По-моєму, в цій композиції йдеться не про переваги сексу, а про складність навіть заговорити про це.

74

Re: Соціальні контакти

P.Y.
Ви ставите воза поперед конями, тобто якщо ми візьмемо за мету саме фізичну форму, то вплив на неї особистості і вашого поточного фізичного стану має бути мінімальний, бо ця категорія існує і в тваринному світі, де про особистість ще ніхто не знає. Тобто ви кажете - я маю таку тонку душевну організацію, що загальні правила не діють, тому вимагаю тренера і лікаря - колишніх товстунів. Ви прямо як ПАР в часи апартеїда - негритянський мент не може нічого казати білій людині.

75

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

Ну, є й гірші варіанти. Наприклад, чувак, який успішно перетворює життя дами серця на лайно, не лишає їй нічого, крім сірих тонів, і, зрештою, доводить її до самогубства. Зате в нього є секс — ТАККК!!! В нього є секс  — ТАККККК!!!!! (Лишаю пана VertoX'а аплодувати цьому чувакові й цілувати його п'яти).

Прихований текст

Та ви не перевертайте фари на інших! Про якихось чуваків котрі когось кривдятЬ! Світ не ідеальний,без вас відомо! І мова йде про саме Вас,а коли буде питання яке навели Ви,тоді й поговоримо. Відповідайте конкренто за свої дії/вчинки(у Вашому випадку це їх відсутність)! Про п"яти...Дядько! Мені з великої гори ... на те в кого секс є,а в кого нема! Єдине,що варто знати це те,що якщо у нього він є(звісно повії і випадки згвалтування не рахуються), то він вже в половину кращій конкретно за вас! Тож я ніякого чувака нікуди цілувати не збираюсь і стримуйте будь ласка Ваші сексуальні фантазії в одному реченні з моїм нікнеймом!

P.Y. написав:

Думаєте, якщо ця порада для мене не підходить, після n повторів вона стане годящою?

Прихований текст

Звісно,що стане. Завдяки цим вправам не одна людина скинула вагу. А Ви продовжуєте верзти нісенітниці,що Вам не допомагає. Якщо так то а) додайте дієту, б) БІЛЬШЕ часу на вправи. Всім допомагає,а Вам ні... Це ж треба блін! Який оригінальний товстунчик знайшовся!

P.Y. написав:

Крім того, скажемо прямо, Ви для мене не авторитет — моя думка про Вас така ж низька, як Ваша думка про мене — тому витягуватись по струнці, слухаючи Ваші айн-цвай-драй-арбайтен-арбайтен, у мене також бажання не виникає. Тобто, Ви можете ділитися своїм досвідом — частину з цього (але не все) я справді зможу пристосувати до своїх потреб, але мотивуючі проповіді від Вас — у чому сенс?

Прихований текст

Дядько! Та мені й нать не нать бути Вам авторитетом! Ви звертаєтесь в спільноту з питаннями,я один з тих хто на них відповідає! Більш можливо жорсткіше за інших,бо вважаю.що не сюсюкатись треба,а навпаки ГНОБІТЬ! Якщо є яйця,буде значить працювати,а як нема то людина ПРЯНІК і так їй і треба. Все просто. І якщо ви не помітили,то БАГАТО своїх постів я підкріпляю відео де ДЯДІ котрі знають про,що говорять дають ті самі поради,бо я їх цитую. Тож походу Вам не авторитет будь хто,а не тільки Я. А сенсу нема Ви праві. Ви краще будете розписувати,приводити приклади,уявляти і т.д.,але не признаєте,що хтось(зараз навіть не про мене) правий. Та і взагалі якщо чесно то не знаю як можна унилого гота вчити радіти життю.Ця затєя була приречена на провал від початку.

P.Y. написав:

Типу, я сумлінно Вас слухатимусь, а Ви скажете «молодець, ти майже як я!» — для мене це що, буде якоюсь похвалою? Я хочу бути схожим на Вас не більше, ніж Ви бажаєте бути схожим на мене

Прихований текст

Типу не ви сумлінно слухаєтимитесь,а типу як я раніше питав:"Нафіга Ви взагалі відписуєтесь в темах про спорт,дівчат якщо відпочатку у Вас своя тверде позиція,що до бездійства"? Ви маєте бути не таким як Я,а кращім за самого себе учорашнього і так кожен день! Проста істина з мотивашок! Так кому я це кажу? Стосовно схожим не мене,то не лукавтє пане P.Y. Ви дуже хочете бути схожим на мене,саме тому Ви й тягнете свою тушку на велотренажер і пихтите там по 30хв. Тож піднажміть! Бо впевнений.що навіть зі свої жирком на пузце я маю кращу фізичну форму за вас!))

P.Y. написав:

Частіше ж ми бачимо в якості тренерів колишніх спортсменів, що вже встигли втратити форму й обрости жирком (тобто, самі для себе нездатні дати раду з проблемою, яку беруться допомагати вирішити іншим).

Прихований текст

Все питання в тому,що тим спортсменам колишнім воно вже не потрібно,та форма і т.д. А при бажанні вони б без проблем досягли результату,бо знають як! Я Вам вже приводив приклад таких спортсменів як бразильский футболіст Роналдо і боксер Костя Дзю. Їм є чому Вас повчити це факт. Та хіба ж для Вас це аргумент,що дядьки в минулому видатні спортсмени? Вони кабанчики! І нічому не навчать.

P.S.

Прихований текст

Коротке резюме про спілкування з Вами на ось такі теми...Процитую українську приказку,котра дуже чудово підходить до цієї ситуації. "Ти йому сци межиочі,а він каже дощ іде"!Дякую за увагу,більше тексту в мене для Вас нема.

76

Re: Соціальні контакти

0xDADA11C7 написав:

P.Y.
Ви ставите воза поперед конями, тобто якщо ми візьмемо за мету саме фізичну форму, то вплив на неї особистості і вашого поточного фізичного стану має бути мінімальний, бо ця категорія існує і в тваринному світі, де про особистість ще ніхто не знає. Тобто ви кажете - я маю таку тонку душевну організацію, що загальні правила не діють, тому вимагаю тренера і лікаря - колишніх товстунів. Ви прямо як ПАР в часи апартеїда - негритянський мент не може нічого казати білій людині.

Та хто-завгодно може казати що-завгодно кому-завгодно — чутки про авторитарність форуму дещо перебільшені. Просто чи всі поради спрацюють? Це як кулінарна книга: якщо для приготування страви потрібні якісь інгридієнти, на даний момент недоступні, то можна або не готувати цю страву взагалі (в тому випадку, якщо буквальне дотримання рецепту має принципове значення), або спробувати їх замінити більш доступними компонентами (замість язиків жайворонків — дрібно нарізане куряче філе, і т.д.) — але чи буде це та ж сама страва?.. Отже, треба шукати або такі рецепти, які не виходять за межі можливостей кулінара, або експериментувати самому (але тоді кулінарна книга стає дещо зайвою). Якщо ж кухар-початківець отримує поради в стилі «приготуй куряче філе, щоб його ніхто не відрізнив від язиків жайворонків. старайся-старайся!», це нічого не дасть (кухар, може, ніколи й сам не куштував такої екзотики).

Продовжуючи аналогію. Мені не потрібні рецепти найвишуканіших страв французької кухні — я просто хочу взяти те, що завалялось у моєму холодильнику, і приготувати з нього щось їстівне, не більше.

77

Re: Соціальні контакти

Я Вам вже приводив приклад таких спортсменів як бразильский футболіст Роналдо і боксер Костя Дзю. Їм є чому Вас повчити це факт. Та хіба ж для Вас це аргумент,що дядьки в минулому видатні спортсмени? Вони кабанчики! І нічому не навчать.

Якщо вони колись проходили етап перетворення з кабанчика в спортсмена, їхні поради матимуть сенс. Крім того, є різниця між кабанчиком з досвідом спортсмена та кабанчиком без такого досвіду (краще прокачані м'язи, наприклад).

Ви дуже хочете бути схожим на мене,саме тому Ви й тягнете свою тушку на велотренажер і пихтите там по 30хв.

По-перше, я не знаю Ваших справжніх фізичних параметрів (може, там іще більш запущена ситуація, ніж у мене? Це інтернет — хто-завгодно може вдавати з себе кого-завгодно; і жирок на пузці — здається, саме те, що мені менше всього потрібно, незалежно від стану біцепсів, трицепсів і квадрицепсів). По-друге, зараз це займає годину. По-третє, бажання підправити вагу виникло незалежно від Вас — я крутив велик ще до появи Вас на форумі. По-четверте, якась схожість простежується хіба що в плані фізичних параметрів — я не збираюсь мислити Вашими штампами й переймати Вашу систему цінностей, як і Ви мою.

Мені з великої гори ... на те в кого секс є,а в кого нема!

Дивно. В мене склалося враження, що Ви просто напрошуєтесь на компліменти за те, що він у Вас є. Ну, є то й є — отримуйте задоволення від сексу, а не від розмов про секс. Чому це взагалі робить Вас кращим? Я з'їв цукерку, отримав задоволення — це робить мене кращим? Тут те ж саме.

78

Re: Соціальні контакти

Завдяки цим вправам не одна людина скинула вагу.

Завдяки вправам, а не Вашим нагадуванням про них. Якщо я справді потребуватиму нагадувань, то напишу скрипт, який мені нагадуватиме про вправи. Мені важко сказати, що мене в Вас так невимовно бісить, але ці Ваші «давай-ворушись» реально демотивують. Якогось «спортивного успіху» в своєму житті я зміг досягти лише тоді, коли почав займатися фізичними вправами самостійно, а не в групі — ніщо так не відбиває бажання займатися спортом, як дух колективу «спортсменів», підкреслено тупуватих і з підкреслено завищеною самооцінкою. З моєї точки зору, спортивні заняття — справа індивідуальна, десь приблизно як особиста гігієна. Я працюю над своїм тілом, приводжу його до ладу — це потрібно мені, а не ще комусь, і зовнішній контроль тут потрібен не більше, ніж коли я в душі. Чи Вам треба, щоб я порадів за Вас? Вибачте, я не гей, щоб милуватися чиїмись накачаними м'язами — мені це нецікаво.

Безумовно, якесь раціональне зерно з Ваших порад я зміг винести й навіть застосувати на практиці (за що Вам дякую). Але їх доводиться відфільтровувати з такої кількості води...

79

Re: Соціальні контакти

У багатьох соціофобів такі думки, (навіть в мене є :) ), - якщо це всі роблять, то виникає внутрішній протест, "а чого я маю бути як всі, чим я вигідно від них відрізняюсь". Звичайно в деяких ситуаціях це корисно, можна побити конкурентів якимись унікальними фішками, але не завжди. Наприклад коли є якась справа, що потребує мільйони людино-годин, тільки разом можна можна її зробити (досягти успіху) для всіх членів "команди".

80

Re: Соціальні контакти

Chemist-i написав:

У багатьох соціофобів такі думки, (навіть в мене є :) ), - якщо це всі роблять, то виникає внутрішній протест, "а чого я маю бути як всі, чим я вигідно від них відрізняюсь". Звичайно в деяких ситуаціях це корисно, можна побити конкурентів якимись унікальними фішками, але не завжди. Наприклад коли є якась справа, що потребує мільйони людино-годин, тільки разом можна можна її зробити (досягти успіху) для всіх членів "команди".

Тут можливі дві ситуації:
1) «Команда» є — дій як усі, і все буде як у всіх, бо успішна команда потребує злагодженості й тому легко звільняється від тих, хто в неї не вписується і стає баластом.
2) «Команди» нема — шукай способів вигідно відрізнятись від решти, бо в тебе є лише конкуренти.