21

Re: Ноутбук вимикається

після того як віндовс вимкнувся останній раз, мене дістали ці кончані віндовси і я поставив убунту 14.10. Вона працює за цих 3 тижні після останього самостійного вимкнення. Убунту ще ніразу не вимкнулась було лише раз і то через те що я зачепив кабель живлення і убунту перевівся в сплящий режим відповідно я подумав що плата живлення але помилково. коли запустив вінду вона після 3-х годин роботи вимкнулась.потім прочитав в статті що це може бути вимахується живлення процесора та відеокарти ME firmware згідно сайта виробника в версії біос 204 ця система покращена наданий момент в мене стоїть 203 версія. Але виникла ще одна біда що перешити чи обновити біос потрібно мінімум 20 % батареї і ніде неможу знайти схожу батарею.

22

Re: Ноутбук вимикається

Невже аж так обов'язково 20% ? Мені здається то застереження якщо немає підключення до мережі то як мінімум потрібно 20% на будь який випадок, а тому якщо світло не вимикають то сміливо можна оновити біос і без батарейки. Чи помиляюсь? (я б так і зробив і впевнений що все було б ок)

23 Востаннє редагувалося drWoZD (20.05.2015 21:40:28)

Re: Ноутбук вимикається

tolik20987 написав:

ні перевірив програмою furmark температура досягає до 76 градусів і тримається на цій позначці при цьому ноутбук не вимикається

Це ще фігня). В мене якось був глюк, і кулер на ноуті не вмикався. Так в мене проц до 85 нагрівся, але ноут не вимикався
На клавіатурі можна було яєчню смажити :D
P.S. зараз температура, які б тести не запускав, не більше 62

24 Востаннє редагувалося HetmanNet (20.05.2015 22:16:39)

Re: Ноутбук вимикається

drWoZD написав:
tolik20987 написав:

ні перевірив програмою furmark температура досягає до 76 градусів і тримається на цій позначці при цьому ноутбук не вимикається

Це ще фігня). В мене якось був глюк, і кулер на ноуті не вмикався. Так в мене проц до 85 нагрівся, але ноут не вимикався
На клавіатурі можна було яєчню смажити :D
P.S. зараз температура, які б тести не запускав, не більше 62

То не так жорстко, пам'ятаю приносили ноут у якого при натиснені клавіші вимкнути тачпад вимикалася його рідна клавіатура разом з тачпадом. Виявилося, то якась його програма що йде від виробника і має якось покращити використання всього заліза таку хрінь робить.

25

Re: Ноутбук вимикається

знайшов на офіційному сайті статтю http://www.asus.com/ua/support/FAQ/1008276/

26

Re: Ноутбук вимикається

щойно спробував перешити біос з допомогою утиліти Winflash вибило повідомлення PunBB bbcode test посля натиснення ок програма просто закривається

27

Re: Ноутбук вимикається

ну то підключить зарядку і зарядіть :)

28

Re: Ноутбук вимикається

смішно батарея повністю труп і деякі акумулятори 18650 окислились

29 Востаннє редагувалося Djalin (22.05.2015 07:34:14)

Re: Ноутбук вимикається

Яке лукавство підступність
Напів-живого забавляти,
Йому подушки поправляти,
Сумно подавати ліки,
Зітхати і думати про себе
Коли ж чорт візьме тебе! "

Я б не ризикував аж так, хіба зовсім ноута не шкода, бо якщо біос не прошиється - будете мати труп.

Але зважаючи що порад не виконуєте - то....

30

Re: Ноутбук вимикається

після того як я побачив що батарея окислена з того часу вона в ноутбук не вставляється так як причина з самого початку могла біти в ній. яких порад стрес тест через AID64 це не стрес тест програма недостатньо нагружає GPU.

31 Востаннє редагувалося Djalin (22.05.2015 18:21:58)

Re: Ноутбук вимикається

Неправда, перевіряти треба не лише проц - там є комплексні.

32

Re: Ноутбук вимикається

я про CPU навіть не згадував, AID64 робить просто тест але всього вона не могла нагрузити  GPU коли в мене ноутбук вимикався як вмикав гру температура в тесті ледве досягала 58 градусів програма AID64 занадто легка для стрес тестів

33

Re: Ноутбук вимикається

Пруф -бо наш і7 з 8 гігами оперативки вона навантажила пристойно, а от температура ніяк не показник. Уувімкніть тест стабільності системи, спочатку проц, потім пам'ять потім диск.... Це покаже слабку ланку - вмикати послідовно тобто проц - проц+ оперативка і так далі... Картинки лишати по півгодини -мінімум і дивитись графіки, температури та вольтажу - стрибків бути не повинно.

Це щодо тесту, а от аарею я б радив замінити - живлення від адаптера на пікових може не вистачати - от ноут і вимикається

34 Востаннє редагувалося tolik20987 (02.06.2015 08:39:48)

Re: Ноутбук вимикається

Djalin написав:

Неправда, перевіряти треба не лише проц - там є комплексні.

прошу вибачення за мою тупість, після 3 хв перевірки виникла помилка, програма почала пропускати такти процесора, після чого тест був завершений посилання на віде https://youtu.be/uoykj-FLaV0

35

Re: Ноутбук вимикається

Djalin написав:

Пруф -бо наш і7 з 8 гігами оперативки вона навантажила пристойно, а от температура ніяк не показник. Уувімкніть тест стабільності системи, спочатку проц, потім пам'ять потім диск.... Це покаже слабку ланку - вмикати послідовно тобто проц - проц+ оперативка і так далі... Картинки лишати по півгодини -мінімум і дивитись графіки, температури та вольтажу - стрибків бути не повинно.

Це щодо тесту, а от аарею я б радив замінити - живлення від адаптера на пікових може не вистачати - от ноут і вимикається

в тесті запустив все й відразу тому мабуть і були такі наслідки

36

Re: Ноутбук вимикається

все відремонтував і зробив один дуже великий висновок для себе ніколи в житті не понесу в сервіс центр

37

Re: Ноутбук вимикається

Жах з тими сервісними центрами. Мій ноут HP почав сильно перегріватись - як тільки починає працювати відеокарта на збільшеній потужності температура зростає вмить. Відніс до майстрів - тримали десь біля тижня, сказали, що всі проблеми від пилу, а вони його почистили і тепер все буде добре. Та з’ясувалося вже на місці, що після ремонту став відмовляти кулер, а ноут знову грівся. Фахівці - ремонтники звичайно ж заперечували свою причетність та відмовились знову брати техніку на ремонт. Врешті решт довелось відправляти ноут на ремонт до старого знайомого у сервіс центр http://notebookcenter.com.ua/. Виявилось, що кулер мав регулятор нагріву, що вийшов з ладу. :) Ось як.

38

Re: Ноутбук вимикається

не буду заікатись, буває що в ноутах летить так звана підвищена швидкість кулера, на першій він працює, а на другій коли гріється і добавити оборотів вже ні, спробуйте і потестуйте. Це часта помилка в СЦ і до речі, звання СЦ ще треба заслужити

39

Re: Ноутбук вимикається

я нікуди не носив сам сів і відремонтував

40

Re: Ноутбук вимикається

HetmanNet написав:

Попитав знайомих, всі сказали, що 76 навіть при максимальному навантажені то для нормального ноута забагато (цит. "..це вашу **** не десктоп, щоб ***** так шкварити.."), саме у таких часто щось здихає і часто роблять ребол в надії що це допоможе хоч трохи продовжити життя бо заміна то дорога справа. Тож є варіант здихатися чи знайти нормальний сервісний центр де прохання ребол викликає у майстра жах і він молить щоб ви відмовилися від цього безглуздого задуму та дозволили замінити чіп. Якщо ви майстер втюхати то скористайся своїми навичками та втюхайте комусь, бо після ремонту то буде не вигідно і не факт що за рік чи два історія не повториться.

Повнiстю з Вами не згоден.
Температура залежить вiд комплектацiї конкретного ноутбуку. Яка там система охолодження, яка використовується вiдеокарта... i т.п.
Доречi, тест FurMark- стрес-тест, навантаження вiдеокарти в тестi 100%. Рiдко коли можливо навантажити вiдеокарту на 100% у звичайних умовах.

Подякували: 0xDADA11C71