21

Re: Прошу покритикувати лекції по Ethernet та TCP/IP

Поки що додивився до 50-тої хвилини, і мені подобається. :) Як на лекцію записану в режимі реального часу, разом зі студентами - то взагалі шикарно. Мені зрозуміло (не надто важко), не нудно (не надто легко), є цікаві низькорівневі деталі. (Хоча я вже трохи з цим розбирався, не знаю як студентам які зустрічаються з цим вперше).

Єдине до чого можна придертись (але то так, якщо справді шукати до чого придертись, а не дивитись з освітньою метою) - це те що вам треба кращий мікрофон (є легенький шум), і що якщо на слайді є дві чи більше картинок - їх варто показувати кількома слайдами. (Знову трохи попіарюсь: на середині цієї публікації записано деякі поради щодо оформлення слайдів).

Подякували: pupena_san1

22

Re: Прошу покритикувати лекції по Ethernet та TCP/IP

Викладую TCP та UDP до заняття http://www.slideshare.net/pupenasan/4-3-tcp-udp

23

Re: Прошу покритикувати лекції по Ethernet та TCP/IP

bunyk написав:

Єдине до чого можна придертись (але то так, якщо справді шукати до чого придертись, а не дивитись з освітньою метою) - це те що вам треба кращий мікрофон (є легенький шум), і що якщо на слайді є дві чи більше картинок - їх варто показувати кількома слайдами. (Знову трохи попіарюсь: на середині цієї публікації записано деякі поради щодо оформлення слайдів).

Дякую. Це все буду враховувати на другій ітерації, якщо вона звісно буде. Хочеться вбивати побільше зайців, так як часу обмаль. Щодо ресурсів - все своє, на чому маю, на тому роблю. Далі, якщо далі буде, будемо розбиратися і з технічними питаннями.