181

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

тема про яблучка  а балакають за вінду

саме так, пішла тема чого вибирають саме яблка між лінуксом і віндовсом, тго що це є золота середина для роботи, там все що треба зібрано з лінукса і віндовса

182

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

ну у відео ніби толково розповідають чому тра купувати новий айфон - принаймні мені сподобалось :)

183

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Djalin написав:

До речі а причому тут вінда? ми ж про айпли :) чи немає нівкого?

Ти здогадливий. Я помітив таку тенденцію, що більшість на стільки заздрісні падлюки, що маючи apple творіння на роботі вигадують мільярди недоліків йому, бо не мають за що придбати собі додому. Вони ніби цим себе заспокоюють. Також це спостерігається у тих хто придбав з останнього і грошей на ліцензійний софт до нього не мають, типу придбав через понти, а тут такий облом. Піратство лізе боком куди сильніше ніж на вінді. Ну піпець.
До речі сам не повірив, коли побачив два однакових з однаковим набором софту, але один все ліцензія а інший частково (тобто є поцуплене). Поки не сказали ті хто на них працюють в чому різниця, а до того не міг зрозуміти чому одна і та сама програма на однакових машинах працює по різному, у одного швидше і менше ресурсів споживає, а у іншого повільніше, з помилками, і жре ресурси безбожно. Як сказати власники "це тобі не вінда".
Ну а про тих хто взагалі його немає ні на роботі ні вдома просто мовчу.

184

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Я мабуть бачив лише другий варіант

185

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Djalin написав:

До речі а причому тут вінда? ми ж про айпли :) чи немає нівкого?

Та то все почалося з того, що пан Invader написав що у Вікнах є пакетні менеджери. Вот я і почав критикувати вінду з її консоллю. Я ж правильно зрозумів, про які "Вікна" йдеться ? І заодно потім подумав, що той use runas теж портовали в якусь прогу на вінді для консолі. )

186

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Звісно, що є. Той самий npm, bower теж портовані.

А до чого тут вони? Ви не розумієте про що мова?

187

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

BarsicPlus написав:
quez написав:
BarsicPlus написав:

Теж вирішив вставити і свої п'ять копійок.

По перше хочу зазначити, що девайси MacBook мають рекордний термін роботи від акумуляторів.

Ну а саме основне, це її Unix like начинка. І тільки із-за цього я вважаю доцільно придивитися до Мака.
Я сам лінуксоїд/бсд - оїд, якщо так можна виразитися, і мені зовсім незручно і незрозумілою є структура вінди.
Я сам веб-дизайнер по спеціальності, і для роботи використовую Grunt, пакетні менеджери (NPM, Bower), Ноду, Git і так далі. Як з цим жити на вінді - не знаю. Но є але. Фотошоп і ілюстратор. Із-за них все ж таки приходиться перебувати на Windows. А також відеомонтажні програми, програми для створення ігор (Unity, Unreal Engine) і так далі. А Мак в цьому випадку можна назвати ідеальним, тому що він ніби "міст" між віндовими програмами і світом Юнікс. Це і є та причина, по якій програмісти-дизайнери беруть маки.

Юніті ж є під маком. Запиляли б ще й під лінукс, взагалі були б молодці.

Так. Вони підтримку для Лінукса зробили, щоби ігри відразу для них компілювати, але самий Engine ще не портували нажаль.

Дочекались

188

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

quez написав:

Дочекались

Опа .... )
Ну то все, з такими темпами розвитку софту під лінукс .... "віндікапець" вже так близько .... :)
Ще б Adobe портували свої продукти і було б взагалі ідеально.

189

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

BarsicPlus написав:

Ну то все, з такими темпами розвитку софту під лінукс .... "віндікапець" вже так близько .... :)

Випустивши таку вінду 10, вони вже й так наблизили віндокапець.

BarsicPlus написав:

Ще б Adobe портували свої продукти і було б взагалі ідеально.

А що там портувати? Від флеша мають взагалі відмовитися назавжди, а що там ще в адоба лишилося такого, чим можна було б утримуватися на ринку?

190

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Master_Sergius написав:
BarsicPlus написав:

Ну то все, з такими темпами розвитку софту під лінукс .... "віндікапець" вже так близько .... :)

Випустивши таку вінду 10, вони вже й так наблизили віндокапець.

BarsicPlus написав:

Ще б Adobe портували свої продукти і було б взагалі ідеально.

А що там портувати? Від флеша мають взагалі відмовитися назавжди, а що там ще в адоба лишилося такого, чим можна було б утримуватися на ринку?

Та Photoshop & Illustrator. .
Можна замінити фотошоп гімпом, але коли привик до першого ... то і зручніше в ньому працювати.
З ілюстратором, я б сказав те, що на ліні хорошого замінника досі немає.
Також бракує хорошого відеоредактора.

191

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Master_Sergius написав:
BarsicPlus написав:

Ще б Adobe портували свої продукти і було б взагалі ідеально.

А що там портувати? Від флеша мають взагалі відмовитися назавжди, а що там ще в адоба лишилося такого, чим можна було б утримуватися на ринку?

Хе-хе.

На робочій машині стоять:
* Adobe Photoshop
* Adobe After Effects
* Adobe Bridge
* Adobe Device Central
* Adobe Media Encoder
* Adobe Pixel Bender
* Adobe ExtendScript

І це не рахуючи всяких Adobe Extension Manager. Я не маю ні найменшого розуміння, що роблять всі ці програми, крім перших двох. Як мінімум, фотошоп - найфункціональніший серед аналогів.

Так що не варто хвилюватись за адоб.

192

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Master_Sergius написав:
BarsicPlus написав:

Ще б Adobe портували свої продукти і було б взагалі ідеально.

А що там портувати? Від флеша мають взагалі відмовитися назавжди, а що там ще в адоба лишилося такого, чим можна було б утримуватися на ринку?

Хе-хе.

На робочій машині стоять:
* Adobe Photoshop
* Adobe After Effects
* Adobe Bridge
* Adobe Device Central
* Adobe Media Encoder
* Adobe Pixel Bender
* Adobe ExtendScript

І це не рахуючи всяких Adobe Extension Manager. Я не маю ні найменшого розуміння, що роблять всі ці програми, крім перших двох. Як мінімум, фотошоп - найфункціональніший серед аналогів.

Так що не варто хвилюватись за адоб.

193

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Справа, в першу чергу, у залізі. Еппл свого не продукує, бере чуже, з якого можна зробити й більш досконалий девайс. Були б руки

194

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

UAisEU написав:

Справа, в першу чергу, у залізі. Еппл свого не продукує, бере чуже, з якого можна зробити й більш досконалий девайс. Були б руки

Не у залізі, а у комбінації заліза та програмного забезпечення. Крім того не кажіть про руки, бо як показує час поки лиш у Apple вони є. Досконалішого девайсу на значний порядок не створите з того самого заліза, бо у Apple воно обрано як найоптимальніше, нічого зайвого і в той самий час є найпотрібніше. Максимум чим буває можна покращити їхню продукцію, це зайвої планкою оперативної пам'яті та кількома додатковими USB портами.
Поєднати залізо як найоптимальніше і при цьому нічого зайвого не мати в ньому треба ще вміти, як показує досвід можна тисячі разів збирати ПК і все одно в ньому буде  якесь залізо потенціал якого буде використано не більше ніж на половину, а в Apple такого ще не зустрічав. Продукція Apple робить переважно для повсякденного користування середньо статистичним користувачем для роботи чи відпочинку, тому вона чітко може бути поділена на сфери які орієнтована.
В цьому переконався просто, склав вимоги для ПК офісного планктону та інженерів, то найоптимальніше одразу підішли три продукти і кожен для своєї категорії, при тому похибка у виборі правилася просто збільшення об'єму оперативи для одного, в решті параметрів підходив оптимально. Тому щоб не казали, Apple поки робить свою продукцію якісніше за більшість виробників, бо бере залізо лише якісне та розумно обираючи.

195

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Ну а про тих хто взагалі його немає ні на роботі ні вдома просто мовчу.

HetmanNet, не зовсім зрозуміло що ви там мовчите. Річард Столлман теж немає.

196

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

томущо