161

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

BarsicPlus написав:

Я б зрадістю купив віндоїдний ноут за 10 000 грн, приблизно, як би там батарейка трималася цілий день.

Уявляю з якою радістю ви б купили мак за ті самісінькі 10 000 грн... але, здається, пошлють вас з такою пропозицією легко, далеко і надовго.

162 Востаннє редагувалося BarsicPlus (04.08.2015 10:03:56)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:
BarsicPlus написав:

Я б зрадістю купив віндоїдний ноут за 10 000 грн, приблизно, як би там батарейка трималася цілий день.

Уявляю з якою радістю ви б купили мак за ті самісінькі 10 000 грн... але, здається, пошлють вас з такою пропозицією легко, далеко і надовго.

Згідний. Не те написав. Просто я хотів сказати, що ніколи не віддав би за віндоїдний ноут так само, як за мак.
З ціною "недогиб". Хоча я взяв до уваги ті часи, коли долар був адекватним.

163

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

BarsicPlus написав:

Просто я хотім сказати, що ніколи не віддав за віндоїдний ноут так само, як за мак.

Ваша правда, ніколи не віддасте. Вже ж точно не за віндоїдний ноут. А от за два... це вже ймовірніше.

164

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:
BarsicPlus написав:

Просто я хотім сказати, що ніколи не віддав за віндоїдний ноут так само, як за мак.

Ваша правда, ніколи не віддасте. Вже ж точно не за віндоїдний ноут. А от за два... це вже ймовірніше.

Та навіть в такому випадку, коли останній раз ціни дивився, з сучасними характеристиками (зо 8 ГБ ОЗП, i5 ...)
був значно дорожчий за 10 000. Навіть за 30К вроді Lenovo був.

165

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

...то лі дєло маки! Коло метро вже по 20грн як оті "парфюми" роздають!

166

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

BarsicPlus написав:

Теж вирішив вставити і свої п'ять копійок.

По перше хочу зазначити, що девайси MacBook мають рекордний термін роботи від акумуляторів.

Ну а саме основне, це її Unix like начинка. І тільки із-за цього я вважаю доцільно придивитися до Мака.
Я сам лінуксоїд/бсд - оїд, якщо так можна виразитися, і мені зовсім незручно і незрозумілою є структура вінди.
Я сам веб-дизайнер по спеціальності, і для роботи використовую Grunt, пакетні менеджери (NPM, Bower), Ноду, Git і так далі. Як з цим жити на вінді - не знаю. Но є але. Фотошоп і ілюстратор. Із-за них все ж таки приходиться перебувати на Windows. А також відеомонтажні програми, програми для створення ігор (Unity, Unreal Engine) і так далі. А Мак в цьому випадку можна назвати ідеальним, тому що він ніби "міст" між віндовими програмами і світом Юнікс. Це і є та причина, по якій програмісти-дизайнери беруть маки.

Юніті ж є під маком. Запиляли б ще й під лінукс, взагалі були б молодці.

167

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

quez написав:
BarsicPlus написав:

Теж вирішив вставити і свої п'ять копійок.

По перше хочу зазначити, що девайси MacBook мають рекордний термін роботи від акумуляторів.

Ну а саме основне, це її Unix like начинка. І тільки із-за цього я вважаю доцільно придивитися до Мака.
Я сам лінуксоїд/бсд - оїд, якщо так можна виразитися, і мені зовсім незручно і незрозумілою є структура вінди.
Я сам веб-дизайнер по спеціальності, і для роботи використовую Grunt, пакетні менеджери (NPM, Bower), Ноду, Git і так далі. Як з цим жити на вінді - не знаю. Но є але. Фотошоп і ілюстратор. Із-за них все ж таки приходиться перебувати на Windows. А також відеомонтажні програми, програми для створення ігор (Unity, Unreal Engine) і так далі. А Мак в цьому випадку можна назвати ідеальним, тому що він ніби "міст" між віндовими програмами і світом Юнікс. Це і є та причина, по якій програмісти-дизайнери беруть маки.

Юніті ж є під маком. Запиляли б ще й під лінукс, взагалі були б молодці.

Так. Вони підтримку для Лінукса зробили, щоби ігри відразу для них компілювати, але самий Engine ще не портували нажаль.

168

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

BarsicPlus написав:

Я сам веб-дизайнер по спеціальності, і для роботи використовую Grunt, пакетні менеджери (NPM, Bower), Ноду, Git і так далі. Як з цим жити на вінді - не знаю.

З усього перерахованого мав справу лише з git'ом, але більшість прикладних програм, що йдуть на *ніксах, було портовано й на вінду. Пошук віндових бінарників чи ручна компіляція початкового коду — справа більш морочлива, ніж встановлення з репозиторіїв, але в більшості випадків ставити лінукс лише заради лінуксового софту нема необхідності.

169

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

P.Y. написав:
BarsicPlus написав:

Я сам веб-дизайнер по спеціальності, і для роботи використовую Grunt, пакетні менеджери (NPM, Bower), Ноду, Git і так далі. Як з цим жити на вінді - не знаю.

З усього перерахованого мав справу лише з git'ом, але більшість прикладних програм, що йдуть на *ніксах, було портовано й на вінду. Пошук віндових бінарників чи ручна компіляція початкового коду — справа більш морочлива, ніж встановлення з репозиторіїв, але в більшості випадків ставити лінукс лише заради лінуксового софту нема необхідності.

В даному випадку я описав пакетні менеджери, які допомагають полегшити життя веб-розробнику. І призначені вони саме для них. От набрав команду в терміналі, і вже в робочу папку проекту встановилася бібліотека Jquery найновішої версії. Хіба не зручно ?

Подякували: Djalin, quez2

170

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

зручно, але у 10-тій вінді кажуть вже є таке ж, сам не перевіряв

171

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

P.Y. написав:
BarsicPlus написав:

Я сам веб-дизайнер по спеціальності, і для роботи використовую Grunt, пакетні менеджери (NPM, Bower), Ноду, Git і так далі. Як з цим жити на вінді - не знаю.

З усього перерахованого мав справу лише з git'ом, але більшість прикладних програм, що йдуть на *ніксах, було портовано й на вінду. Пошук віндових бінарників чи ручна компіляція початкового коду — справа більш морочлива, ніж встановлення з репозиторіїв, але в більшості випадків ставити лінукс лише заради лінуксового софту нема необхідності.

Вчора ставив Хаскель на Віндовз, награвся добре. Якщо треба одну річ поставити, то ще куди не йшло. Але кілька таких хаскелів - і день вбитий.

172

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Вчора ставив Хаскель на Віндовз

та є таке явище в віндовс, навіть ставити в віндовс в стилі юнікс, це ше той квест. От мені дуже хочеться зробити щось схоже на pkgsrc в віндовс, не в cygwin який є, а саме в віндовс.

173

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Для Вікон є пакетні менеджери. Перше що видав Google на запит "paclage manager for windows": https://chocolatey.org/

Подякували: reverse25001

174

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Invader написав:

Для Вікон є пакетні менеджери. Перше що видав Google на запит "paclage manager for windows": https://chocolatey.org/

Звісно, що є. Той самий npm, bower теж портовані. Але сама вінда .... для того не годиться. Простий приклад.
Деколи потрібні права адміністратора. В юніксі пишеш судо або су в коснолі і ти вже рут. А на вінді потрібно лізти і запускати консолю від імені адміна. І з таких вот нюансів получається неможливим працювати на вінді.

175

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

В юніксі пишеш судо або су в коснолі і ти вже рут

use runas

176

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

reverse2500 написав:

В юніксі пишеш судо або су в коснолі і ти вже рут

use runas

Не, це звісно файно. Але як так можливо взагалі ?
Щоби реально надати права адміна, треба запустити від адміна в вінді консоль.
Якщо ви кажете команду ... use runas ... то, мабуть для тої консолі давно відключені будь які права і вона всемогутня. Лише користувачу надає доступ до рута, коли той вводить ту команду. Щось тут нечисто.
Ну хоча я не спец в цьому.

177

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Invader написав:

Для Вікон є пакетні менеджери. Перше що видав Google на запит "paclage manager for windows": https://chocolatey.org/

хм я ж писав

Djalin написав:

зручно, але у 10-тій вінді кажуть вже є таке ж, сам не перевіряв

178

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

До речі а причому тут вінда? ми ж про айпли :) чи немає нівкого?

179

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

runas це аналог sudo

180 Востаннє редагувалося Djalin (04.08.2015 21:55:20)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

я знаю це ще в хр було, якщо не раніше і що? тема про яблучка  а балакають за вінду ;)


http://www.youtube.com/watch?v=BYQ1MkMIZow