121

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Ми зараз таки говоримо не про нирки, Мерфі чи Тотті, пане Вертокс. Ми говоримо про те, що люди задля понту та задля хизування своїм статусом (як вони вважають) витрачають у 1.5-2 рази більше лишень за бренд, який їх ще й обмежує своєю системою, своїми доповненямми та архітектурою ПК. Особисто я вважаю, що тупо витрачати більше, а отримувати менше.

122

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

Ще раз. Для багатьох компаній пафос і організаційний розмах мають значення. Вам просто варто з цим змиритись.

Ще раз. Пану VertoX'у не фартило у спілкуванні та роботі з компаніями, де займаються справами, а не міряються дітородними органами. Певно, йому просто варто з цим змиритись.

123

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

VertoX, по-перше, перелік двох персон - це не те що не півсвіту, а навіть не половина якої-небудь квартири, тому як було від балди сказано, так і лишилось.

Не на тому ставите акцент шановний! Звертайте увагу не на кількість селфоїстів,а на якість! В плані,що якщо вже биті життям спортсмени роблять селфі прилюдно на додачу,то що казати вже про іншу купу звичайних людей?! Якщо потрібна просто кількість то відкривайте профілі користувачів ВК і вперед. У дівчат/жінок мабуть у кожної буде селфі,а пацанів через 3-4(+/-). А ще ви тіки знов покритикували. Власне факти якісь будуть? Можу полегшити вам завдання. Якщо у вас достатньо друзів/знайомих зробіть ЧЕСНИЙ експеремент і порахуйте скільки з них мають селфові фотки,а скільки ні!

Lordie написав:

По-друге, ви щойно підтвердили, що люди які не шарять, не аналізують, а беруть абищо - юзають ябло.

Нічого це не доводить. Ну хіба,що окрім того,що люди котрі отримують пару десятків/сотень євро на тиждень,не переймаються такою штукою як аналізування чогось там і що можна купити дешевше,а буде трохи в чомусь краще!))) Ви зараз кажете як володар бюджетної компанії,у котрого за часту вимоги що б було дешево і сердито!

Lordie написав:

По-третє, це вже радше ваш прокол, що ви не знаєте ані що і для чого міряють, ані пам'ятаєте про що реально йшла мова.. хоча, безумовно, мені вкрай цікаво з якого в який бік ви мірятмете довжину логотипу на вашому яблі. Коли зберете на нього...

Та не відмазуйтесь! Не військомат! Які вбіса об"єми логотипів?)))))))))))))))))))

124

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

люди котрі отримують пару десятків/сотень євро на тиждень,не переймаються такою штукою як аналізування чогось там

Навпаки, люди, які стільки заробляють (і вони не політичні повії, спортсмени або актори (чи щось таке)) вміють аналізувати витрати та доходи краще за нас з вами. І не всі вони мазохісти, які обирають між зарядкою та іншими дротами у своємі макояблі

125

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Якщо у вас достатньо друзів/знайомих зробіть ЧЕСНИЙ експеремент і порахуйте скільки з них мають селфові фотки,а скільки ні!

Ну нема у мене півсвіту знайомих у соціалках. Як і мене самого, лол. І у вас немає. Тому як було від балди, так і лишилось.

Ви зараз кажете як володар бюджетної компанії,у котрого за часту вимоги що б було дешево і сердито!

Скоріше, якісно і без переплат. Це лише звучить подібно - але ви навряд побачите різницю.

Та не відмазуйтесь! Не військомат! Які вбіса об"єми логотипів?

Оті самісінькі якими ви з братом мірялись і внаслідок чого обзавелись купою комплексів щодо огризків.

126

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

Особисто я вважаю, що тупо витрачати більше, а отримувати менше.

Кожна думка має право на існування! Та все ж таки давайте такі питання залишати на здоровий глузд користувачів/покупців яблотехніки. Ну і як би ми тут не "скублися",факт буде таким,що в Україні мати Яблуко це типу візтна картка входження до якогось аля типу місцевої еліти! І нехай це буде всього на всього не маючи підґрунтя пафос,але так є і так буде ще довго!)) Змирімося!)

127

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:
makhauser написав:

Особисто я вважаю, що тупо витрачати більше, а отримувати менше.

Кожна думка має право на існування! Та все ж таки давайте такі питання залишати на здоровий глузд користувачів/покупців яблотехніки. Ну і як би ми тут не "скублися",факт буде таким,що в Україні мати Яблуко це типу візтна картка входження до якогось аля типу місцевої еліти! І нехай це буде всього на всього не маючи підґрунтя пафос,але так є і так буде ще довго!)) Змирімося!)

Скоріше, клюб віруючих, що від володіння яблом вони щось з себе представляють... Миріться самі з таким, а люди зі здоровим глуздом роблять власні висновки, а не просто миряться з кожною навіяною їм дурницею. На зразок ябла.

Подякували: VertoX1

128

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Ще раз. Пану VertoX'у не фартило у спілкуванні та роботі з компаніями, де займаються справами, а не міряються дітородними органами. Певно, йому просто варто з цим змиритись.

Ви праві. Спілкування бракує. Але у вашому твердженні діло/пафос один одному не заважають. Особливо мова йде про людей котрі представляють компанію,а не про рядового джуна котрий не буде працювати плідно через відсутність Еплу!
P.S. Згадав таку штуку,можливо й не правда. Але колись зустрічав інфу,що дизайнерам чи розробникам графіки краще працюється з Епловими моніками. Ще раз...Можливо й неправда.

129

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

Ну і як би ми тут не "скублися",факт буде таким,що в Україні мати Яблуко це типу візтна картка входження до якогось аля типу місцевої еліти! І нехай це буде всього на всього не маючи підґрунтя пафос,але так є і так буде ще довго!)) Змирімося!)

А я про це писав, є ябло - ти герой, нема - то взагалі лох та путі. Але це ж оманливе марення фанатиків. Як у Льоні Космоса та його "посольства"

130

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Блін, а й правда. Людина ж не може представляти компанію просто як нормальний якісний бізнес, а не як клюб схиблених на порожньому пафосі... хм, хоча ні, здається - може. Ба, я радше інвестую саме у таку компанію, а не ту де мою інвестицію просто зіллють на купівлю ще тонни ябла.

VertoX написав:
Lordie написав:

Ще раз. Пану VertoX'у не фартило у спілкуванні та роботі з компаніями, де займаються справами, а не міряються дітородними органами. Певно, йому просто варто з цим змиритись.

P.S. Згадав таку штуку,можливо й не правда. Але колись зустрічав інфу,що дизайнерам чи розробникам графіки краще працюється з Епловими моніками. Ще раз...Можливо й неправда.

Точняк. У 90-х у поліграфії без цього взагалі шляк був. Як добре що минула чверть століття, ге?

131

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

Навпаки, люди, які стільки заробляють (і вони не політичні повії, спортсмени або актори (чи щось таке)) вміють аналізувати витрати та доходи краще за нас з вами. І не всі вони мазохісти, які обирають між зарядкою та іншими дротами у своємі макояблі

Рінатушка,Коломойський,діти Пороха навряд переймаються. Рінат має 11-13 мільярдів баксів на рахунку,так,йогопарить той факт,що можна трохи з"якономити на придбанні не Яблука!))) Балашов. Рядовий мільйонер намагається робити політичну кар"єру. Має айфон і монік Яблуко,дітям купує афон і не парить його екномія чи ще там шось. Тож не впевнений,що ви праві.

132

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:
makhauser написав:

Навпаки, люди, які стільки заробляють (і вони не політичні повії, спортсмени або актори (чи щось таке)) вміють аналізувати витрати та доходи краще за нас з вами. І не всі вони мазохісти, які обирають між зарядкою та іншими дротами у своємі макояблі

Рінатушка,Коломойський,діти Пороха навряд переймаються. Рінат має 11-13 мільярдів баксів на рахунку,так,йогопарить той факт,що можна трохи з"якономити на придбанні не Яблука!))) Балашов. Рядовий мільйонер намагається робити політичну кар"єру. Має айфон і монік Яблуко,дітям купує афон і не парить його екномія чи ще там шось. Тож не впевнений,що ви праві.

А вас не смусцяє той факт, що наведені особи якось... ну, досить специфічним шляхом намутили свої капітали?

133

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Ну нема у мене півсвіту знайомих у соціалках. Як і мене самого, лол. І у вас немає. Тому як було від балди, так і лишилось.

Чіпляєтесь до слів? Чудова тактика. Добре без уточнень і припущень! ДУЖЕ багато людей роблять селфі і нічого! Спростовуватимите? Окрім примітивного У ВАС НЕМА ПІВ СВІТУ ФРЕНДІВ В ВК!))))

Lordie написав:

Скоріше, якісно і без переплат. Це лише звучить подібно - але ви навряд побачите різницю.

Ну да...Куди ж мені до вашого! Виходить,що інші статус фірми підкреслюють пафосними дрібничками також щось там?!))) Хоча не сумніваюсь,що саме так ви і напишете. Бовдури.що не вміють рахувати!

Lordie написав:

Оті самісінькі якими ви з братом мірялись і внаслідок чого обзавелись купою комплексів щодо огризків.

Та переставайте мені комплекси нав"язувати,дядя! Що за параноідальна звичка? Був надрукований факт з експерименту котрий мав місце в моєму житті! Досить мїм психоаналізом займатись,залиште це для тих хто в цьому тямить!

134

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Скоріше, клюб віруючих, що від володіння яблом вони щось з себе представляють... Миріться самі з таким, а люди зі здоровим глуздом роблять власні висновки, а не просто миряться з кожною навіяною їм дурницею. На зразок ябла.

Подяку додав випадково,не льстіть собі!))) Ой я вас умоляю. Давайте без своїх стереотипів про здоровий глузд і т.д. В людини є гроші тратить,нема прораховує,все. Нафіг оці фразочки базарні?!

135

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

makhauser написав:

Але це ж оманливе марення фанатиків.

Частково. Ще раз. Лише на пафосі бренд далеко не заїхав би. Так є більш продуктивні з/ч,але й Яблука не фуфєл використовує. Тому тут 60/40 як пафос бренду та якість товару.

136 Востаннє редагувалося Lordie (18.06.2015 14:11:45)

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

VertoX написав:

Добре без уточнень і припущень! ДУЖЕ багато людей роблять селфі і нічого!

"- Гєн, а два рубля - ета многа?
- Много, много, очень много, отстань"

Виходить,що інші статус фірми підкреслюють пафосними дрібничками також щось там?!)))

Ну, якщо сама фірма при цьому насправді ніякою статусною не є - то таки да, виходить що так.
Чи ви станете сперечатись, що компанія, що створює справді щось унікальне, матиме свого клієнта абсолютно незалежно від того, чи юзають бодай щось яблове?

137

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

Блін, а й правда. Людина ж не може представляти компанію просто як нормальний якісний бізнес, а не як клюб схиблених на порожньому пафосі... хм, хоча ні, здається - може. Ба, я радше інвестую саме у таку компанію, а не ту де мою інвестицію просто зіллють на купівлю ще тонни ябла.

Та тут ніхто не каже про вас особисто шановний! В масштабах цілого світу ваша думка взагалі нікого не цікавить і пофіг як би зрбили ви і куди б інвистували. І годі розпвідати про КОМПАНІЇ...Дядя Гріша відкривший ФОП чи ПП чи там якесь елементарне,клєпаєт сайти і найняв двух верстальників,по суті він також бізнесмен і дірєХтар компанії. Так і шо? Мірятись на рядові фірми з Житомира і Кривого Рогу? Мані ЗДАЄТЬСЯ,що передові ІТ компанії Києва і Львова представники котрих літають закордон робити гроші,використовують Яблука. Можете їх віднайти і розповідати їм,що ж вони такі недалекозорі нездатні до аналізу переплатили!


Lordie написав:

Точняк. У 90-х у поліграфії без цього взагалі шляк був. Як добре що минула чверть століття, ге?

Знову крайності про які дорікали мені,ге?

138

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

А вас не смусцяє той факт, що наведені особи якось... ну, досить специфічним шляхом намутили свої капітали?

Хай це прокуратуру смущає. Як вони сплять ночами знаючи.що такі дяді продовжують керувати країною за кулісами. Я лише сказав про людей в котрих бабла "жопой жуй" і котрі не зірки спорту чи політики.

139

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Мані ЗДАЄТЬСЯ,що передові ІТ компанії Києва і Львова представники котрих літають закордон робити гроші,використовують Яблука.

Давайте зупинимось на тому, що корпоративний сектор справді великих українських компаній та українських філіалів міжнародних корпорацій використовує Dell - а ви не будете стверджувати того, в чому плаваєте так само як і у більшості тем.

140

Re: Чому Apple? Чому ай-гаджети?

Lordie написав:

"- Гєн, а два рубля - ета многа?
- Много, много, очень много, отстань"

Ну на цьому побудова спростування про кількість людей котрі роблять селфі завершується?

Lordie написав:

Ну, якщо сама фірма при цьому насправді ніякою статусною не є - то таки да, виходить що так.

Ключове слово ЯКЩО.

Lordie написав:

Чи ви станете сперечатись, що компанія, що створює справді щось унікальне, матиме свого клієнта абсолютно незалежно від того, чи юзають бодай щось яблове?

Реально не доганяю навіщо ви це пишете? Я вже наводив приклад,що не йде мова про джуна котрий ОБОВ"ЯЗКОВО має працювати на Яблуці,а інакше фірму не сприйматимуть сУрозно! Я лише казав про дрібнички пафосні котрі додають своєрідну ізюмінку до рівня самої компанії. Хіба не через це люди купують автівки бізнес та преміум класу? А закордонні корпорації навіщо в розпорядку літака мають? Навряд причина в тому,що коли сів тоді й полетів.Враховуючи,що ТАМ кожні надцять годин літаки роблять рейси. Назад мабуть також,бо навряд корпорації в Зімбабве літають!